Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

zuzanka2
16. júl 2008

Cicuška, ja som bola so sylvykou a so sivuskou, pahu bola po nás 🙂

ni.kolet
16. júl 2008

Nie, na prvý.

zuzanka2
16. júl 2008

ni.kolet a po IUI ideš teda na 14 deň ? To držím palcičky, ja sylvykou máme 10.deň / ak rátam aj deň ET / v sobotu, ale povedali, že môžme prísť v piatok. Dúfam, že to nebude skoro..??

ni.kolet
16. júl 2008

V piatok to bude 14 deň po IUI. Aj ja držím palčeky.

sylvyka
16. júl 2008

zuzi akoze nestresuj ideme v piatok tak nam to vraveli tak nerob a v piatok sa stretneme 😀 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Jeeej tolko znamej krvi v piatok? 😀 Ja idem Cicuska az v pondelok 😉

darla27
16. júl 2008

Nikolet ako budeš ďalej postupovať keď to náhodou budeš mať negatívne? Ideš hneď na ďalšie IUI?
Ako ste sa s Drábekom dohodli? Lebo kočky tu spomínali, že objednávajú až na august. 😲
Inak ja už nemusím chodiť ani na test, mám mrchu. 🙄
Baby no uznajte že utrogestan je zbytočné baštiť, vyslovene sa mi to už spustilo. 🤐

pahu
16. júl 2008

Darla, na krv napriek tomu chod, moja mamina mrchovala cely trimester 😉

darla27
16. júl 2008

Pahu Ok jasne že pôjdem, ale ten utros už naozaj nedám, normálne mám mrchu, len by som si to zbytočne brzdila, už tak som bola natlakovaná, veď to neni zdravé. 😝 Keby som špinila , nepoviem nič, ale toto je normálne červené. 😝 🤐
Dúfam teda že ma neodbijú, že pokiaľ to nemám prekonzultované s Drábečkom tak ďalšia IUI nebude. 😅
Každopádne načo by mi posledne dával 2 balíky clostilu naraz, že?
Babky to tam v piatok bude zase narváno. 😀

pahu
16. júl 2008

Babule, idem sa offnut, pobolieva ma brusko a krize, skusim si zdriemnut... 😉

sylvyka
16. júl 2008

darla ak mozem tak ten utros si davaj dalej mne stenova vravela ze aj keby som krvacala tak nemam prestat ho brat len ho uzivat do ust ci ako to mam povedat 😉

darla27
16. júl 2008

Sylvyka ale to ti povedala po IVF, nie? Ja som len po IUI. Ide o to, že ani nebudem vedieť kedy som 1 DC, inak zaň považujem asi dnešok. Proste som po uplnynutí obyvklej doby mojej LF dostala mrchu, podľa mňa ju utrošom zase zastavím. 😅

obelix
16. júl 2008

tak som volal do gyn fivu. polka decapeptylu a 4 ampule Fostimonu. tak a mam to. ja teda neviem, co ked to nenarastie. ☹

sylvyka
16. júl 2008

aha 😅 no po ivf boze to je take zlozite vsak jak som bola na et tak som sa asi 5 min vypytovala ze co a ako bo stresujem stale 😀

linav
16. júl 2008

Ahojte Babulky moje.
Tak ja som to tu ledva dočítala 😉
Gratulujem Macady 😉 to je úžasné a 😉 zázraky sa dejúúúúúúúúúú 😉
darla ;- ☹ takže pani mrcha došla ☹ škoda,držkaj sa 😉
gregy ☹ ☹ ☹ som za názor Bianka čo povedala.Radčej ušetrit pokus ako dúfať.Je mi to veľmi lúto ☹ poznam to sklamanie tohto typu mám už za sebou.
Zdravim,labutienku????????ako?Logi,ell,brise a Laritku???????????a ty kde si slečna? 😉
Potom moju sparing partačku Bianku a Držkam strašne,strašne palčeky Pahulienke.

No ja som volala do GF a objednala sa na 20 augusta takže do vtedy nebudem mat asi žiadne správy,teda ak otehotniem prirodz.napíšen Vám to je jasné 😀 😀 😀 😀 😀 na dovču idem 21 júl a aj 22 augusta 😉 😉 teším

Bianka tak ja som odmrchovala došla v nedelu a v utorok jej nebolo,chapeš,tomu nerozumiem 2 dni aj s cestou

darla27
16. júl 2008

Sylvy, po IVF máš veľkú pravdepodobnosť že si tehotná, asi preto trvajú na tom utrogestane, to chápem, to by som ho aj ja dávala poctivo, ale táto iuika nevyšla, neviem prečo by som to mala preťahovať.
Bóže, ja som tak nerozhodná. 😖
Baby komu volávate keď sa chcete niečo spýtať ohľadne liečby v GF keď máte nejaké nejasnosti ? Vyslovene k svojmu dokimu v GF ? No ja akosi nemám odvahu ho s takou vecou ani obťažovať keď tu už na viaceré trochu neadekvátne reagoval. 😅

lumah
16. júl 2008

pahu ale ja idem rodiť dvojky-to je maximálny termín 38tt. 😉

zuzanka2
16. júl 2008

Sylvyka nebudeme stresovať, ideme v piatok , však tak povedali 😅 , určite tam nejaké hcg musí byť 🙂

gregy
16. júl 2008

Mám STOPKU 😔 😢 😔

obelix
16. júl 2008

gregy - to ma mrzi.... 😔
co povedali ?

brise
16. júl 2008

gregy, moja.
Ber to ale z tej pozitívnej stránky, aj ked je to veľmi tažké, no aspoň si nebudeš zbytočne telo cpať hormonmi a ostanú ti na ten pravý pokus kotorý bude pozitívny. Držkaj sa.

gregy
16. júl 2008

Stenova mi povedala že sa s doktorom Harbulákom dohodli že je zbytočné mrhať drahými liekmi kedže nereagujem ani hromonálne a ani mi foliky nerastú takže sa zhodli ukončiť to. Mám počkať na mrchu a objednať sa tak som sa objednala mám termín 13.augusta ...

darla27
16. júl 2008

Gregy, mrzí ma to aj za teba. ☹ Uvidíš že nabudúce budeš úspešná a budeš čoskoro tehuľka.
Aký je ďalší postup pri stopke? Tuším krátky protokol, že? To od kedy sa stimuluje? Po najbližšej mrche?
Asi slabá, ale aj napriek tomu útecha, je , že máš stále 3 pokusy. 😉
Myslím , že dnes je ozaj deň BLBEC. Musíme pozitívne myslieť, čo tie ženy, ktorým už povedali že deti mať nikdy nemôžu , a že ja takých zopár poznám. Drž sa, už nabudúce to bude nastimulované dobre a skončí sa to // . 🙂

Linav, ja som v pohode, čakala som že 1 iui nevyjde nikomu.

bianka30
16. júl 2008

linaaav, ahojky... ja zacianam mrchovat dnes, teda rada by som ale zas si moje telo robi co chce... rano nieco , teraz nic, tak uvidime co z toho bude... hehehe hlavne ze mam prisposobit laparku mrche, no ked to pojde takto dalej ,,, neviem neviem ...

gregy ☹ ☹ ☹ ale ved ty vies... hlavu hore...

ostatne babulky vsetky som si prcitala ale dnes fakt vobec nestiham tak vam posielam jeden snazilkovsky cmuuuuuuuuuuuuk a Lumah drzkaj sa... ja idem cez vikedn pozriet kamosku co rodial v piatok a maly je uplne uzasny....

labutienka
16. júl 2008

ahojte dievčatá, ja len tak narýchlo, kopu roboty mám, nemám čas ani čítať... dočítam neskôr.
ale len pre info, tak odo dnes už stimulujem a som 3 DC 🙂

gregy - je mi ľúto, že ťa stopli, ale ak ti doktori tvrdia, že je to lepšie, ver im. Nad mojou stopkou dumali 3-ja lekári, a ja im verím. ktorý DC si? určite je lepšie si lieky nechať a využiť ich nabudúce. mne tiež nejaké ostali, tak mi ich skombinovali s inými. po stopnutí mi mrcha meškala 10 dní oproti normálnemu cyklu, nechala som prejsť celý ďalší cyklus a chcela začať od ďalšieho stimulovať, ale nestihla som termín, tak preto až teraz. ale neľutujem to, lebo som si oddýchla psychicky a teraz to celé beriem v oveľa väčšej pohode a verím, že to tentokrát vyjde 😉

gregy
16. júl 2008

kočky ďakujem za podporu, aj za bociany 😉 bianake

labutienka no som 12 DC a veľa mi toho neostalo, len 6 inekcií Decapeptylu, a 8 krabičiek Fostimonu no a samozrejme celý pregnyl a utroš a ešte tie antibiotiká. Hlavne že som v pondelok vygracala 500 sk za predoperačné vyšetrenia ... no ja mám mrchu dosťať niekdy okolo 2. augusta tak uvidíme ...

labutienka ja som bola v úplnej pohode teda nebyť stresovania pri tej prvej inekcii decapeptylu ale ináč na moje pomery som brala tie inekcie s veľkým nadhľadom, aj muž sa čudoval no ale moje telo usúdilo že nie nuž tak nie 😠

ni.kolet
16. júl 2008

Darla27
Nad tým, čo bude potom, keď nám oznámia - negatívne, sme ešte nerozmýšľali. Zatiaľ sme v nádeji, že to bude pozitívne. Ale asi sa budeme riadiť tým, čo povie doktor.

gregy
16. júl 2008

Babulku moje idem dom mám zase takú migrénu že až a som hotová ... 😔

janne6969
16. júl 2008

Ahojte.
Prosim viete mi povedat nejake postrehy, idem zajtra k pani lekarke behunovej a neviem teda co mam cakat. Je dobra? Vdaka.

labutienka
16. júl 2008

gregy tak sa doma vyspinkaj. tak ja som bola na tom trochu lepšie so stopkou, stopli ma o deň skôr, tak mi ostalo 9 fostimonov, ale za to len 4 decapeptyly/i

ahoj janne - dr. behunova, je trochu nezhovorčivá, ale odborník. raz na nás s manželom vyletela, že ona tu neni od toho, ukazovať čo ako pichať (to chápem, ale dá sa to povedať aj ináč...) a na ďalší raz som myslela, že ju vymenili, keď mi osobne do telefónu oznamovala, že ma stopli, toľko ohľaduplnosti som v živote nezažila, to vážne, nie ironicky 😉 tak asi záleží, ako sa vybuvá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre