Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

labutienka
18. júl 2008

nie, neplatila som, lebo to sa vzťahuje na celý ukončený cyklus, a ten mi oni prerušili. akurát za nové lieky doplácaš, tie už nejdú ani cez poisťovňu, dajú ti ich oni z vlastných zásob a doplácaš len to čo by si doplatila aj v lekárni. takže to sa dá, aj keď aj to sú pálky... ja za ten gonal zaplatím (ešte som nestihla 😅 ) 4800 sk a vydrží mi akurát do pondelka, od utorka budem potrebovať ďalší... ale ja verím, že mi pomôže, lebo mne sa strašne páči to pero 😕 😀 😀 😀

brise
18. júl 2008

ahojte, tak sa nás tu s tým gonalom zbiera čím ďalej tým viac.
Mne predpísal 2x 450 IU a 2x 900 IU a výde ma to na 2x 2400 + 2x 4300, aspon mi tak hovorili v lekárni informačnú cenu +/-.
To je normálne zdieranie a my nechceme nič iné len malinké babatko.
A najviac sa manžel rozčuluje na tom ako stále podporujú mladých aby mali deti. a ked ich chceš mať tak nás to výjde 30 tisíc, aj to nieje zaručené že to výjde na 1krát.
Ale čo by sme pre naše detičky neurobili, na vianoce dostanú o jeden darček menej,chichichi. 🙂 N-)

brise
18. júl 2008

labutienka, ja som si pozerala už aj na nete video ako sa to pichá a tiež sa mi to celkom páči.
Asi sa začínam nato tešiť.

labutienka
18. júl 2008

a kde si to pozerala? hoď link...

gregy
18. júl 2008

no kočky pri tých vaších rečiach sa začínam tešiť na konzultáciu možno ho aj ja dostanem 😉

labutienka
18. júl 2008

keď som sa dozvedela, že gonal je pero, tak som ho strašne chcela, a keď som ho na 1.krát nedostala, tak som bola smutná a tichúčko som závidela lusilii, že ho má... 😕 ☹ 😀 a teraz ho mám aj jaaaa 😀 😀 😀 😀

luly3
18. júl 2008

🙂 Ahojte gynfináčky!!! 😉
dlho som tu nebola ale zato mam prečítané všetko čo ste tu popísali 🙂
otázočku navás som 33 den po poslednej mrche a mrcha nikde má niektora stym skusenost?
13.6. som mala IVF neuspešne 17.6.som dostala mrchu a teraz som mala dostat 14.7. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luly3
18. júl 2008

☹ prečo tu nikto nieje ☹

labutienka
18. júl 2008

lebo všetky obedujúúúú 😀

luly3
18. júl 2008

haloooooooooooooo tak prajem všetkym dobrú chut 😉

labutienka
18. júl 2008

luly3, môže ti aj meškať. mne po stopke meškala 10 dní a niekde som čítala, že vraj hormóny ostávajú v tele aj 3 mesiace. čo je na tom pravdy neviem... a skúsila si testnúť? 😕

gregy
18. júl 2008

luly ja ti s tým neviem pomôcť ... ja sama čakám čo bude 😉

luly3
18. júl 2008

labu neskusila lebo mam stoho strach a taky divný pocit

labutienka
18. júl 2008

nemáš mať prečo strach, ak ste boli na ivf, tak asi je malá šanca ostať prirodzene tehu... alebo ste aj tak obaja v poriadku? keď testneš, nič tým nestratíš... ak bude negatívny, ukľudníš sa a počkáš na mrchu a keď bude pozitívny, tak?... 🙂 🙂 🙂

kacarina
18. júl 2008

BRISE, halo, halo, viacere cakame na ten link o Gonale 😎

kacarina
18. júl 2008

Aha, asi este obedujete 🙂 ... tak uz som hladala aj ja a nasla som toto: http://www.fertilitylifelines.com/serono/produc...

brise
18. júl 2008

bola som s kolegami na obede, jedna baba a dvaja chalani, oooooooooooo to bolo smiechu. Už som napapaná - prepapaná,
a ten link idem nájsť 🙂

brise
18. júl 2008
https://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs


toto by to malo byť, je to po anglicky, no už asi pred dvoma mesiacmi som pozerala aj taký poslovensky a bolo to tam ozaj pekne vysvetlené, musím to niekde ´´vyhrabať´´ 🙂

labutienka
18. júl 2008

už ste si pozerali to video? viete, čo mi nejde do hlavy? a je to aj v návode, že ten červený dávkový ukazovateľ sa má pred vytiahnutím tiež nastaviť na tú istú dávku ako čierny. lenže nechápem ako, keď tam žiadne číslice nie je vidno, sú schované... zabudla som sa na to sestričky spýtať, akurát som na to kukala, keď to naťahovala a tiež to nenastavila, len potiahla a bolo... snáď si nepichám zle... 😕 jej to kliklo 3krát a mne to kliká 5krát 😕 😕 😕 a možno som to prepočula... no uvidím, v každom prípade v celom pere mám 900 IU a denne mám nastavené dávky, tak by mi to malo akurát úúúúplne presne vyjsť do utorka.... som z toho trochu mimo 😕

brise
18. júl 2008

labutienka, možno mala menšiu dávky.
Inak kliknite si na youtube a do vyhladavania dajte IVF a nájde tam neskutočne veľa videí, ktoré sú zaujímavé.
Labutienka, neboj určite to picháš správne.
Na iných videách im to kliká aj 5x. Pozri si to 🙂

labutienka
18. júl 2008

no veď uvidím, čo mi povedia v pondelok, prinajhoršom mi vynadajú, že pichám zle 😉 😀 😀 😀

bianka30
18. júl 2008

labu , mna sa v zivote nikto nepytal ako si to picham... len ci si picham.. hehehe

labutienka
18. júl 2008

tak to je dobre 😀

ni.kolet
18. júl 2008

Ahojte. Tak zázraky sa nekonajú. 1 IUI nevyšlo, ale tá nová ženská na recepcii mi našla termín na 22.7. o 11:15, čo mňa veľmi teší. Aspoň nevynechám jeden mesiac a môžem začať stimulovať na číslo 2 alebo ak Drábek povie, tak na IVF 1. Majte sa

gregy
18. júl 2008

ni.kolet ☹ držím palce

laskonka
autor
18. júl 2008

Luly3 ak si este tu, moja skusenost po neuspesnom IVF/ICSI je taka, ze po neuspechu som dostala hned, to bolo na silvestra a potom az vo februari a takto mi to strajkuje stale co ma niekedy dost vytaca. 19.6 som bola na Laparke a od vtedy cakam na MS uz som bola v utorok na agolutin-vyvolavacku nakolko chceme ist na dovolenku a navyse uz by som rada zacala stimulovat na 2IVF.
Po IVF su ozaj tie hormony v tele este cca 3 mesiace preto je normalne ked ti MS strajkuje a aj preto lekari odporucaju ist co najskor na dalsi pokus resp. Ket.

bianka30
18. júl 2008

ahoj Luly, tak ja ta asi nepotesim , mne dosla presne na 28DC takze som docela rada... uvidime po laparke co to somnou spravi, ako tak vidim... hehehe ale aj tak najviac dufam ze uz ani na laparku nebudem musiet ist...

gregy
18. júl 2008

bianka ahoj 😵 😵 😵

Kočky pekný víkend Vám prajem ja už idem z robotky, tento víkend bude perný samé oslavy tak idem piecť 😎 PA PA

bianka30
18. júl 2008

ano ja viem ja viem ... heheh mozem bonznut... co mozem musim

Gregy milacik vsetko len to naj naj naj k tvojim zajtrajsi narodkam... cmuuuuuuuuk

a ja uz idm off tiez, dnes ideme zapijat kamoskynho maleho co sa narodil pred tyzdnom... cmuk

sylvyka
18. júl 2008

zuzi ako ? 🙂 si sa neozvala este moj prvy test krvicky je pozitivny 😀 a co ty ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre