• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
Avion je super nápad!
Ja od utorka dávam auto do servisu mne by skôr vyhovoval pondelok ale ak sa nedá ja sa prispôsobím ...

Tak kočky hádžem anketu:
1/ kde: Avion
2/ kedy: 28.7. alebo 30.7.

Prosím odpisujte na anketu ...
22. júl 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linav, este uvidim.. ale dakujem velmi za nazor.. skusim este tych dvoch kamaratov gyndosov co povedia a mozno budem mudrejsia , uvidim..
22. júl 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linav, presne toto som chcela Bianke napísať. Tá tekutina sa volá salpinx a nedovolí uchytiť sa embrijku do maternice, takže ja by som na laparku išla, brala som to ako štandartný postup na ceste za bábenkom.
A samozrejme som sa dozvedela, aký je stav v celej brušnej dutine. :wink:
Samozrejme jej tiež nemusia nájsť nič, ale bežne sa stáva, že baby po laparke v pohode otehotnia do šupy, hoci im nič závažné nenašli - predsa len to tam "prefúknu"

Gregy, ja som sa pýtala na tie folikuli. Takže prirodzene si ovulovala a po hormónoch
telo takto zareagovalo? :astonished: :unamused:
22. júl 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bianca, ja cheeem na stretko, aj ked nie som nejak zbehla, len amater IUI :grinning: Ale 30.7 som fuc, az do 1.8, ale zabavte sa ak to vyjde,rad by som sa s vami stretla, nemam si poriadne s kym o tom pokecat a myslim, ze nikto ma lepsie nepochopi ako vy :grinning: Tak dufam, ze druhe stretko stihnem :grinning:
22. júl 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Priebežne sa môžeme stretávať v gynfive - len si musíme povedať, kedy sa tam kto chystá. :slight_smile:
Ahoj Anet. :fearful:
22. júl 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla áno po stimulke som v podstate vôbec nereagovala, práve preto sa ma každý pýtal kto mi to pichá! manžel bol nakoniec rád že som chodila do centra lebo by sa obviňoval :frowning2: a po laparke sa môže ísť na IVF hneď na ďalší cyklus alebo sa musí čakať?

janula pevne veríme, že to nebude posledné stretko :wink:
22. júl 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy, ja myslím, že po laparke sa môže ísť normálne na to. Ja som snažilkovala už týždeň po nej. :grinning:
22. júl 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj darla.pridame sa aj my na stretko? :grinning:
22. júl 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Sme sa už dlho nestretli, čo? Ja ti ohľadne tých folikúl neporadím, musia sa ozvať tie čo už stimulovali... :confused:
22. júl 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v gf nieeeeeeee
22. júl 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru v GF nieeeeeeeeeeeeee a prosím tie čo chcete ísť reagujte na anketu nech vieme kto chce a komu čo kedy vyhovuje, dík.
22. júl 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dajte vediet prosim kolko folikov ste mali na 9DC.a ci vam aj zvysovali davky fostimonu :frowning2:
Darla takze nejdeme ci co? :confused:
22. júl 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosim piste IP to bude fajn... napiste kedy a komu to vyhovuje a vyberieme nejaky datum spolocny...

zatial je navrh bud. streda 30/07 - AVION
22. júl 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla ja si uz nepamatam , ale viem ze pri IUI som bola na 9DC uz na zakroku..
22. júl 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka asi to patrilo mne ale ja niesom IUI,som IVF
22. júl 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda, darli, nacapala som ta tu :grinning: Nekryje sa nam termin aspon v GF?Kedze stretko nestiham?
22. júl 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anetka prepac... neviem s tym ti neporadim...

mimochodom lusil mas krasne brusko ...
22. júl 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka to je telepatia ja som si tiež akurát prezerala jej amlbum, lusil no krása :dizzy_face: ... ja sa lúčim kočky idem dom. PA
22. júl 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem akurat volal snazivec ze uz ide pre mna.. jupiiiii
22. júl 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, stretko je super napad, a ja robim pri avione, takze ked ma zoberiete, no problemo, budem sa tesit
lusil, vsetko najanajajajj, tesim sa s tvojho rastuceho bruska, nech Vam to vyjde vsetko ok
bianka aj tebe vsetko naj k dalsim meninkam :slight_smile:
22. júl 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sylvyka!
Ahoj Bianka !
Prepáčte , že som nepísala, ale po piatku mi bolo veľmi zle, dosť zle som ten výsledok zniesla, ešte teraz mi hučí v ušiach, že to mám NEGATÍVNE, akoby nestačilo, už ani Utroš mi neudržal to čo skrýval a v nedeľu sa v plnej kráse s peknými kŕčami ukázala mrcha...

Sylvyka, zajtra sa vidíme, idem ráno na druhý test s mrchou, takže poobede si vypočujem úplný rozsudok :frowning2: .
Dúfam, že u teba je všetko v poriadku :wink: a neskutočne sa s tebou teším :slight_smile: .
22. júl 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahulienka, je mi to veľmi ľúto :frowning2: , viem čo prežívaš, ja cítim to isté, ale ešte stále je nádej, budem na teba vo štvrtok myslieť....
A neboj, všetky k nášmu cieľu PRÍDEME !!!
22. júl 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Super nápad s tým stretkom :slight_smile:
Ja by som sa rada pridala,len neviem,či to stihnem.
O kolkej by bolo to stretko?
22. júl 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by asi viacej vyhovoval ten termín 28.7.
22. júl 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a co tak august? :sunglasses: Mam najmenej co kecat, ale nechcem to zmeskat, aj ked mam pocit, ze sa tu uz vsetky poznate a stretavate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula, čo by sme sa poznali, ja sa osobne poznám len s Anetkou. :slight_smile:
Inak, práve som sa rozhodla, že na kontrolu pôjdem už 9 DC - t.j. vo štvrtok.
Chystá sa ešte niekto?
Už sa niekomu stalo, že musel prísť 2 dni po sebe na kontrolu?
Cez víkend asi folikulometriu + krv na LH nerobia, že? :confused:
22. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, dnes som prvá :grinning:

janula niektoré sem píšeme už viac ako pol roka takže sa kvázi poznáme ale osobne sme sa stretli len niektoré ... a niektoré si aj voláme, ale to predsa nie je dôvod, aby si nešla na stretko a neboj ak nestihneš toto tak spravíme iné ... :wink:
23. júl 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko a ja som druhááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja by som sa s vami rada stretla ale neviem, ako na tom budem budúci týždeň :sweat_smile: možno budem zrovna po odbere, čo ja viem :confused:
ale na nejaké augustové stretko by som prišla, len keby to bolo bližšie k opačnému koncu BA, napr. centrum :slight_smile:

a na kontrolu idem aj ja vo štvrtok, teda veď to už je zajtra...

ahoj gregy :slight_smile:
23. júl 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj labutienka :wink: ty ideš zajtra na kontrolu ako rastú folíky však? ozaj ako migréna pri tejto zmene počasia si ok?
23. júl 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no normálne sa čudujem, ale som v pohode, migréna bola posledná minulý štvrtok a odvtedy nič :confused:
23. júl 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok