Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
31. júl 2008

labu... tak gratulujem a moc moc sa vytesujem s tebou ... mimohcodom kolko si mala vajicok? ty si mala teraz kratky protokol ze???

mandy55
31. júl 2008

sisab pozriem doma, neviem uz najst spatne program, ale v archive uz je 29.7., ta relacia tam vsak nie je ☹

lusilia
31. júl 2008

Labutiena tak super, budeme tu trpezlivo cakat s tebou, dufam, ze budes konecne dalsia tehulka 😉
Sisab ten dokument sa volal "Kym prideme na svet..."

brise
31. júl 2008

link, na spomínaný doc. film 🙂
http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/kym-prideme-...

brise
31. júl 2008

labut, gratulujem k štuplíkom v brušku a tešíme sa na len a len pozitívne správy. :o)

mandy55
31. júl 2008

brise ty si poklad, ja som preluskala celu ich stranku a nenasla som to 🙂

linav
31. júl 2008

Ahojte Babulky moje.
Tak to stretko mi ušlo,ja som dovčovala ☹júj ale aj tam bolo dobre.......

Labutienka to je super budem držkať palčeky,moc,moc

Trošku som stratila prehlad žial viem komu to negatívnelo ale nové tehulky ..........sú???????????

pahu
31. júl 2008

JVO, aj ja som bola 4.DC, nahlásila som to tam a keď doki čítal výsledky, skonštatoval, že je krv v moči, ale že to určite bolo tým menzesom 😉

jvo
31. júl 2008

dakujem kocky
pahu moc si doniesla so sebou?

pahu
31. júl 2008

Jvo, ano, ja by som rano tak dlho nevydrzala 😀 Normalne v pohariku od detskej vyzivy 😀 😀 😀

Linav vitaj spat, vcera sme mali stretko 😀

lusilia
31. júl 2008

Brise, ale to je len uputavka na ten dokument ☹

brise
31. júl 2008

lusil, aj ja som to zistila, ale až potom čo som vám ten link vložila 🙂
Doma to skúsim ešte prelustrovať, lebo v robote je taký zabrzdený net, že od 14,30 som sa mi načítaval refresh koníka.

dorka81
31. júl 2008

Ahojte kocky,
ktora z Vas stimulovala Memopurom? Rano som si mala pichnut miesto 3 ampulky a pichla som si len 2. Zabudla som na to. Mozem si ju dopichnut vecer?

lusilia
31. júl 2008

Bise nevadi, mozno na to aj ja neskor mrknem, ale tak asi to tam nebude....
Dorka, ja som sice menopur nemala, ale myslim, ze si to kludne mozes pichnut aj vecer...

dorka81
31. júl 2008

dakujem lusi 🙂

gregy
31. júl 2008

labutienka gratulujem!!!
píš info koľko si mala vajíčok a ako si to prežila som zvedavá ako to je pri krátkom protokole ...

larita112
31. júl 2008

labutienka, aj ja gratulujem a držím palčeky drobčekom - aby sa im u maminky páčilo celých 9 mesiacov 😉 takže o pár dní očakávame len pozitívne správy, cmuky

ahoj linav, aj ja som stretko zmeškala a bolo mi to moc ľúto, ale neboj babulky sľúbili, že bude ďalšie a na tom už nemôžeme chýbať 😀 😀 😀

loginka
31. júl 2008

ahojte linav - dufam, ze ste na dovolenke nelenili 🙂 , labu - uz mas po transfere, to tak rychlo utieklo? tak nech sa ti tam bobulky pekne zahryznu!!!

pahu
31. júl 2008

Labu jeeej, ja som na teba zabudla prepáč 😀 Gratulujem k bambuliakom, dúfam že o 14 dní 2// 😉 A nesklam nás 😵 Cmuk..

aanetta
31. júl 2008

Ahojte.takze po punkcii na ktorej som bola v pondelok mam jeden vajecnik mierne zvacseny.dnes som bola na kontrole,dostala som infuziu a cakala som ci budem mat ET teraz alebo az o mesiac.ale vysledky boli dobre takze na ET idem v nedelu. 🙂

pahu
31. júl 2008

Aanett, neboj, hlavne sa daj dohromady a bude lepšie ak to nerisknú, ak by ten vaječník mal vadiť 😀

aanetta
31. júl 2008

Pahu preco?myslis ze ak je vajecnik zvacseny tak by sa nemal robit ET? 😕

larita112
31. júl 2008

aanettka, neboj všetko bude dobré a tiež gratulujem k 9 embrijkám, veď to je veľmi pekné číselko... budem na teba v nedeľu myslieť, aby k tebe do bruška dopravili 2 chrobáčikov a tí zostali u teba celých 9 mesiacov 😉

aanetta
31. júl 2008

ale mne mozu dat iba jedneho chrobacika ☹

pahu
31. júl 2008

Aanett, ja len že neviem či to vadí alebo nevadí, ale ak by tam tá možnosť bola, určite to nerisknú a postarajú sa o to, aby tam bola čo najväčšia pravdepodobnosť uchytenia a bezproblémového vývoja 😀 Len preto, to nie v zlom, oki? 😉 😀 A prečo ti dajú len jedného? 😕

aanetta
31. júl 2008

vraj vzhladom na moju telesnu vahu by to nebolo vhodne a potom esta k tomu ten vajecnik.tak ze v ziadnom pripade nemozu dat viac ako jedno.

larita112
31. júl 2008

Neboj, to bude dobré - veď aj jedno bábätko na začiatok stačí 😀 a to ty si taký chrústik? 😀

linav
31. júl 2008

Logi.
Ahoj moja 😉 bola som vtom Ferticente na špehírku a na konzultácii,čo bolo super povedal mi doky že lieky a postup aký som mali pri 1 IVF bol OK,vraj dobrá komb.liekov aj úroda 6 vajok je v pohode,nemusí byť viac.Čo ma zaujalo je to že tam robia test či nemám protilátka na permie,vraj mi to urobia aj bez toho že tam podstúpim IVF,je prevda že moj priatel je jeho priatel.Neviem čo mám robiť 😉

aanetta
31. júl 2008

jasne ze staci laritka a bohato 😀 ale co ja viem ci som az taky chrustik 😀

linav
31. júl 2008

aanetko 😉
Držím palčeky 😉 jedno teraz druhé o rok 😉 rok rozdiel je v poho ani nezbadáš len budeš 2 roky tehu,hi 😀 😀 ,hi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre