Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

loginka
5. aug 2008

bianka, nam profertil pomohol, aj ked som neotehotnela, ja sa zase tesim z Permenu, uvidime, ci ako zaberie 🙂
ja som si objednala nejaky zensen, pisu tam, ze pomaha na plodnost, ale este nic z toho neberieme
zacat skusat mozme najskor v oktobri
ozaj, isla by si na 2 iVF do GF?, ja este stale neviem

pahu este papas mrkvicky? 🙂

gregy
5. aug 2008

binaka ale pri užívaní profertuli sa odpirúča minimálne trojmesačná kúra pretože toľko tvrá aj spermiogenéza takže mesašné balenie asi bude nanič ale však uvidíš urobte kontrolný spermiogram ...
ja idem tiež muža objednať som zvedavá či neako zabrali tie tesosterónové inekcie ...

loginka ja som hrozne zvedavá či mi drábek bude ocohtný odpovedať na moje otázky ale chystám pobudnúť v tej jeho ordinácii tak dlho pokiaľ mi všetko pekne nevysvetlí a beriem so sebou aj muža ... ako poistku aby nás tak rýchlo neodbil ...

lubkaeck
5. aug 2008

Ahojte kocky, vy pisete ako dracice. Vcera som sa chcela ohlasit, ale nejako som zostala v robote do jedenastej - rodili sme kolegyni krsniatko a riadne sa to pretiahlo 😉 No mala Ninuska sa ma k svetu a to je dolezite.
Musim sa vychystat do obchodu, ale sa mi nechce 😖
Vikuska - no kde si s vysledkom, normalne som riadne zvedava. 😀
No, nam IUI ani nespomenuli, s manz. SPG sa to vraj ani neda. Takze cakame na schvalenie ziadosti a pustime sa do toho, aj ked sa dost bojim, ale ved nejako bude.
Od pondelku mam dva tyzdne dovcu - svagrina ma svadbu, takze ideme chystat 😉 A potom v septemrbi ideme na dovcu do kupelov, tak sa tesime
No a som vytocena - v pazitke na balkone si mi holuby chcu urobit hniezdo, 😠 ked ich vyzeniem o dve hodky su tam zas 😖

lubkaeck
5. aug 2008

Bianka - my sme uzivali Permen tri mesiace, predtym macu tri mesiace a so SPG to ani nepohlo, takze na profertil sme sa ani nedali ☹

ni.kolet
5. aug 2008

Ahojte.
Keď sa dá pregnyl, tak prasknú všetky veľké folikuly /18 a 19 mm/ alebo len jeden - ten najväčší? Ďakujem

pahu
5. aug 2008

No teda, pekne ste sa rozšupli 😉
Ni.kolet, mám pocit že všetky 😀 Ako sa dnes cítiš? Včera ste mali IUI, však? 😀

gregy
5. aug 2008

A ja som si myslela že pregnyl sa dáva práve preto, aby nepraskli a vydržali do OPU ale kedže sa to aplikuje aj pri IUI tak som si asi myslela zle, však?

pahu
5. aug 2008

Gregy, presnejšie povedané, aby praskli v správny čas 😀 Pri IUI alebo IVF 😵
A ako sa máš? 😕 😀

gregy
5. aug 2008

Už celkom fajn v nedelu ma chytila neaká slabosť spojená s horúčkou a aj ma napínalo na zvracanie, v pondelok mi ešte nebolo úplne OK ale dnes som už fit 😀
A ty už je to lepšie? doma sa to ukľudnilo?

dyta
5. aug 2008

bola ste niekedy u Dr. Harbulaka na konzultacii aj s manzelom?? 😉 .. lebo on strasne chce ist so mnou

gregy
5. aug 2008

dyta ja som bola u Drábeka a bolo to v pohode a teraz ho beriem zase so sebou ...

dyta
5. aug 2008

aj si sa pri dverach spytala, ci môže ísť s tebou, alebo ste len tak vošli dnu? 😵 😵
.. vieš, on chce ísť so mnou, ale ja som ho tam nikdy nechcela zobrať... a keď tak píšete, že chodíte
s polovičkami na konzultáciu... tak by som ho aj zobrala 😅

gregy
5. aug 2008

dyta my sme obaja mali porobené vyšetrenia on SPG ja HP a výsledky nám nechceli povedať cez telefón teda hlavne manželove tak som sa objednala na konzultáciu a na recepcii som povedala že prídem aj s manželom a už som sa potom nikoho viac nepýtala či môže ísť aj on proste sme spolu vošli do ordinácie a to bolo snáď to najlepšie rišenie lebo vdety sme sa nedozvedeli tedá príjemnú správu takže bolo fajn že sme na to boli dvaja ... no a teraz po nevydarenej stimulke neviem čo nás čaká, kedže sa to týka aj jeho tak ho beriem so sebou ...
Ja sa tam už nikoho nebudem pýtať na neaké zvolenie proste sú tam na to aby nám pomáhali a vysvetlili ak niečomu nerozumieme ja nie som lekár ale som pacient a mám právo vedieť čo sa so mnou deje a prečo ma liečia tak ako ma liečia, oni mi len alibisticky dajú podpísať zdrap papiera že som bola so všetkým vyzrozumená ale v podstate ti nepovedia nič takže preto to riešim takto ...
Ak máš chuť ho tam vziať vezmi len sa pri objednávaní zmieň že prídete obaja a to je všetko.

kacarina
5. aug 2008

Dyta, Gregy, ja neviem, ja som od zaciatku chodila do GF na konzultacie s manzelom, automaticky, bez nejakeho specialneho ohlasovania, normalka, nikto nikdy proti tomu nic nemal ... Resp. ked sme isli na prvu konzultaciu, mam pocit, ze nam baba z recepcie pri objednavani hovorila, ze mame prist obaja, ved to je podla mna uplne jasne... nikoho sa nic nepytaj a sup do ambulancie obaja 😎 😀

dyta
5. aug 2008

😉 😉 dik za radu, tak v septembri sme tam obaja nastúpení 😉 😉 😀

ni.kolet
5. aug 2008

Pahu
Nejak sa mi točí hlava a som strašne unavená. A pichá ma v podbrušku. 😖

bianka30
5. aug 2008

tak vam poviem , profertil vychadza tak ze akurat po 2 mesiacoch ideme na imuno do prahy, kde mu budu robit spermio, tak som zvedava.. naozaj , uskodit mu to nemoze, len pomoct... ci budem na tom istom alebo na lepsom , mozeme len vyhrat...

vikaaaaaaa...uz len pol hodka... dufam ze das vediet..

ostane cauuuuuteeeee

gregy
5. aug 2008

bianka presne to som si povedala aj ja!

gregy
5. aug 2008

ozaj a máte niekto číslo na Viku ak by sa o druhej neozvala?

bianka30
5. aug 2008

ja mam ale schvovam ho v zasobe... snad sa ozve

vika34
5. aug 2008

nebojte ozvem sa,idem volať tak držte palce

bianka30
5. aug 2008

no drzime drzime...

vika34
5. aug 2008

stale je obsadené,to je teraz žhavá linka

lusilia
5. aug 2008

No Bius uz nieco vies, volala si?

sylvyka
5. aug 2008

vika drzim ti palce 🙂 tfuj nech je to pozitivne

lusilia
5. aug 2008

Jaaj tak Vika si tu, to je super, no tomu ver, tam musis volat nonstop, clovek si ani nevie predstavit, kolko zien im tam musi prave teraz volat...

bianka30
5. aug 2008

co ja .. to vika ma volat.. aha pislai ste naraz... toto cakanie... fuuuuj vika, normalne ma boli brucho ...

lusilia
5. aug 2008

Bius ani nehovor...

gregy
5. aug 2008

joj vika nič iné nerobím len tu klikám a klikám, veríme bo veríme!!!!

bianka30
5. aug 2008

toto sa mi nepaci.... vikaaaaaaa????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre