Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

mandy55
8. aug 2008

vika gratulujem a nech to len pekne stupa a rastie dalej

babulky pekny vikend a pekne si oddychnite 😵 😵 😵

vika34
8. aug 2008

dorka ja som mala dlhy protokol a stimulovala som od 4DC po 13DC ,na další deň bol výber,ale je to individuálne podľa toho ,kedy máš ovuláciu

sivusa
9. aug 2008

Ahojte.
Vika gratulujem, pekne teraz oddychuj a dávaj pozor na chalanov 🙂
Logi my takisto pôjdeme na 2. IVF až budúci rok, teraz tiež vôbec nemám na to náladu, a možno sa nám medzitým zadarí 🙂
Gregy dobrý výletik si vymyslela pre manžela, môj je tiež strašný fanúšik formuly. Kde sa dajú zohnať tie lístky?
Pekný víkend Vám prajem 🙂

vika34
9. aug 2008

ahojte,pítala som sa sestričky,že či podľa hodnoty hcg nevie či sú dve alebo jedno a povedala,že nie je kúzelník 😀 ,tak budem musieť počkať až do konca augusta,Bežec chce ísť na nejakú redbul párty,že majú nejaké lietadla byť nad dunajom,neviete niekto o tom?

vika34
9. aug 2008

kočky ,kde ste všetky,žúrkujete?už sme sa dostaLI Až NA DRUHú STRANU

cicuska
9. aug 2008

ahojte vidim ze pribudaju tehulky, to je dobre 🙂
dorka na nase skusenosti sa v tomto vobec nespoliehaj lebo je to naozaj velmi individualne.Ja som tiez bola zvedava a chcela som vsetko mat odaratane a preratane vopred a nakoniec to vyslo uplne inak 😉
a este zopar tehu dvojickovskych virusov, kto chce dvojitu radost nech chyta 😀 😀 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

labutienka
10. aug 2008

ahojte babulky, dnes tu asi nikto nie je 😕 ☹

labutienka
10. aug 2008

cicuska, tak ja chytam vcerajsiu davku, ked som tu tak uuuplne sama 😅

inac baby, ja to na pozitivny test u mna zajtra nevidim ☹ od stredy vecera mam krvicku aj ked nie vela ale stale a to uz je nedela. pobolieva ma podbrusko, asi mi utros zadrziava mrchu, ale aj tak ho beriem. nejak sa neviem vzdat nadeje, ze to predsa len bude pozitivne, ale dnes som si robila test a bol negativny, ani naznak 2. ciarky ☹
tak som z toho tak mimo. keby nebol vikend, tak uz vcera viem, co je vo veci, takto idem az zajtra na krvicku a to uz bude 12.den. tak som sa vam chcela len trosku postazovat. urcite vam dam zajtra vediet 😅
papa a krasnu nedelu 😉

aanetta
10. aug 2008

labutienka zlatko nesmies to tak brat pokial si nebola na krvicke.ja budem na teba zajtra silno mysliet a drzat ti pasticky aby to bolo pozitivne 😉

cicuska
10. aug 2008

labutienka ja som si robila tetsik a vysiel tiez negativne a pozri nakoniec mame dvoch chrustikov 😉

ni.kolet
10. aug 2008

Ahojte. V našej rodine je plodná iba naša fena. Dnes sa jej narodilo 9 nemeckých ovčiačikov. 5 dievčeniec a 4 chlapci. 😅

janula13
10. aug 2008

Nikolet ahoj, tak ty mas pekne cierny zmysel pre humor 😀 Aj ty si plodna, to si bud ista, len nie tak rychlo, lahko a hromadne, ale ved staci aj jedno, no nie? 😀 tak nech vam to vyjde 😉

darla27
10. aug 2008

Nikolet, ty máš dnes inak pochmúrnu náladu, kde je tvoj optimizmus?
Veď si po inseminácii , možno už si tehotná. 😉 😀

Labutienka neklesaj ešte na mysli, všetky na teba myslíme a držíme palce nech je krv pozitívna. 🙂

sylvyka
11. aug 2008

Dobre ranko 😉 😉 prajem krasny den nech je vsetko pozitivne 😀

gregy
11. aug 2008

Ahojte 🙂
idem prečítať čo ste popísali cez víkend ...

gregy
11. aug 2008

labutienka, ale no táááááááááák, ešte nič nie je stratené, kedy ideš na krv?
ozaj labutienka chcela som sa opýtať na koľký deň sa začína pichať decapeptyl ked máš krátky protokol?

sylvyka
11. aug 2008

fu ha ale nas tu je mate vsetky dovcu ??? 😉

lusilia
11. aug 2008

Haloo babulky, tak sa tesim dneska na labutieku, ze nam prinesie peknu spravicku 😉

bianka30
11. aug 2008

dovcu nie ale hodinu mi trvalo dostat sa do prace, a ked som prisla tak som sa este nezastavila... strasne mam toho vela v poslednej dobe... ale aj tak vam prajem krasny den,
vika gratulujem...
labu veeeelmi drzim palce...

sylvyka
11. aug 2008

fuu bianka to je dost zle s tou dopravou pocuvam o tom cely den no dufam ze zajtra sa v pohode dostanem na zahradnicku 😀 😀 😀

bianka30
11. aug 2008

sylvi no vyrazila by som podstatne skor ako si zvyknuta...

sylvyka
11. aug 2008

no berem ta za slovo 😀 i tak som tam skoro vzdy prva 😀

gregy
11. aug 2008

Bože baby ale dnes to tu upadá ...
Labu už len 45 minutiek 😉

bianka30
11. aug 2008

gregy nestiham... ale nakukam kvoli labu...

gregy
11. aug 2008

bianka 😀 😀 😀 ale labu sa tu od včera ani neukázala, tak uvidíme či nám príde oznámiť výsledok ...

bianka30
11. aug 2008

ja pevne dufam ze ano .. to by nam snad nespravila... aj ked podla toho co som citala to asi nebude az take ruzove... fnuuuk 😢 😢 😢

sylvyka
11. aug 2008

labu drzim palceky 😉

labutienka
11. aug 2008

čaute babulky 😅
pred 5 minutami nám spojazdnili sieť... takže môžem dať čerstvé info....
citujem "pani ......, vyzerá to že nie..." na moju otázku, či je to nulové, povedala, že nie, že veď ešte prídem na 1 test, či sa tam "chybička nevloudila..." utroš mám brať ďalej.
môj pocit je asi taký, že to nevyšlo, lebo krvička sa objavuje znovu a znovu, včera už skoro nič nebolo a dnes je viac....

bianka30
11. aug 2008

labu ale este stale to nieje posledne slovo .... nebooooj ... kedy ides znova na krv???

gregy
11. aug 2008

labu no ešte tam predsa len je neaká tá nádej ... 😉 držím palčeky
Ozaj labu ty máš aj mrazáčikov? A labu prosím ťa od kedy sa začína pichať ked máš krátky protokol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre