• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
babuľky, to bola veľmi smutná správa od misi :frowning2: a zrejme nemá nikto chuť písať a ja to chápem... :frowning2:
ale pošlime jej na diaľku veeeľa pozitívnej energie, misi ju potrebuje najviac z nás :pensive: a k tomu veľmi silné a vrúcne objatie :pensive:
12. aug 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi, tiez si mi dala pocitit, aka som malicherna a zbytocne sa lutujem , su aj ovela zranujucejsie veci, ako tie co zazivam. tazko hladam slova, je mi to tak velmi luto, nie je to spravodlive, teraz ti ich vziat.Myslime tu na teba a dufam ze to casom preboli.
12. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutienka pridávam sa :pensive: ja na ňu stále musím myslieť neviem ale tak ste mi za ten pol rok prirástli k srdcu že ked niektorú z nás stretne takéto nešťastie tak sa ma to tiež veľmi dotkne :frowning2:
12. aug 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miši, posielam ti vela energie a sil, myslim na teba, tvojho muza a Vase krasne deticky, ktore si s laskou nosila pod srdcom
zivot vie byt velmi kruty
12. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi :pensive: drzte sa ,je mi to velmi luto
12. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ja už idem dom.
12. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa gregy!
ja som cely den doma, lebo ma pochytila crevna chripka, rande na vecku vkuse
12. aug 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá pozdravuje Vás Pahulka, že sa majú úúúúúúúúúúúúúúúžasne na holiday :grinning:
12. aug 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej to je super.... velmi sa tesim s nou... dufam ze najde aspon troska stratenu pohodu... ozaj a co povedala pojde???
12. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ide. bianka poď k nám. okopčila som tam čo mi odpísali. :slight_smile:
12. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zuul, kde vlastne dovolenkuje?
12. aug 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa dnes pridávam - prečítala som si tú najsmutnejšiu správa - misi, je mi to nesmierne ľúto a viem, že slová sú v tejto chvíli zbytočné... :cry: ale cítim s tebou a verím, že časom to trošku prebolí, aj keď nikdy nezabudneš a vždy ti bude smutno... posielam veľké objatie... cmuky
13. aug 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak bola som vcera na utz a neni to dobre z dvoch embrijok sa mi ujalo jedno a ani to neni take ako ma byt je to strasne malinke tak mi dali dalsi utz o tyzden a pripravili ma aj na to ze mozem krvacat bo babo prestalo rast :frowning2: ale strasne dufam na zazrak tak strasne s tymto som neratala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mala niektora z vas podobnu skusenost ?
13. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvyka, dufam, ze sa to upravy, stava sa aj toto a aj v neskorsich tt, ale musis teraz davat na seba pozor, len pekne doma lezkat a verit v zazrak. Drzim ti moc palceky, bolo by mi to velmi velmi luto, keby ti to nevyslo.
13. aug 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Sylvyka nestraš, všetko dobre dopadne, pekne oddychuj a dávaj na seba pozor.
Bude to v poriadku, ten váš bojovník to nevzdá :slight_smile:
13. aug 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budem muset nemyslet na to lebo sa zblaznim a tak strasne som sa tesila musim to predychat inak som v praci neni som na pn doma by som len rumazgala a takto aspon sa snazim pracovat :wink:
13. aug 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvynka, ja budem s tebou dúfať a veriť v zázrak... dávaj si pozor, aj keď si v práci, len tak opatrne... a stále sa to môže otočiť k lepšiemu, lebo ti na rovinu nepovedali, že nie... len ťa pripravili na možnosti, ale budeme teda spolu naozaj, naozaj veriť, že bude všetko v poriadku. Cmuky, posielam ti veľký kúsok svojej pozitívnej energie. Držkaj sa a nevzdávaj to, hlavne, ak to ešte nevzdalo tvoje bambuliatko... :wink:
13. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pokial sedis za compmom, tak sa to da, ale ked budes doma tak sa nenamahaj, poriadne oddychuj a ziadne vlacenie tasiek z nakupou a podobne
13. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky,
nejak nám to tu posmutnieva a ani ja nemám tie najlepšie správy :unamused:
dnes ráno som bola na krvičke a som sa pýtala na tú chybu v teste a sestra že tam žiadna chyba nenastala, je to nulové.... ale že možno spravili chybu v labáku...
to akože urobili iný test??? to ako im mám potom veriť všetko ostatné, čo mi tárajú do telefónu........ :confused: :angry:
13. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
mam na Vas jednu otazku, ak mate niektora poistovnu Apolo, neviete ako dlho je platna schvalena zmluva-pol roka ci rok? Diki :wink:
13. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, myslíš žiadosť na ivf? ja mám tiež apollo a platnosť som mala na 1 rok.
13. aug 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labutienka dakujem, presne to som myslela... :wink:
13. aug 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, kde ste? :confused:
13. aug 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu asi som tu len ja :wink:
13. aug 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu, ale len obcasne, cisitm hrusky, ideme zavarat:slight_smile:
A inak babulky uz som na stalo doma, nechala ma na rizikovom, takze mam pokoj od tej mojej hnusnej roboty :grinning: , len som si zabuda vypytat vychadzky, ja truba :grinning:
13. aug 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, lusilia :slight_smile: ja vám to tehuľkám tak strašne prajem :slight_smile: už aj ja chceeeem :sweat_smile: :pensive:
veď si vypýtaj vychádzky, keď pôjdeš na kontrolu, alebo tam zbehni aj mimo kontroly. a moc nepracuj :wink:
13. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som vám chcel napísať, že na také veci ako pozitívne myslenie a pohoda a žiadne stresy už neverím :angry: u mňa bolo po tejto stránke všetko o.k. od začiatku stimulácie a vyslovene som sa na všetko tešila a čo z toho mám? PRD!
...je to všetko len HRA OSUDU...
13. aug 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu tak ja som tomu zas neverila ze sa podari a i tak to je na prd mam teraz take nervy a stresy ze az a strasne sa bojim presne STRACH to som cela ja ale tak trosicka dufam ze sa to zmeni :wink: hlavne ked si dam dobry obed bo uz som strasne hladna hadam ten obed ostane tam kde ma :grinning:
13. aug 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú chuť sylvyka a dobre sa napapaj, aby babuliatko rástlo :wink:
13. aug 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatka moje :frowning2: ja sa neviem stých smutných správ spamätat :frowning2:
Miši,to ako je mi lúto čo sa Vám stalo sa nedá napísať a určite som nebola jediná čo sa rozplakala :frowning2: neviem napísať nič čo by zmiernilo tvoje trapenie.len to že na teba moc myslím
Labutienka aj na teba myslím a chápem všetko čo prežívaš.sama som to zažila a zvládala neúspech tažko.Držkaj sa
sylvyka ešte to nevzdávaj všetko može na dobre obrátiť,to ešte neni verdikt........posielam vela energie :wink:

Pozdravujem pahu,Bianku,loginku,brís,gregy,lusi,laritku a všetky moje spolubojovníčky.
20.aug.idem do GF :angry: už nemám žial takú doveru idem tam trošku s nechuťou.......
13. aug 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok