• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
Ahojte babulky, ale je to tu pochmurne, ale byt na vasom mieste, urcite som na tom este horsie, verim, ze to musi byt tazke, stale podstupovat tie IVF-ka a vsetky tie vysetrenia a cakania na vysledky, no hruza. Je to vsetko hrozne nespravodlive a je mi to luto, ze sa to nemoze kazdej podarit na prvy krat, ako keby nestacilo, ze nemozte pocat normalne, ale este ani pomocou lekorou. Vsetkym vam hrozne drzim palceky, z celych mojich dvoch srdiecok, ktore teraz mam v sebe, nech vam to cim skor vyjde :wink:
14. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lusil neboj vsetko bude dobre nemas co smutit :slight_smile:
ale uz mi tu strasne chyba pahu a ani bianku som tu nezazrela :confused:
14. aug 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusilia ty sa tým teraz netráp, musíš myslieť v prvom rade na seba a mimi a pohodu :wink: neboj aj nám sa to raz všetkým podarí, teda ja dúfam :slight_smile:
14. aug 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj ja uz mam prvu injekciu za sebou - Decapeptyl... zatra to uz bude pichat drahy ...
uz som sa vcera sice pytala, ale nikto mi neodpovedal :fearful: ... takze skusim znova :wink:
Neviete ci sa mozem opalovat pocas injekcii? ako sa hormony znasaju zo slnkom?
14. aug 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda petronela ani netuším, si sa mohla opýtať sestričiek dnes možno by ti vedeli poradiť ...
14. aug 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, aj som chcela... zabudla som... asi si tam radsej zavolam
14. aug 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela myslim ze sa nic nestane.ja som tiez bola na dovolenke ked som pichala a v pohode :wink:
14. aug 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5-ka :grinning: si frajerka len tak dalej a aj ja som bola na kupku a tak tak podla mna sa mozes opalovat :wink:
14. aug 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka vas cita... ale nestiha.. mam zaludocnu somarinu (asi chripku ) a sedim (teda beham) v robote, je mi zle a prave ma tak vytocili ze nemozem odist, ze mam chut sa zbalit a ist na PN
14. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka akurát som na Teba myslela,že čo je s Tebou,si sa tu neukázala...
A prečo ťa nechcú pustiť domov,keď Ti je tak zle?
Zober sa a choď :angry:
14. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Bianka, teraz ma vela ludi zaludocnu somarinu, ja som mala včera, aj som blila, ale dnes je mi už lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bianka! chúďa moje, ale teraz je také niečo rozšírené, synovec už druhý deň leží s 39°C horúčkami :frowning2: ja som to mala minulý víkend. Tak ich skús ukecať o choď domkov :wink:
14. aug 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babizne, neviete či je potrebene pred IVF pri internom vyšetrení sa stretnúť aj s anesteziologičkou???
Pred laparoskopiou to trebalo, lebo to bola celková anestézia, no pri IVF je iba lokálna???? lebo drabek mi o anesteziologičke nič nehovoril.
A dnes som sa išla do ŠNOP-ky objednať na interné a odbery, a odchádzala som odtial dopichaná ako nejaký narkoman. Internista má potom dovču tak odbery mi vzali hned a k nemu idem bud. štvrtok.
Sa pýtala sestrička či som si nechala žili doma. aj mi jedna praskla a teraz ma bolíííííííííí cela ruka.
14. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no horucku som mala len vcera . zato mam vyhadzanu pusu /opar ako svina) a aj vnutro... sak este chvilku nech ma vytacaju.... a uvidia..
14. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise ale pri ivf je celkova anestezia hoci kratka tak asi preto anestez. ona iba skontroluje papiere atd.....
14. aug 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise to neviem či sa musiš stretnúť s anesteziologičkou ale v rámci pred operačných určite nie, možno len tesne pred zákrokom a pri IVF je anestéza tiež celková nie len lokálna lale je kratšia :wink:

bianka kúp si na tie opary pyridoxín pomôže ti to urýchliť liečbu :wink:
14. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prave mne nič teraz pred IVF o anesteziologičke nehovorili, ty si u nej bola???
14. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj zajtra sa sestričky musím opýtať aby mi niečo nechýbalo.
14. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o nej ti povedia až ked budeš mať naplánované OPU, či ty už máš termín?
14. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááááááááá, gregy tak ďakujem. Nie ešte termín OPU nemám ale ten budem vedieť len pár dni pred a ako sa to stihne??? Lebo tiež má anest. dovolenku?
14. aug 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise GF má vlastnú anesteziologičku však by ináč nemohli robiť OPU a ostatné výkony takže toho sa neboj, všetko stihneš, dôležité je aby si do OPU mala porobené všetky potrebné predoper. vyšetrenia a o ostatné sa už postarajú oni ...
14. aug 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak ja to teda nechám nanich, teda netreba sa stretávať s tou zo ŠNOP-ky, dobre som to pochopila?
Ešte som len na začiatku a už mám z toho guláš.
14. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím si že nie potrebuješ mať len kompletné vyšetrenia (krv, moč, EKG) tvoje a mužove ... a ak to máš tak čakaj ked ti naplánujú OPU tak ti povedia čo dalej, ja som sa ža do takého štádia nedostala takže v tom ti už neporadím ale preoperačné som už mala urobené na komplet a o anestziologičke mi do vtedy nikto nič nehovoril ...
14. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise ja som pred IVF nemala žiadne stretnutie s anestez.
14. aug 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise - nepotrebuješ žiadne stretko s anesteziológom. s ich anest. sa stretneš až v deň OPU, teda keď vás poukladajú do postieľok, príde za vami, napichá vám žily a potom len čakáte, kedy budete ktorá na rade :wink:
14. aug 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, kde ste? dnes mi nejako smutno :frowning2:
14. aug 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale labu nemoze ti byt smutno mna zas boli nozka aspon nevnimam ci ma boli brusko alebo nie :confounded:
14. aug 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvyka - ale keď mne je :frowning2: ráno som si spomenula na včerajší výsledok a nejak ma to zobralo... :unamused: zajtra bude isto lepšie :sweat_smile:
14. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj labu no ved viem treba dat hlavu hore a dufat ze to bude lepsie :wink: sice vcera aj ja som bola vselijaka ale to prejde ked mas byt smutna tak bud nasilu sa usmievat to nepomoze :sweat_smile:
14. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu tu sme :wink: sme s tebou ... ja sa pokúšam zistiť niečo o tom clistile ale teda veľa kočiek s takým protkolom asi nenájdem :frowning2:
14. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok