Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

lusilia
15. aug 2008

Labutienka jasne, viem, teda len ze je to Elektrarenska ul. a tel.c. je: +420 267 053 457

labutienka
15. aug 2008

gregy - baby tu spomínali, že ak si nebola medzičasom chorá a nebrala antibiotiká, vraj ti internista len dátum prepíše 😕 čo je na tom pravdy neviem, lebo u mňa normálne nič nie je a samozrejme som bola chorá a brala antibiotiká 😠 😀 takže mi znovu brali krv a moč, a komplet interné a mala som aj tú smolu, že mi dali termín u iného internistu, tak som ani u tej istej dr. nebola 😠 akurát čo nerobili nanovo je krvná skupina a HIV... čiže tak...

bianka30
15. aug 2008

ahojte babulky, laritka vidim ze link ti uz dali... no je to sice 980,- na noc ale za 2 osoby s ranajkami a uuuuplnym komfortom, tak to nieje az tak vela... a hlavne parkovanie bezplatne vo dvore... ja som bola spokojna, ale to je kazdeho vec... inak labu, ak vsetko pojde tak ako si predstavujem ( hehehe ak by to tak bolo tak sa 2 IVF ani nekona lebo otehotniem prirodzene) ale ak to nahodou nevyjde tak v decembri idem aj ja na druhe kolo, takze pojdeme spolu uz teraz sa tesim

gregy cmuuuk

labutienka
15. aug 2008

ale ja som to drábekovi hneď hovorila, že asi to bude treba opakovať, lebo že som bola chorá, tak povedal, že hej, a dali mi nový papier - odporúčanie, kde sestrička vyčiarkla, čo netreba znovu

labutienka
15. aug 2008

bianka a vy ste na tom dobre s spg? lebo my žiaľ nie 😖

bianka30
15. aug 2008

labu ale kde... zle sme na tom , ale marek berie teraz proferti a cem -m a akurat ako to doberie tak 2 dni nato mame spg v prahe, tak davam do toho velmi vela. ale vies, kamoska s rovnakymi vysledkami ako my ostala tehu prirodzene pred 1. IVF tak .... neviem ale nejako verim ze by sa to mohlo podarit. ked zoberiem svoje okolie (a nepocitam tam baby s konika lebo to by som nemala sancu dobehnut ani nahodou ) tak z mojho okolia som uz fakt ostala posledna... tak snad sa to stastie uz umudry a sadne aj na nas... a stale sa mi sniva s bocianmi, teda jednym len tak sedi predomnou a caka ... nenecha sa pohladkat ale pozera na mna... a sediiii... tak co ja viem, uz naozaj verim vsetkemu... skonci mi mrcha (ktora si dava nacas.. neviem o co jej ide ) skonci mi ta brusna zalezitost a herpes co mam a idem na to.... ma sa ochladit tak aj sexikovat sa bude leopsie.. hehehehehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gregy
15. aug 2008

no ja mám ísť na krv znova aj kôli tomu cholesterolu takže im poviem čo je vo veci a nech sa rozhodnú čo ďalej, drábek mi tvrdil že krvný obraz treba nový ... však uvidíme, ja len dúfam že ma internista nezdrbe ak budem mať ten cholesterol opäť zvýšený lebo ja som sa MC donaldu nezvdala 😔 😀 😀 takže neviem akým zázrakom by sa ten cholesterol znížil 🙂 🙂 🙂 diétu som sa znažila dodržať ovsené vločky papápam ale drúzgam aj mekáč 😀 😀 😀

labutienka
15. aug 2008

tak držím palce bianka 😉 veď nakoniec na oplodnenie 1 vajíčka stačí 1 jediná šikovná spermia 😉 🙂

gregy
15. aug 2008

biabka ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
veru stačí jedna šikovná spermia 😉 budeme držať palceeeeeeeeeeeee

labutienka
15. aug 2008

gregy - tak prvá rozdielna vec, ja mekáče teda vôbec nemusím, niežeby nechutili, ale je mi z nich 3 dni zle 😝 😕

bianka30
15. aug 2008

KALISKA ma zlatooooooooooooooooo

bianka30
15. aug 2008

gregy heheh este ani mama nie som a uz zo mna robis babku??? BIABKA.... zlate.... cmuuuk

labu, na to sa spolieham, to mi povedal aj moj gyndos... takze dufam..

gregy
15. aug 2008

labu a ja ho zase môžem, mňam 😀 😀 😀
ano dnes máme dve zlaté 😵 😵 😵

gregy
15. aug 2008

bianka ja tak nemožne píšem ked sa ponáhľam 😀 😀 😀 prepáč 😀

bianka30
15. aug 2008

gregy najblizsie sa stretavame v mekaci... teraz si mi spravila taku chut... ani si nevies predstavit..

gregy
15. aug 2008

OKI platíííííííííííííííííííííííííí

gregy
15. aug 2008

dobre kočky idam ja už aj čosi porobiť nakuknem sem zase po obede, paaaaa

bianka30
15. aug 2008

papa

dyta
15. aug 2008

🙂 🙂 🙂 dnes je dievčatá spln, viete, že počas splnu sa splodí najviac bábätiek?:.. ... tak ideme dnes na to?? 🙂 🙂 🙂

dyta
15. aug 2008

ospravedlňujem sa , až zajtra to vychádza... takže zajta o 23:16 hod 😉 😉 😉 😉

brise
15. aug 2008

baby čo to tu píšete o antibiotikách.
Ja som brala teraz 5 dní antibiotika bola som chora a včera som bola na odberoch pre interným, môžu z toho byť nejaké skreslené výsledky???

labutienka
15. aug 2008

no to bude zajtra grupák 😀 😀 😀 😀

labutienka
15. aug 2008

brise - ja neviem 😕 kedy si ich dobrala? teoreticky môžu skresliť výsledky... koľký deň si picháš a ktorý DC si?

sivusa
15. aug 2008

takže zajtra o 23:16 ,musím si nastaviť budík 😀

matka30
15. aug 2008

Ahoj Gregy , absolvovali sme spermiogram 2x prve nic tak povedali ze to sa moze stat ale aby sme sa radsej boj u urologa tak sme aj tak spravili a zaroven povedali aby sme sli na dalsi sprermiogram tak sme ho absolvovali a zas nic .
Dr. Misanko spravil v GF zakladne sono vysetrenie a objednal muza k sebe do ruzinova ze tam ma lepsie pristroje a tak .
Absolvoval dalsie sono a odbery nasli nalez podozrenie na nador tak zvolal konzilium a zistili ze nejde o nador co nam jasna vec strasne odlahlo ale ide o poskodenie po mumse ktory prekonal ako dieta .Bola to strasna situacia celkovo to bolo napate a hlavne aj to po zisteni teda ze normalnou cestou nebudemem moct mat babo a tak chlap to berie asi predsa len trocha horsie a asi to bral ako zlyhanie ale vsetko sa vyrozpravalo aj ked to bolo pre nas tazke a je to ok .
Na darcovstvo neviem ci by som sla to by hlavne zalezalo ako by sa partner k tomu postavil je to dost zlozite . Adopciu sme zavrhli uplne na to sa ani jeden z nas necitime .
No a aby som pokrocila po tomto vysetreni a zisteni priciny isiel na hormonalny test co dobadol nad Dr. ocakavanie a povedal teda ze aj tak nam nic nemoze zarucit . Pricina je taka ze choroba sposobila poskodenie vajok a ich stien dako ze sa to zobrazuje na sone ako vyrazky alebo ako by som to nazvala a vlastne to akoze zjazvenie neprepusta spejmusky :( .
Ja som tiez chcela ze nez sa do toho pustime bolo by dobre absolvovat este spermiogram aspon par krat jeden nikdy nevie 🙂
tak som sa rozhodla ze pojdem dnes do GF a pojdem sa objednat a tak aby som vedela co a ako .Kedze nie sme zobraty tak musime este spisat dake cestne prehlasenie ci co tak neviem ci to musim spisat vopred alebo ako to nech som pripravena aby sme co to do konca roka stihli 🙂

labutienka
15. aug 2008

matka - nemáte to ľahké, ale zvládnete to, uvidíš 😉 operatívne vyberú spermijky a budete mať vlastné bábätko 🙂 , čo sa týka kadejakých papierov, všetky vám dajú v centre, je toho kopec, ale keď to človek číta ako somár furt dokola, tak na taký 20-ty krát pochopí 😀 a už ste podávali žiadosť na ivf? alebo v akom ste štádiu?

gregy
15. aug 2008

Matka30 no oni sa v GF pracdepodobne budú baviť aj o tom prípade že čo ak sa nič nenájde ... ja som ti to spomenula len preto lebo viem že kočky čo sú v téme Azoospermia to niekoľko krát rozoberali že v ten moment boli veľmi sklamané a na darcovstvo sa necítili a že bolo dobré že to mohli odložiť na dobu kedy boli obaja s tým vyrovnaní ... ale verím že vy toto nebudete musieť riešiť ....
No vy aspoň viete príčinu, my nevieme prečo to je tak ako to je. Sono OK, horm. profil viac menej v poriadku, popri ňom sa zistila zväčšená štítna žľaza ale to nie je pravdepodobne príčinou ... môžeme len hádať prečo sa to stalo.
A aj ste nasadili neaké vitamíny, viem že v takýchto prípadoch to nie je veľmi platné ale poškodiť nemôže, takže my sme začali užívať profertil ...
Potom sa ozvi ako ste dopadli, prajem veľa šťastia. 🙂

brise
15. aug 2008

labutienka včera rano som dobrala poslednu a aj včera rano som bola na odberoch. Dnes som 24 DC, takže za také 4 dni by mala doraziť. 🙂

labutienka
15. aug 2008

tak sa skús spýtať na to sestričky, kde ti brali krv, príp. zobrať krv ešte raz neskôr, môžeš aj počas mrchy, len im to treba povedať, lebo aj mrcha niečo ovplyvňuje, myslím sedimentáciu, či čo...

matka30
15. aug 2008

A ty uz si absolvovala IVF v GF ? A ak sa smiem opytat tak k akemu Dr. chodis ? Ja som sa na zaklade precitanych pokecou rozhodla pre tu Dr.Bertoldovu .
Som taka rada ze mam od teba dake info co ma zas niekam inam posunulo aspon viem ako sa mame zariadit .

moc moc dakujem si strasne zlata pa zatial ked bude nieco nove tak sa pochvalime 🙂 Drzim vam moc palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre