• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

29. februára 2016 
pahu v dúbravke nie, ale pár minút odtiaľ v DNV :wink:
18. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu, takže skoro susedky :grinning:
18. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu asi tak :grinning: sem-tam aj zablúdim do dúbravky :wink:
18. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže sa budeme musieť kamarátiť :grinning: Nič iné nám neostáva :grinning:
18. aug 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pridávam-my sme sa teraz presťahovali do dúbravky :grinning:
18. aug 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baby vy všetky bývate na opačnej strane mesta ako ja :frowning2: ja sa s vami nehrám :grinning: :grinning: :grinning:
Pahu bianka má veľa práce a trošku si od MK dáva pokoj ...
18. aug 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. sivusa a pahu, musíme sa kamarátiť :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sivuš. Labu, kamošky zo sídliska :grinning: Gregy. však dofrčíš za nami :wink:
18. aug 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kočíkovať budeme v Dúbravke :grinning:
18. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééééj Nikolet, gratulujem. Z IUIky otehotnieť sa rovná zázraku, no máš veľké šťastie,
toho si váž a užívaj si tehu . :wink: :slight_smile:
18. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy, tak sa presťahuj aj ty, veď aj tak nemáš výťah a v dúbravke sú paneláky s výťahom :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu my sme sa prisťahovali len pred dvomi rokmi a to sa mám opäť sťahovať - nieeeeeee ani za svet to radšej bez výťahu :frowning2: ale pozrieť a kočíkovať k Vám prídem rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja už, majte sa krásne a užívajte si tehotenstvá :wink: :slight_smile:
papa
18. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - uvidíš, že prídeš s kočíkom ako prvá, my budeme mať ešte len veľké bruchá :wink: :grinning:
18. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj labu bodaj by si mala pravdu :dizzy_face: papa :grinning:
18. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy :grinning:
Volala som s Biankou, pozdravuje Vás... Je doma, PN, keď sa vráti do robotky, tak sa nám zase ozve... :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. aug 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu dík za info a čo jej je? dúfam že nič vážne????
18. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka : No my chodime vsade spolu lebo ked uz tak uz xi xi nech si to odtrpime narovnako :slight_smile:
Dr. Misanko je zevraj uplne super teda aspon moj drahy bol spokojny aj ked sa toho vysetrenia bal co sa necudujem ked clovek nevie do coho ide :confounded: .
Dr. mu vsetko vysvetlil aj na obrazkoch ulazal co preco a ako aj co bude nasledovat a povedal rovno ze nic nie je na 100% a motyka moze vystrelit .
Ja stale dufam ze sa to podari aj bez toho Mesa tese ale ked nie tak nie .

Inak skus si pozriet www.hemann.cz Femigard neviem ci uz si o tom citala ale ja sa na to chystam .Inak je dobre si dat zevraj aj gynekolog to odporuca kuru z caju Lapacho .

Ste aj na vytaminoch ? Skuste Tribulus Terrestris z Kompova v lekarnach to je dostat ak nie objednaju cena cca 360 Sk
18. aug 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy, nič vážne, neboj. Ináč od piatku mrchuje, takže ja som jeden deň za ňou :wink:
18. aug 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež od piatku až na to že výnimočne som sa na túto mrchu tešila a nevedela sa jej dočkať :wink:
18. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka Uz sme obj na konzultaciu na 17/09/08 musim sa na to pripravit lebo si tam asi poplacem uz teraz som z toho na prasky a este nic nebolo .

Vybrali sme si Dr Stenovu zvazujem ze sa do GF nahlasim aj normalne ako na gyndu bude to asi jednoduchsie .
Teraz chodim k Dr.Kovacej Bjorsonovu a tak sa strasne dlho caka .Teraz ma dovolenku cely mesiac tak nemem sancu sa dopracovat ani k vysledkom cytologie ani k odporucenke na genetiku a stery .

Viete mi niekto poradit co mate notmalne aj gyndu v GF ake je to tam ci sa na termin tiez caka tak strasne dlho dik :grinning:
18. aug 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, ja tam nemám gyndu... Neviem,,... :wink:
Gregy, viem viem. Aj sme sa pousmiali na tvojom protokole, ty náš pokusný králik :grinning:
18. aug 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka ja tam mám aj normálnu gyndu a je to celkom OK, niekdy sa čaká viac a niekedy menej ale nie viac ako týždeň, ja ked som mala neaký vážny problém a potrebovala som to vybaviť rýchlo tak ma tie kočky vždy niekde pichli.
Mimochodom stery ti urobia aj v GF a možno aj hned na konzultácii takže toho by som sa neobávala a čo sa týka genetiky z vlastnej skúsenosti neodporúčam ísť na Kramáre !!!! v GF majú vlastnú genetičku a je veľmi zlatá výsledky trvajú max. 3 týždne. problém je len v tom že ona robí len v pondelky takže ked má veľa ľudí trošku si počkáš, ale vždy lepšie ako ja 4 mesiace na kramároch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu jeden nikdy nevie a ešte keby som aj vrhla ako taký králik to by bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme myslím vajok :grinning:
a ty si nenapísala ako bolo na dovči a kde ste to vlastne boli?
18. aug 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už aj ja ideeeeem, pa
18. aug 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikolet - gratulujeeeeem a veľmi sa s tebou tešíííííííííím :grinning:
stascha - tebe zatiaľ tak potichučky :grinning: určite to už vyšlo huraaaaaaa

ahojte babulky :grinning:
18. aug 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy: u tej mojej sa caka strasne dlho tyzdem by bola brnkacka to mas mesiac a dokonca som zazila aj horsie . Asi bude ozaj rozumnejsie ist radsej do GF nech to mam vsetko pokope :slight_smile: .
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja uz dopredu stresujem asi moc strasne sa obavam toho zdlhaveho postupu ale nemam na vyber.
Pokial ide o tu genetiku ze tam potrebijem ale odporucenku od svojej gyndosky nie ? Hlavne si musim zistit tie choroby co som prekonala v detstve co to tam mam vsetko to neviem presne .
18. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Mata to doporučenie ti dá potom Drábek na konzultácii, a možno ti aj termín rovno dohodne ... aspoň nám sa tak snažil pomôcť ked nám haprovala tá gentika na kramároch. A z toho rodokmeňa nemaj stres, však sa opýtaj mami čo si všetko prekonala ... a tiež manžel, mata ale priprav sa že mužovi budú vyšetrovať aj gény na cystickú fibrózu a nám to pri všeobecnej poisťovni trvalo 4 mesiace .... tak sa na to opýtaj ked budte na konzultácii na genetike. Aby si potom nebola z toho veľmi sklamaná :frowning2:
19. aug 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Sylvyka držím Vám dnes palce,nech to dobre dopadne, myslím na Vás :slight_smile:
19. aug 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim Vas.
Som po neuspesnom HSG a lekarka ako dalsi postup navrhla IVF a ked sa nepodari laparoskopiu (ale ak chcem laparoskopiu pred IVF tak sa mam v septembri ozvat). Teraz ju zvazujem a Vas by som chcela poprosit o radu - ist na nu, a ak ano radsej do GYN-FIVu alebo do Ruzinovske nemocnice? Ako je to s platenim vykonu v GYN-FIVe?
Vopred dakujem.
19. aug 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok