Dievčatá je aj nejaká skupina ohľadom centra iskare?
@jarmila85 Ja som po KET v ISCARE v MT
@1vivien1 Ja tiež. Už 3-krát neúspešne. Koľkokrát si bola ty? Podarilo sa ti to?
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@jarmila85 Ja som po KET v ISCARE v MT