Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chilli tabletky. Kde ich zohnať?

petra2505
12. máj 2009

Baby kde by som mohla zohnat tie tabletky?Je viac druhov?Lebo tie co mam od jednej kocky mi nevedia zohnat a vsade na mna pozeraju ako keby som pytala neviem co 😖

vierka
12. máj 2009

petra - no na mna tiez v lekarni pozerali ako debil, ked som take nieco zhanala...

ja som si objednavala z netu tieto http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html
prisli mi asi do dvoch tyzdnov a som s nimi spokojna, neviem ake mas ty 🙂

petra2505
autor
12. máj 2009

vierka teraz som si ich objednala, nejako sa mi to podarilo najst

vierka
12. máj 2009

tak to je super, ze ich mas uz objednane 😉

petra2505
autor
12. máj 2009

vierka a kolko ich uz papas?

vierka
12. máj 2009

ja ich papam pesne tyzden... davam si zatial jednu denne, lebo este len cakam na stimulaciu... a ked zacnem stimulovat, tak si zvysim davku na 2 denne 🙂

silvie13
12. máj 2009

ahojte holky, chci se jenom zeptat na co jsou tyto tabletky dobré?

petra2505
autor
12. máj 2009

no som zvedava ci budu mat ucinok 🙂 lebo uz som pojdela toho dost tak toto este skusim a ked sa nepodari tak uz nebudem testovat nic....vierka drzim palce aby to malo v Tvojom pripade uspech

vierka
12. máj 2009

silvie - ahojcek... tieto tabletky zlepsuju krvny obeh a tym sa ti pripravi aj lepsia vystelka pri pripadom embryotransfere...

petra - no ja som uz tiez co to skusila a ked tieto nezaberu, tak chcem skusit este jednu vynikajucu bylinkarku....
dakujem, aj ja tebe drzim palceky, nech je to jedenie chilli na nieco dobre 🙂

violoncielka
12. máj 2009

Ahojte
to je jediny sposob ako si zadovazit tie tabletky? ja byvam v Italy a prave sa chystam na SK v juni,tak by som si chcela kupit tieto tabletky v nejakej lekarni.....
Nekupoval si ich niekto este nejakou inou formou?

lahhel
12. máj 2009

Ahojte, ja mam chilli v kapsuliach. Bolo ich tam 100, jedna chyba, ale uz ich nepotrebujem. Ak by ste mali zaujem, kludne mi napiste do IP a urcite sa dohodneme. Aj ja som ich kupovala z tej stranky sanopa. Kupovala som ich v aprili, expiracna doba je do juna 2011..

petra2505
autor
12. máj 2009

violoncielkauz od rana ich nahanam a nedari sa mi ich okrem tej sanopy nikde najst a volala som tej pani a ani ona ich teraz nema 😒 ☹

evita1
14. máj 2009

ahojte,
to korienie pomáha aj vtedy keď sa niekto snaží len prirodzene???

petra2505
autor
19. máj 2009

evita1 my sa zatial snazime len prirodzene a jem :mastodynon /rano 30 kvapiek/+ 1 tbl kyseliny listovej, na obed 1 tbl chilli a vecer pol tbl anopyrinu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli