• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chilli tabletky. Kde ich zohnať?

19. mája 2009 
Baby kde by som mohla zohnat tie tabletky?Je viac druhov?Lebo tie co mam od jednej kocky mi nevedia zohnat a vsade na mna pozeraju ako keby som pytala neviem co :confounded:
12. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra - no na mna tiez v lekarni pozerali ako debil, ked som take nieco zhanala...

ja som si objednavala z netu tieto http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html
prisli mi asi do dvoch tyzdnov a som s nimi spokojna, neviem ake mas ty :slight_smile:
12. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vierka teraz som si ich objednala, nejako sa mi to podarilo najst
12. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, ze ich mas uz objednane :wink:
12. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vierka a kolko ich uz papas?
12. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich papam pesne tyzden... davam si zatial jednu denne, lebo este len cakam na stimulaciu... a ked zacnem stimulovat, tak si zvysim davku na 2 denne :slight_smile:
12. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, chci se jenom zeptat na co jsou tyto tabletky dobré?
12. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zvedava ci budu mat ucinok :slight_smile: lebo uz som pojdela toho dost tak toto este skusim a ked sa nepodari tak uz nebudem testovat nic....vierka drzim palce aby to malo v Tvojom pripade uspech
12. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie - ahojcek... tieto tabletky zlepsuju krvny obeh a tym sa ti pripravi aj lepsia vystelka pri pripadom embryotransfere...

petra - no ja som uz tiez co to skusila a ked tieto nezaberu, tak chcem skusit este jednu vynikajucu bylinkarku....
dakujem, aj ja tebe drzim palceky, nech je to jedenie chilli na nieco dobre :slight_smile:
12. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
to je jediny sposob ako si zadovazit tie tabletky? ja byvam v Italy a prave sa chystam na SK v juni,tak by som si chcela kupit tieto tabletky v nejakej lekarni.....
Nekupoval si ich niekto este nejakou inou formou?
12. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam chilli v kapsuliach. Bolo ich tam 100, jedna chyba, ale uz ich nepotrebujem. Ak by ste mali zaujem, kludne mi napiste do IP a urcite sa dohodneme. Aj ja som ich kupovala z tej stranky sanopa. Kupovala som ich v aprili, expiracna doba je do juna 2011..
12. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
violoncielkauz od rana ich nahanam a nedari sa mi ich okrem tej sanopy nikde najst a volala som tej pani a ani ona ich teraz nema :unamused: :frowning2:
12. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
to korienie pomáha aj vtedy keď sa niekto snaží len prirodzene???
14. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evita1 my sa zatial snazime len prirodzene a jem :mastodynon /rano 30 kvapiek/+ 1 tbl kyseliny listovej, na obed 1 tbl chilli a vecer pol tbl anopyrinu
19. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok