Chodíte do Heliosu v Martine?

weja55
5. mar 2019

Ahojte žienky. Je tu niekto, kto aktualne chodi do Heliosu v Martine? Alebo tam bol prednedavnom? 🙂

blontimka
5. mar 2019

@weja55 Ja som tam chodila.

janickalili
5. mar 2019

Ahoj, s mužom sme tam chodili rok a oplatilo sa 🥰 máme doma 8 dňovú princeznú. Ja môžem len odporučiť ,mili personál zlatý doktory 🙂

weja55
autor
6. mar 2019

@blontimka dakujem.. a uspesne?

weja55
autor
6. mar 2019

@janickalili jeeeeeej 🙂 supeeer, gratulujem 🙂 my mame 27.3 prve stretko s dr Krajkovicom na ivf a dost mam s toho obavy. Casto ste tam museli chodit? Kolko vam trvala liecba? A kolko vas to cele vyslo? 🙂

blontimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubko2019
6. mar 2019

@weja55 ahoj...my sme tam boli minuly rok...aj s Dr. Krajkovicom...len 4 pokusy ani jeden sa nechytil...nic. Tak som od nich cela vymenbe listky na hematologiu a imunologiu...a Dr. krajkovic ma presviedčal, ze naco ze nic yo nemusi odhalit a ani moct.. ale kedze sa nechytilo ani raz ...tak som si trosku nacital veci...a chcela som hladat priciny.. Insk personal jevtam fajn...ale aj protokl je pre vsetky zeny uplbe rovnaky...a to tiez nie je moc specificke na profil zeny...oproti tomu v iscare maju viac protokolov ....ja mam byt o.k. tak uz teraz mam v iscare protokol 2 tyzdnovy a 15 zrelych vajicok v heliose dlhy protokol cca 5 tyzdnov a 9 vajicok zrelych.....ale podla mna to zavisi od toho ci sa ti podari

salonka28
6. mar 2019

Ahoj ja chodievam teraz akurát čakáme na KET

weja55
autor
7. mar 2019

@salonka28 dakujeeem za odpoved. Prepac za blbu otazku, este som v tom lajk.. KET je embriotransfer? Vkladanie? Ci??? 🙂

weja55
autor
7. mar 2019

@bubko2019 boooze tak to ma mrzi, tolko krat ste to podstupili a ani raz sa nechytilo 😞😞😞 nam dnes volali ze na nas termin ma dr krajkovic dovolenku tak ideme k dr Cuľbovej.. tak som zvedavaaa

salonka28
7. mar 2019

@weja55 ahoj v pohode aj ja som bola v Tom lajk je ktyoembtyotransfer vkladanie zmrazeného embrya lebo som mala predĺženú stimuláciu nejako sa mojim vajecnikom nechcelo ale už je dobré

weja07
7. mar 2019

Ahoj, my sme boli pred 2 týždňami.

weja55
autor
7. mar 2019

@salonka28 supeeer 🙂 a kolko vam trvala liecba? Myslim od prvotneho stretnutia az po toto KET ? 🙂 musela si tam casto chodit?

salonka28
7. mar 2019

@weja55 no v podstate asi mesiac a teraz mesiac čakáme na ten KET

weja55
autor
7. mar 2019

@salonka28 oooo tak super.. som myslela ze to je zalezitost aj 3-4 mesiace 🙂

lostris151
9. mar 2019

Ja tiez tak chodim a som spokojna, ale ja to porovnavam so skusenostami v Novom Skotsku ( kanada) a to bola hroza takze toto je pre mna tak tu. Zaciatok som mala s Krajcovicom a potom uz s tym kto bol volny alebo ako vyslo sono a tak. Mala som kratky protokol od 4.2 decapeptyl od 13.2 gonal, 28.2 odber a 5.3 ET. Mala som 21 vajicok, 18 zrelych, 16 oplodnenych a 10 blastocyst. Teraz si uzivam cakanie 😳

zmdk
12. mar 2019

Ahojte, my začíname. 26.3.2019 máme prvú konzultáciu

weja07
12. mar 2019

@zmdk Tak držím palce, my čakáme na schválenie žiadosti z poisťovne. Veľa šťastia,síl, nádeje a pozitívnej energie wšetkým snažilkam prajem 🙏 🙏 🙏

weja07
13. mar 2019

Žiadosť v poisťovni schválená, budúci týždeň máme stretko s koordinátorkou 😊 koncom mesiaca by sme mali podstúpiť Ivf.

zmdk
14. mar 2019

@weja07 👏👏 super, držte sa

weja07
14. mar 2019

@zmdk ďakujeme aj Vy 🙏

weja55
autor
18. mar 2019

@lostris151 supeer 😊😊😊😊 16 opl vaj je nadhera.. mi pri tej nasej azoospermii budeme radi ak bude jedno 😞 potom daj vediet 😊😊😊

weja55
autor
18. mar 2019

@zmdk my na druhy den 😊😊😊 27

weja55
autor
18. mar 2019

@weja07 supeer 😊😊😊😊 potom určite daj vediet

weja07
19. mar 2019

Ahojte, tak dnes sme mali stretko s koordinátorkou, začínam tento cyklus užívať duphaston a pichať injekcie. Na najbližšiu menses pohovor, sono a odber krvy v Heliose. V apríli by bol odber. Baby, držte sa a veľa šťastia a pozitívnej energie 😘

zmdk
20. mar 2019

@weja07 ku komu chodíš?

weja07
20. mar 2019

@zmdk išli sme a kto bol voľný a bola voľná pani doktorka Cuľbova. Tak sme boli u nej zatiaľ.

zmdk
20. mar 2019

@weja07 a spokojnosť? aj my tak máme termín, že kto bol voľný, tiež pani doktorku, len mi nepovedali meno

weja07
20. mar 2019

@zmdk áno, spokojní sme s ňou 👍👌vysvetlila nám aj laicky, aj čo je lacnejšie a tak 😊 pred tromi rokmi sme mali doktora Krajkoviča a ten bol tiež príjemný, on mi robil aj IUI prvý krát, potom druhý krát Dr. Cuľbova. Môžem len odporučiť 👍 uvidíme ako teraz dopadne stimulácia.

kvietocek1989
21. mar 2019

@weja07 Chcela by som sa opýtať, my máme prvé stretnutie 4.4 (budú nám brať krv, robiť spermiogram atď.). U môjho gynekológa,ale boli urobené už dva spermiogramy (bezo zmeny po vitamínoch, u mňa folikulometria, hormonálny profil. Po koľkých sedeniach Vám povedali že je to na IVF resp. po koľkej konzultácii ste podávali žiadosť do poisťovne? Ďakujem.

slniecko1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre