Čo ste cítili po vklade embrya?

bunka1
7. dec 2018

Ja ma občas pichnutie, také malé bolesti. Som 2 deň po.

shilla23
7. dec 2018

@bunka1 to sa uhniezduje .. ak citis unavu je to tiez normalne 😊 teraz vela kludu a odpocinku

lucia1906
10. dec 2018

Baby neostal niekomu Menopur, Femara,Orgalutran alebo Ovitelle?

kape05
10. dec 2018

@lucia1906 ahoj, mám 2x orgalutran.

simcaaaq
14. dec 2018

Ahojte🙂v stredu som mala vklad tak doma odpocivam 🙂uz je to 3den a mavam furt take mierne bolesti v podbrusku a som taka slabsia, nohy bolia. Snad sa nasa fazulka dobre uhniezdi a dobre to dopadne😊na odber krvi by som mala ist 26.12 ale nerobia kedze su sviatky tak si budem doma robit test.drzte palceky

salonka79
14. dec 2018

Ahojte. po ET som na 2.den cítila zakusnutie, začali sa mi bolesti, cítila som striedavo vaječníky, maternicu, ako pred menzes. Bolesti sa stupňovali. Na 11.deň som mala také kŕče, bolesti. A potom to všetko ustalo, bolesti pominuli a prsia splasli. Výsledok krvného testu bol samozrejme negatívny. Nemáte skúsenosť?

bunka1
autor
15. dec 2018

@salonka79 Aj si dostala menzes? Ja mám podobné stavy. Prsia ma riadne bolia, "zakusavanie" som mala prvých 5 dní. 6ty nič. Od siedmeho sa cítim ako pred menzesom. Som 10ty deň po. Dnes som si urobila test. Negatívny. 😏 Na krv idem až v stredu.

bunka1
autor
15. dec 2018

@simcaaaq držím palce. Potom píš ako to dopadlo 🙂

simcaaaq
15. dec 2018

@bunka1 dakujem pekne .dam hned vediet snad to bude pozotivny vysledok.vy ste si kedy robievali test doma ? Na kolky den?

bunka1
autor
15. dec 2018

@simcaaaq dnes som si robila. Je to 10 ty deň. Dúfam iba, že to je iba skoro 😏

simcaaaq
16. dec 2018

Baby mam este otazku ze ci neviete ako to je s menzesom,ja som 5 den po vklade a menzes co mam svoj kalendarik mi vychadza o 3 dni len neviem ci to nebude aj neskvor ked bola ta stimulacia hormonova.ja dufam ze pride az po 9mesiacoch😃este ani spinenie nemam tak neviem ci nasa fazulka uhniezdila😔

simcaaaq
16. dec 2018

@bunka1 držim palčeky nech vam to vyborne dopadne všetko🙂...dajte viedet teda v stredu ze co krvicka povedala🙂

simcaaaq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suska434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bunka1
autor
19. dec 2018

@bunka1 výsledok krvi negatívny 😪

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1906
20. dec 2018

@bunka1 To je mi ľúto ☹

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bunka1
autor
21. dec 2018

@salonka79 ahoj. Prosím vieš mi poradiť kedy sa mi dostaví menzes po nevydarenom IVF a vysadeni liekov? Ďakujem

simcaaaq
21. dec 2018

@bunka1 ach je mi to velmi luto😔😢to maš prvý ET? Hlavu hore bude dalšia šanca....

simcaaaq
21. dec 2018

Ja mam prve ET a vložili mi 5 dnove ebmrio alebo ako to nazvať a dnes je to 10den po ET, menzes podla mojho stareho kalendara mi meska asi 3 deň no viem že to nič neznamenaa lebo vraj menzes vie prisť po vysadeni liekov..no mala som.bolesti ako pred menzesom už niekolko dní ale dnes akoby tie bolesti zmysli...test si chcem spraviť ale sa bojim vysledku ale skusim to na Vianoce 24.12 aj ked mi kazali až 26.12. Snáď mi to ukaže // a dam priatelovi nenahraditelny darček aj pre seba...drže palce🙄

bunka1
autor
21. dec 2018

@simcaaaq Áno prvé. Uvidíme či sa vydarí druhé. Už pôjdeme rovno do Brna. Som neverila, že v Ba to môže byť až tak divne.

simcaaaq
22. dec 2018

@bunka1 my sme sli do Martina do ISCARE a je tam prijemny personal🙂to som.nevedela ze dalsie 2 pokusy mozes zmenit centrum...pptom budem drzat palce

simcaaaq
23. dec 2018

@bunka1 znamena to že fazulka sa spojila somnou???

bunka1
autor
23. dec 2018

@simcaaaq gratulujem 😘

simcaaaq
23. dec 2018

@bunka1 ďakujeeeem bože taka som štastná 🤗😊

bunka1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bunka1
autor
26. dec 2018

@simcaaaq ako sa cítiš?

simcaaaq
27. dec 2018

@bunka1 dobre sem tam trosku brucho pobolieva a citim sa taka nafuknutaa ,zle mi nebyva len som viac hladna a az ked sa napapam trochu tak mi ostane tak zvlastne ako keby navracanie ale inak nic🙂2.1 ideme do Martina na kontrolu na ultrazvuk

bunka1
autor
2. jan 2019

@simcaaaq Ahoj. Tak ako?

simcaaaq
4. jan 2019

@bunka1 ahoj no bola som.v Iscare na prvu kotrolu po teste a na sone mi ukazala akysi neviem to uz nazvat "žltkovy vačok" a to je babo , som v 5tt+2 a teraz 9.1 idem na druhu kontrolu a už by vraj malo byť vidno srdiecko tak držte palce nech to dobre dopadne🙂 ďakujem za opytanie🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre