ahojte, koľko ste čakali na darcovské embryo? Vkladali vám jedno, alebo 2 embryjká naraz?
@dadenka42Nam sa nakoniec podarilo jedno jedine a vlastne
@siinda my sme boli v centre a povedali nam, ze cakacia doba cca 3 mesiace....tak neviem, bude to pre mna dlhaaaa doba...
@dadenka42 ano to je standardna doba, ale zase velmi uspesna ,,myslim ze tam mate niekolko vkladov
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
ahojte, koľko ste čakali na darcovské embryo? Vkladali vám jedno, alebo 2 embryjká naraz?