Ahojte, čaká nás darovský program v ISCARE BA a chcem sa opýtať, aké máte s nimi skúsenosti, hlavne koľko ste čakali na darkyňu a či sa podarilo hneď na orvý krát?
@zadana19 ahoj, áno, už som guľatá 😄 vklad nám vyšiel a v marci čakáme dievčatko ❤️
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@zadana19 ahoj, áno, už som guľatá 😄 vklad nám vyšiel a v marci čakáme dievčatko ❤️