Darovanie vajíčok

vera787
22. máj 2017

Možno to nieje vhodná otázka,ale chcela by som sa spýtať či by sa tu nenašla žena,ktorá by chcela darovať vajíčka....vajíčka by neboli konkrétne pre mňa....darcovstvo je anonymné, ale pomohlo by mi to skrátením doby čakania....poprosím aby ste sa zdržali komentáru ak to neuznávate..., ale nikomu neprajem sa dozvedieť v 25 že je v menopauze.....ďakujem

cocogogo
22. máj 2017

@vera787 a preco nedarujes ty ked to nieje pre teba?

gabriela93
22. máj 2017

@cocogogo pomohlo by jej to skratenim doby cakania...

cocogogo
22. máj 2017

@gabriela93 to som pochopila. Len nechapem preco ona nedaruje svoje ked chce pomoct. Mozno ona nemoze zo zravotnych dovodov alebo nejakych inych len ma to tak napadlo preco ona nepomoze.Ale to asi mimo temy nechcela zbytocne komentare tak sorry.

sardinka336
22. máj 2017

@vera787 skor by som skusila oslovit nejaku repro kliniku, tam ti najlepšie poradia. Aj darkyna musi splnat isté kritériá.

tslobik
22. máj 2017

@vera787 Oslov kliniku, držím palce.....

esther03
23. máj 2017

@cocogogo ??? citanie s porozumenim nic? Ona potrebuje pomoct, je v 25-ke v menopauze a kedze darcovstvo je anonymne cim viac zien daruje do konkretneho centra tym skor sa ona dostane na radu. Comu nechapes?
@vera787 je mi luto, ze mas problem, ale skus sa obratit na CZ kliniky, myslim, ze to pojde rychlejsie.

cocogogo
23. máj 2017

@esther03 vidíš až keď si to takto napísala mi to došlo že aj keď to nebude konkrétne pre ňu pomôže to aj jej🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre