Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dlhý protokol IVF, bojím sa vedľajších účinkov

Dlhý stimulačný protokol
coralee_wiley
5. aug 2019

Mile zienky, o tyzden mam zacat s dlhym protokolom, ale mierne ma prekvapilo, ze sa zacina uz 21 DC, pri prvom IVF v r.2016 som zacinala 1 DC, ziadne uvedenie do klimateria :( bojim sa hlavne vedlajsich ucinkov, viete prosim popisat, ako ste to zvladali, a ci sa nieco u vas prejavilo? dakujem velmi pekne 🙂

tinka308
10. aug 2019

@coralee_wiley ahoj, vidim ze ti tu nikto neodpisal. Ja som mala v july tiez dlhy protokol,dokonca sa o tyzden natiahol viac lebo mi menzes meskal ale nemala som ziadne vedlajsie ucinky,ani ziadne ine stavy. Normalne som chodila do prace a snazila sana to vobec nemysliet. Ak beries Diphereline ten je trosku neprijemny ale casom si zvyknes.

lenteraz111
10. aug 2019

Neboj sa, bude to v pohode, len pi veľa vody. Ja som nemala žiadne vedľajšie účinky, okrem nafúknuté ho brucha, no nič strasne.

coralee_wiley
autor
12. aug 2019

@tinka308 si poklad, že si sa ozvala, ja začínam zajtra, čo mi predpísu uvidím, všetko sa dozviem zajtra, keďže takto sme sa dohodli s lekárkou. Každopádne si ma upokojila😘 ďakujem ešte raz a držím palce nech nám všetko výjde 😉

coralee_wiley
autor
12. aug 2019

@lenteraz111 ďakujem😘 nafúknuté brucho očakávam, to som mala aj predtým, keď som nemala dlhý, skôr sa bojím návalov tepla, priberania a že mi bude zle, ale hádam to bude ok 😊

szkatuska
13. aug 2019

@tinka308 Ahoj ! Treba si pichať celý čas injekcie?? Alebo ako to prebieha. Aj mne navrhuje lekár dlhý protokol, pričom som čítala že starším sa nedoporučuje (42 rokov mám) Ďakujem

szkatuska
13. aug 2019

@coralee_wiley Ahoj! Ako si na tom? Prečo Ti navrhli dlhý protokol? Drž sa!

coralee_wiley
autor
13. aug 2019

@szkatuska že mám tento rok nad 35, musíme poslať na genetiku embrya, keďže muzovi nevyšla úplne ideálna genetika, tak nech mám co najviac embryí 😰

lenteraz111
13. aug 2019

@coralee_wiley pribrala som len 4 kila, no asi to bola len zadržaná voda

Tu začni písať odpoveď...

Odošli