Doc. MUDr. Silvia Toporcerová

jaris84
16. aug 2016

Baby, prosím Vás neviete, kde teraz robí Doc. Práve teraz som volala ohľadom ďalšieho postupu do KE - Centrum asistovanej reprodukcie a sestrička mi povedala, že už u nich nerobí, že mám prísť, aby som si ďalší postup dohodla s novým lekárom..SOm z toho sklamaná, začala ma rieši a odrazu ma preberie iný lekár...Radšej by som pokračovala v liečbe s ňou. ☹

petuskaa12
16. aug 2016

@jaris84 ja som teraz lezala v starej nemocnici a tam bola 🙂

vanilka3
16. aug 2016

Ona ma teraz aj dovolenku a od 4.9. zacina pracovat v novom centre, treba jej potom zavolat na jej mobilne cislo, ak chces byt stale u nej 😉

parvinka0001
16. aug 2016

Presne my sme zacali pri docentke ale ona bude od septembra v gyncare...a kedze sme ziadost mali schvalenu museli sme ak sme chceli byt u nej poslat do poistovne ze menime miesto centra

jaris84
autor
24. aug 2016

@vanilka3 a v ktorom centre, tiež niekde v Ke? Ja som z BJ, v KE sa moc nevyznám...potom jej zavolam, radšej by som pokračovala u nej, už keď som to tam začala. O tom novom Mudr v centre dokopy nič neviem

vanilka3
25. aug 2016

@jaris84 v Gyncare, ved ked jej zavolas, povie ti kde sidli. Malo by to byt niekde pri Hypertescu, uz po prestahovani

jaris84
autor
25. aug 2016

@vanilka3 ok, dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre