Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Doc. MUDr. Silvia Toporcerová

jaris84
16. aug 2016

Baby, prosím Vás neviete, kde teraz robí Doc. Práve teraz som volala ohľadom ďalšieho postupu do KE - Centrum asistovanej reprodukcie a sestrička mi povedala, že už u nich nerobí, že mám prísť, aby som si ďalší postup dohodla s novým lekárom..SOm z toho sklamaná, začala ma rieši a odrazu ma preberie iný lekár...Radšej by som pokračovala v liečbe s ňou. ☹

petuskaa12
16. aug 2016

@jaris84 ja som teraz lezala v starej nemocnici a tam bola 🙂

vanilka3
16. aug 2016

Ona ma teraz aj dovolenku a od 4.9. zacina pracovat v novom centre, treba jej potom zavolat na jej mobilne cislo, ak chces byt stale u nej 😉

parvinka0001
16. aug 2016

Presne my sme zacali pri docentke ale ona bude od septembra v gyncare...a kedze sme ziadost mali schvalenu museli sme ak sme chceli byt u nej poslat do poistovne ze menime miesto centra

jaris84
autor
24. aug 2016

@vanilka3 a v ktorom centre, tiež niekde v Ke? Ja som z BJ, v KE sa moc nevyznám...potom jej zavolam, radšej by som pokračovala u nej, už keď som to tam začala. O tom novom Mudr v centre dokopy nič neviem

vanilka3
25. aug 2016

@jaris84 v Gyncare, ved ked jej zavolas, povie ti kde sidli. Malo by to byt niekde pri Hypertescu, uz po prestahovani

jaris84
autor
25. aug 2016

@vanilka3 ok, dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli