• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Ditte alebo Mareš. Aké máte skúsenosti?

13. novembra 2010 
Prosím, aké máte skúsenosti s týmito doktormi? Momentálne pracujú v GPN s.r.o. Ďakujem.
17. aug 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. Mareš mi robil v januári v Koch-u laparoskopiu. Večer po operácii prišiel za mnou na izbu, všetko mi vysvetlil, viackrát sa informoval, ako sa cítim, zdal sa mi veľmi milý a ľudský. To isté môžem z jedinej skúsenosti povedať o Dr. Dittemu, ten ma do špitála prijímal. Ale viac skúseností nemám.
18. aug 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr.Ditteho si pamätám od Kocha ležala som tam 5 dní a bol môj izbový a zapam´ätala som si ho ako veľmi skvelého človeka...bol milý ľudský...
19. aug 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj,Dr.Ditte je uzastny doktor,velmi laskavy,starostlivy a ludsky,rodil ma v july 2006 a bola som nad mieru spokojna.Dr.Mares bol pri cisarskom mojho prveho dietatka a tiez mozem onom len dobre povedat.Pametam ze ked mal bud Ditte alebo Mares sluzbu,tak bola hned fajn nalada medzi pacientkami.
19. aug 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez sa pripajam s pozitivnou skusenostou. Dr. Ditte bol moj izbovy, ked este v maji 06 lezala o Kocha v piatom mesiaci tehu. celkom pohodak, klidanek a Mares izbovy ked som v 09/O6 rodila. taktiez si nasiel cas, aby ma o vsetkom dokladne informoval a mala som z neho super dojem. napriek tomu ze sme sa videli prvy krat, pytal sa na porod, pocity a dojmi... obaja maju nieco do seba.
19. aug 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kočky, ďakujem vám pekne. Moja dilema stále pokračuje. Chystám sa totiž o pár týždňov otehotnieť a rady by som mala super doktora na celé tehotenstvo. Preto je to pre mňa také dôležité. Koho by ste si vybrali vy?
20. aug 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte ma napadlo, sú citliví pri vyšetrovaní?
20. aug 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam skusenost s obidvoma. jednoznacne odporucam dr. ditteho. Chodila som k nemu pocas celeho tehotenstva a aj ma odrodl. Dr. Mares je mily, ludsky a velmi ochotny a snazivy ale Dr. Ditte ma tych viacej rokov praxe k dobru :slight_smile:.
20. aug 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivka, ďakujem. :slight_smile: Predpokladám,že je aj pri vyšetrovaní citlivý. :wink:
20. aug 2007 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mojim doktorom je DR. Mares a som s nim velmi spokojna, je presne taky ako tu vsetci opisali :slight_smile: Ale aj Dr. Ditte je skvely, tak snad Ti v dileme pomoze fakt, ktory z tychto dvoch bude mat este volne miestecko :slight_smile: a mozno aj fakt kto kedy odrinuje a co najviac zhladiska casoveho vyhovuje Tebe :slight_smile:
21. aug 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze to je jedno,obaja su vyborny,no viac skusenosti mam s dr.Dittem,tak asi jeho,no keby nemal volne bezim Dr.Maresovi :grinning:
22. aug 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem! Objednala som sa k Dr. Dittemu, aj keď až na september,lebo je na dovolenke. Dúfam,že to bude fajn.
22. aug 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky je tu nejaka mamicka, ktora pred nedavnom rodila u Ditteho?
Robi este prax porodnika? teraz pracuje v GNP.
Ake ste mali skusenosti?
Dakujem krasne
8. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja dr. ditteho rozhodne nemozem odporucat, ale moje skusenosti su starsieho data :unamused:
9. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som sa opytat, u koho rodite ked chodite do GPN? Oni sa ze vraj nedaju zazmluvnit, tak potom ako to riesite? Dakujem
12. máj 2010 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peach ja budem rodit na kramaroch a mares mi dal odporucanie na lekarov tam, takze si vyberiem. Na zaciatku tehu mi este hovoril, ze mozno stihnu aaj opatovne otvorit koch a potom ma bude moct odrodit tam, no zial nestihli to. Najnovsi plan je, ze v januari otvaraju...
8. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ditteho absolutne neodporucam ... mal by ist uz do dochodku, je nekomunikativny a robotu uz vykonava rutinne :angry: neprajem ziadnej tehotnej u neho ultrazvuk pretoze z neho nevyjde ani jedine slovo ...
13. nov 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok