Druhé umelé oplodnenie

lucilalu
27. aug 2019

Ahojte prosim vas, uz raz som absolvovala umele oplodnenie.vtedy sa mi pri stimulacii vytvorili len 2 vajicka, i ked folikul bolo viacej ibaze boli prazdne.z tych dvoch vajicok mi vkladali jedno embryo.neuspesne.mam 37rokov.myslite ze pri dalsej stimulacii sa moze vytvorit vajicok viacej?dakujem za odpovede

lenteraz111
27. aug 2019

@lucilalu áno, môže, možno Ti zvýšia dávku hormónov. Ja som mala pri prvom ivf menej folikulov, v ďalšom ivf viac. V prvom som mala dlhý protokol, v druhom krátky protokol. Nezúfaj...

lucilalu
autor
27. aug 2019

@lenteraz111 dik.no dufam.preslo odvtedy uz pol roka.na dalsie sa chystame v novembri.verim ze vyjde 😍

lenteraz111
27. aug 2019

@lucilalu my sme tiež čakali medzi prvým a druhým pol roka. Držím palce, nenechaj sa odradiť neúspechom. Ja som bola na vklade dokopy 5 krát, prvé sa uchytil, bol z toho MA, druhé sa nechytilo, tretie zas MA, štvrté sa nechytilo a z piateho mame dieťatko.

lucilalu
autor
27. aug 2019

@lenteraz111 co je prosim MA

lenteraz111
27. aug 2019

@lucilalu zamlcany potrat, embryo sa uchytí, nabehne akcia srdiečka, no zastaví sa. Žena nekrvaca, príde sa na to až na sone

lucilalu
autor
27. aug 2019

@lenteraz111 jaj to je mi luto.ale dockali ste sa 😍ja som mala po vklade normalne pozitivny tehot.test.potom som zacala krvacat dost.a uz ked som sla na krv tak vysledok negativny

e1i
27. aug 2019

@lucilalu aj ja som mala tak v prvom 3 v druhom 17 a 12 bolo zrelych,ostalo osem embryi. Nasad si inofolic alebo lacnejsia verzia miovarian dvakrat denne aj pocas stimulky do opu. Verim ze mne to k poctu pomohlo. A teda mala som kratky protokol a o 25j som pichala viac oproti prvej stimulacii.

lenteraz111
27. aug 2019

@lucilalu a pi veľa vody

jaroslavgina
1. sep 2019

Ahojte babi teš chcem otvárať túto tému chcem sa spitat ze koľko bima stala druhé ivf rás som uš mala ivf a nezachytilo sa potom KET som mala zachitilo sa ale hodnota mi klesla chcem sa spitat keď zas budem chcieť ísť ci niektorá z vás tak bola a koľko penaski vás to vislo mala som len tri embria ivf jedno vklad potom KET dve vklad ďakujem za odpovede

fialka1318
2. sep 2019

@jaroslavgina ahoj normalne ak pojdes na druhe ivf do toho isteho centra kde si bola na prve ivf tak ta to vyjde rovnako ak si das rovnake ukony..poistovna ti preplaca 3x ivf 🙂 ale vsetko co si das navyse si platis sama ako napriklad mrazenie embryi,pk,icsi,macs,atd..to z ich cennika ktory ti dali si platis sama 🙂 ale to uz vies kedze si mala 1ivf 🙂 ja som bola na prvom ivf stalo ma to cca 4000€ a mala som 2xket a na druhe ivd som sla o pol roka a mala som 4embrya a z toho sa hned prve uchytilo som v 14tt a druhe ivf ma vyslo dokopy na cca 3000€ ..ono to zalezi aj co si das v tom ivf a aj kolko bude embryjok a tym padom kolko vkladov 🙂

juliet86
2. sep 2019

ahoj. drzin ti palce! ja som mala na ivf 13 folikulov a v nich 6 zrelych vajicok...

jaroslavgina
2. sep 2019

@fialka1318 aha chápem ale as toľko penaski ta vislo koľko máš rokou? A vôbec poisťovňa prepláca la ti nejaké penaski ale inak gratulujem jasom mala 2 inseminacia potom ivf potom keď mala som len tri embria popri rás som si dala vkladať 1 embria nevislo druhí x dve embrie a vislo akurát mala som veľmi nisku hodnotu 29 a ešte mi klesla na 6,5 tak ze uš nič jasom platila za ivf odber vajíčka 600€potom za vklad 200€a plus za lepidlo 80€tak neviem ako terás lebo vidím ze ta veľmi draho vislo všetko neviem ako to pôjde zatiaľ som ešte na PN uvidím či nepôjdem do roboti na sporiť penaski mam len 28roku

jaroslavgina
2. sep 2019

@juliet86 a mala si aj vklad

parvinka0001
2. sep 2019

Prvé ivf 28vajicok odobranych, ostali len 2moruly stoho. Druhé ivf 19vajicok. Ostali 9 blastoc. . 2sme vložili a dvojky sú už tu. Rovnaká stimulácia

lenteraz111
2. sep 2019

Žienky, držím vám všetkým palce, dáte to.

zuzumajko
7. sep 2019

Ahoj. Mna stimulovali v januari v brne a mala som 30 vajicok. Z tych boli pouzitelne 3

susangha
10. sep 2019

baby, ostal mi decapeptyl a bemfola. ivf sa nam podarilo na 1x... tak ak by ste mala niektorá záujem, posuniem. píšte správu 🙂

jaroslavgina
11. sep 2019

Ahojte chcem sa vás mali ste niektorá z vás KET bol úspešní a potom hodnota klesla a potom ste mali biochemicki potrat atómu sa hovorí potichučky potrat jasom krvacala 2 dní 30.31.algust čakám ešte na menštruáciu mala som ju mat 4.9 a ešte nedošla chcem sa spitat či niektorá z vás mala podobnú situáciu ako ja aci ten menzdes vlastne došiel nemala som takí pripat tak to ja neviem beží mi na hlavu že bisom mohla bit tehotná ale aj to ze môžem mať menštruáciu lebo uš tizden alebo viac ma sem tam pichá do obich dvoch vaječníkov aniekedi aj vraciam tak prosím ak ste malé podobnú situáciu a boli ste tehotná prirodzene tak mi opíšte ďakujem za odpoveď

inna08
5. okt 2019

mame za sebou 1 IVF, vsetky domace testy negativne, krvny test negativny.... bol to narocny mesiac.... snazime sa to brat sportovo, ale je tazke mysliet pozitivne.... este nas caka druhy kontrolny krvny test, ale keby bol negativny, mozeme zacat s druhym vkladom aj hned? mame 1 zmrazene. nechcem zbytocne cakat. ma s tym niekto skusenosti?

evaachesa
5. okt 2019

@inna08 ano, mozete zacat hned dalsi cyklus. Drzim palce 🙂

inna08
6. okt 2019

@evaachesa dakujeme 🙂

tinka308
25. okt 2019

Baby a boli na druhe IVF v tom istom centre? Prve som mala v BB, ale uvazujem nad druhym v Brne, myslite, ze to ma zmysel menit?

lucilalu
autor
25. okt 2019

@tinka308 ja idem druhy krat do toho isteho centra.zavisi aky si mala pocit, myslim ze ak ti tam nieco vadilo ma zmysel zmenit centrum a na Brno som pocula same pozitiva 👍

ingridsomova
12. jan 2021

Ahojte prosim kto ma stim skusenost mala som 1ivf hned na 1krat sa podarilo. Narodilo said name krasni chlapec mà 8mesiacov a chceli by sme prenho surodenca. Ak stim ma niektoskusenosti za aki čas možeme ivf zopakovat? Po 1uspešnosti?

zuzanaroszler
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre