Femibion verzus kyselina listová po embryotransfere

gagirl
14. nov 2013

Dievcata co poradite po ET brat?beriem teraz femibion 800 co mi ostal..Mam si kupit este ten alebo staci kyselina listova 1000?dakujem

dadakiri
14. nov 2013

co je ET?

trulinka
14. nov 2013

@dadakiri
ET je embryotransfer po umelom oplodneni.....

trulinka
14. nov 2013

@gagirl
Ahoj ja beriem len tu kyselinu listovu, snad to staci 😉 .

gagirl
autor
14. nov 2013

@trulinka ahoj..dakujem 🙂a drzte sa🙂

rybka1985
15. nov 2013

ahoj,ja som brala Femibion ale ked som lezala v nemocnici tak mi povedali ze radsej kyselinu listovu,Acidum folikum tu na predpis,doteraz neviem preco ale beriem ju aj nadalej,zevraj ju mozem az do konca tehotenstva

gagirl
autor
15. nov 2013

@rybka1985 ahoj..aha..niekto je za listovku iny zasa femibion..opytam sa doktora v centre..ale on asi povie ze jed to jedno..ze to je na mne..mam oboje..femibion este par kusov..tak asi budem potom brat tu kyselinu lisotvu co mam..uvidime..A tebe prajem pekne a bezproblemove tehulkovanie🙂

rybka1985
15. nov 2013

@gagirl ja tomu nerozumiem moj doktor mi odporucil femibion a v nemocnici mi povedali ze toto nejedzte radsej kyselinu listovu,a moj dr.potom ze v pohode to je jedno...no dalsia vec je ze kym femibion stal okolo 17€ na mesiac, acidum folikum je na predpis a vyjde na par centov 🙂

gagirl
autor
15. nov 2013

@rybka1985 tak je to..kazdy lekar ma iny nazor..este sa opytat co na to moj doktor v centre..a je pravda ze samostna kyselina listova vyjde o dost menej..🙂

stastenka42
15. nov 2013

@gagirl ja som pred a po potvrdeni tehu brala kys.listovu . Potom mi tiež moja gyndoska doporucila femibion pretoze tam je zmes vitaminov vratane kys.listovej ,v davkach ake tehulka potrebuje.Beriem doteraz...

gagirl
autor
15. nov 2013

@stastenka42 aha..dakujem ..a vam prajem pekne a hlavne bezproblemove tehulkovanie a vela zdravia..🙂

stastenka42
15. nov 2013

@gagirl Dakujem ,aj tebe 😉

gagirl
autor
15. nov 2013

@stastenka42 dakujem..este sme sice len pred ET ale verim ze nam to vyjde..🙂

stastenka42
15. nov 2013

@gagirl urcite ano...drzime moc palceky😉

gagirl
autor
17. nov 2013

@stastenka42 dakujem pekne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre