• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
Ahoj Drobec :slight_smile: Ja som si to pichla sama, od zajtra manžel :slight_smile: Minule som si pri 4 pichala s jednou vodičkou, takže skúsim tiež s jednou, ako aj ty. A ty ako????? Koľkú injekciu už máš v sebe ty???? Držím ti palce, nech je čo najviac folikulkov. :wink:
7. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka ďakujem za podporu- si zlatučká, ako vždycky ku každej z nás :wink: :slight_smile:

Tak to je fakt dávka jak pre koňa. Som zvedavá, čo to so mnou spraví. Dobre že si nepichám 6 :grinning:
A čože prerábate??? Detskú izbičku už??? Nebojkaj sa, zajtra ti všetko dobre dopadne. Hlavne že si bola v poriadku počas prvých troch mesiacoch. Nebojkaj, zvládneš to :wink: A bábenka tiež. Veď ty si veľká bojovníčka. Držím ti silno palce, nech je všetko o.k. :wink:
7. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam za sebou uz osmu vcelicku dnes. zatial to zvladam hrdinsky - neplacem ani nic podobne :grinning:
a ked mas pochybnosti ohladom riedenia, zavolaj rano do FC ved su tam od 7.00 a urcite ti poradia.

peti urcite to dobre dopadne ! a stale vies ze ti to mozu zasit keby bolo najhorsie. no s tym upratovanim si fakt nepomozes, toto bude asi skola pre teba - lebo pri tvojich dvoch princeznach si tak ci tak na nejaky neporiadok budes musiet zvyknut ! :wink:
7. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec a folikulky ako? Bola si na uzv??? Ja idem v sobotu.
7. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
folikulov na jednom cca 6 a na druhom tri. ale este su male. dalsi UTZ mam v stvrtok a mozno v sobotu bude OPU..... v stvrtok budem mudrejsia....
7. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec, tak hneď informuj, čo a ako, nech ma motivuješ :wink: Držím palce nech je ich čo najviaaaaaaaaaaac :slight_smile:
7. apr 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - mne staci aj menej ale kvalitne !!!! dufam ze v tych 10budu aj vajicka !!!! toho sa este trosku bojim
7. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebojkaj sa. Aj ja sa bojím o tie moje, ale nesmieme sa vzdávať. Ty máš tiež druhé ivf, však?
7. apr 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, nebojim sa zatial nemam coho - som v dobrej pripravnej faze, zatial sa z toho vsetko vytesujem ze sa nieco deje ! je to moje prve IVFko.... ale aj posledne ! :grinning:
7. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Takže naše posledné ivf :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si bola na prvom v FC ? mrazacikovia neostali ?
7. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola vo FC. Mrazáčikovia žiaľ neboli, takže preto všetko odznova. :frowning2: Ale teším sa, že je teplo- vraj väčšia šanca na úspech. :wink: U teba tiež moja. :slight_smile:
7. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulka - na zajtrajsok ti drzim straaasne moc polce, podla mna to dopadne dobre... A baby maju pravdu - pri dvoch princeznach si budes musiet zvykat na neporiadok...
7. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - super ze zacala stimulka, strasne moc drzim palce a v sobotu cakam spravy z kontroly...
7. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sa to tu konečne rozprudilo trochu
7. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som 11 den po transfere a mam bolesti ako pred menštruaciou a svetlo hnedy vytok. SA bojim aby som neprišla o embryjka.
7. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....nehnevajte sa baby ze sa hlasim az dnes,ale vcera mi nebolo dobre...takze bola som u gyn.,vsetko je v poriadku,srdiecko uz bije,pohyby uz tiez su,male ma 2,23cm a som tak v 8-9 tyzdni...mam ist k internistovi alebo ku gastroenterologovi skrz tych mojich nevolnosti
8. apr 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
veam :wink:

kocky,drzte mi palce,dneska poobede idem ku gyn.,dufam,ze moj krcok pekne stale drzi a ze nepojdem odtial rovno do nemocky,bojim saaaa :pensive:
8. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak si na ten neporiadok teda zacnem uz zvykat :grinning: :grinning:

mimka,obyvacku sme mali predelenu na dve izby,tak sme tu stenbu zvalili spät,ako bola,musime to dat do povodneho stavu ,takze trocha zmeny...
8. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, mooooooooooooooooooooooc držím palce :wink:
8. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo to musíte dať do pôvodného stavu? Sa idete sťahovať?
8. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha už čítam, že pre detičky:slight_smile:
8. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan ahoj,
prave som na teba myslela,ze kde si zase :wink: :wink: :wink:

dik :wink:

ano budeme sa stahovat,ale nevieme este presne kedy a kam,cakame na byt...a toto si chceme troska prerobit dovtedy :wink:

ako sa mas???
8. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no teraz to tu flákam, lebo v práci sa niekedy nedá písať, keď tu pobehujú chlapi :unamused:

Doma mám robotu, furt čosi upratujem, keď je tak pekne, tak ma to baví a robím takú jarnú očistu - vyhadzujem nepotrebné veci :sweat_smile:

mám sa fajn, tak normálka...

ozaj a super, že tá fľaška na boku zmizla :wink:
8. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis infuziu? nechapem s tou flaskou :sweat_smile:

bobjan,aj ja by som rada nieco porobila,tiez ma to bavi,ked je tak pekne,pustim hudbu a idem...ale vsetko robi drahy

suseda podomnou pecie asi nejake kolace,vonia to,ako moravnske,aku chut mi narobila,dala by som si s mlieckom :slight_smile: ,ze by som vecer spravila :grinning: ked drahy spravi cesto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dokedy si v praci,ved nemam ani prehlad o dnoch :rolling_eyes:
8. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo bola tu tá reklama na boku na koňovi, keď si písala :wink:

Peti, zaklop susede, nech sa podelí :sweat_smile:, že ty už mliečko máš:slight_smile: Nech nie je škrobica, keď to tak vyvoniava :grinning:
len pekne oddychuj, nech drahý spraví cesto a aj koláče :wink:
Drahý nech pekne upratuje, ty odpočívaj, prvoradé sú babenky a ty, robota ťa neminie, keď budú na svete, neboj :wink:

do 16.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma tu trafí šľak...už by som aj šla domov :sweat_smile:
8. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,tak detska flaska,som nepochopila,ani som si nevsimla,ze zmizla a co ta rusila?

no ale laka ma to,to sa fakt neda vydrzat sediet,lebo on robi vsetko tak trocha po svojom a ked vidim,ze zle,tak ma to vytaca :grinning:

ale som myslela ,ze dokedy,do zajtra??? este robis? ja neviem,ani co je za den zase,ked som tu,ako v jaskyni :confounded:
8. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nerušila ma, ale keď som písala a chlapi tu pobehovali, tak svietila na pol obrazovky, teraz je to v pohode :wink:

no mi hovor...o tom upratovaní....ja som kázala chlapovi povysávať a prišla som domov a hneď som ho sprdla....tak bol chudák urazený, že sa snažil a ja som ho zrušila troma smietkami :grinning:

jáááááj, no do zajtra....normálka a potom od utorka..
chceli sme sa ísť okúpať v pondelok niekam, ale asi pôjdem môj do roboty, tak sa budem doma zasa nudiť sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nikomu neotvorím, cha :grinning:

dnes je stredaaaaaa :wink: zástrčkový deň :grinning:
8. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj,to zase sa mi bude Vierka smiat,zase akurat streda,ked ani neviem :grinning: :grinning: :grinning:
to je pre Vierku den :grinning: :grinning: :grinning:

ved aj ja ho budem mat zastrckovy,ale akurat tak so sonom :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja ho stale sprdnem chudaka,ale musim sa ovladat,potom mi je luto,lebo on sa snazi fakt upratat,tak nech je jak je,ale snazi sa,musim ho pochvalit radsej :wink:

tak este zajtra a mas veget...
a budes doma v pondelok?
8. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...no uz som tu,Petka jasne ze budeme drzat palce
bobjan no konecne trocha oddych ved sa prepracujes :grinning:
8. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok