Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
9. apr 2009

Mimka, ja som si test robila, aspoň som už vedela ako krv dopadne a už som aj mršila.....
Ja som to brala ako pozitívne, že to už viem skôr....

Peti, no momentálne to tak cítim, že sa mi nechce do toho už asi...ja neviem

mimka30
9. apr 2009

Ja viem Peťka, že ty si to po 4 mala oveľa horšie. 😒

Inak kedy by mala prísť mrcha od ET?

petkaerdal
9. apr 2009

na uzv som nedopisala 😀

bobjan,len necakaj moc dlho,aby si potom nebanovala...je jar,leto pride,treba ist teraz,nie zase na zimu...
same tehotne su teraz na konikovi,teraz sa to zase rozbehlo

bobjan
9. apr 2009

som sa vyrevala po teste a bolo....

bobjan
9. apr 2009

Peti, ja to tu vždy prekazím.....

Mimka mne chodí tak na cca 12-ty deň

petkaerdal
9. apr 2009

od ET? co ja viem,to je u kazdej ine...ja co som ledva mrchu dostala ti poviem,ze po stimulke som mala vzdy ,ako hodinky..cca 28-30 den...utrogestan ju nezadrziava podla mna

no mala som mimka 4ivf,ale ratam aj 2x stop cyklus,to je tiez o nervy,to uz bolo 6x stimulacia a jedno IUI som mala,tiez negativne,tiez ma to vzalo,lebo na zaciatku som mala este velke oci,co sa ivf tyka...takze tak 😔

inak,ako boban..stale po dalsiom a dalsiom ivf som sa vyrevala a hotovo..na druhy den to bolo pres ,este v ten den sla na disko a dobre som to zapila 😅

mimka30
9. apr 2009

Aj mne tak minule došla- ani ma nebolelo brucho, len som šla na wc a došla ☹
Ja som revala ešte takých 10 dní. Keď som nastúpila do roboty- srdce ma bolelo, že nejdem na materskú, ale zas do roboty a zase sa tam tváriť, že je všetko o.k. a že som šťastná- prešťastná 😢 ☹

bobjan
9. apr 2009

Mimka, viem ako to je....

petkaerdal
9. apr 2009

bobjan,neprekazis ti uz,uz nie urcite...len dlho necakaj,mala by si sa tesit praveze na novu sancu ,tak naber silu a sup opät na to 😉 😉 😉

mimka,aj mne tak dosla vzdy bez bolesti,len krv,ani som necitila...a to som radsej vzdy chcela cakat,ako mala byt prekvapenim,aj preto ten test...

ja viem moja,ake to je...ale co ti pomozem,musis mat len silu bojovat dalej stale a nevzdavat sa..musis to brat tak,ako iba sancu,ved to ivf nieje 100% a treba to brat s rezervou trochen ..zial

mimka30
9. apr 2009

Jaj Babulky moje zlaté, ste zlaté, že ste tu so mnou. Bobjan, skús to ešte aspoň raz. Aj ty máš endometriózu?

bobjan
9. apr 2009

peti, mňa to hádam zas prejde....

tu už prší 😒

bobjan
9. apr 2009

mimka, skúsim hádam.... mám tam že vraj 3-4 malé ložiská....no teda tak mi povedali po laparke pred 3 rokmi...

aj ty?

petkaerdal
9. apr 2009

mimka,ja tu budem s vami,az kym neotehotniete vsetky 😉 😉 budem vas povzbudzovat a dodavat silu,musite ju mat aspon taku,ako ja som mala 😉 baby stoji to za to ,len skoda,ze nikdy nevieme,ktore ivf bude to prave 😔 ,ale musite bojovat

ja ked si spomeniem,ze mi to trvalo tak dlho,cele 3 roky,tak mi to pride,ze to uz ani pravda neni,tolko som sa nachodila do fc 😔 tolko km v aute nasedela 😔 ...

petkaerdal
9. apr 2009

bobjan ale preco sa ti nechce ist do toho?

mimka30
9. apr 2009

Aj mne to odstránili, aj prefuky vaječníkov robili. Endometriózu mám potvrdenú, žiaľ ☹ Ale myslím, že sú ešte aj horšie prípady ako sme my dve Bobjan. Baby čo sú po resekcii vaječníka a tak. Takže hádam máme akú takú šancu, nie? 😉 A manžel je o.k.?

mimka30
9. apr 2009

Peťka pokiaľ my budeme tehotné, ty už budeš do škôlky vyprevádzať babenky tvoje 😀

Keď nebudeš stíhať nám odpisovať, tak pošli tvoje kočky k počítaču 😀

petkaerdal
9. apr 2009

su aj tazsie pripady baby,si predstavte ,ze su zeny,ktore maju darovane vajicka alebo spermie,vy aspon mozete mat vlastne deti..tak hlavy hore..my sme boli tiez tazky pripad a vidite..da sa to...len sa netreba vzdat a aj cez slzy ist dalej..drzim vam palce velmi moc a prajem vam to,lebo viem,co prezivate,co najskor nech mate kazda // 😉

bobjan
9. apr 2009

Peti, ja neviem, tak to teraz cítim....

Mimka, on je o.k., teda vždy mal spg super, ale vo FC mu zistili, že sa mu hýbu spermie do boku, nie do predu...tak sa smial, že cúvajú 😀

ja nemám priechodné vajíčkovody, teda len jeden je veeeľmi máličko priechodný...mám problém aj so sliznicou, nedorastá mi....len málo vždy

petkaerdal
9. apr 2009

mimka,to hadam nie..to teraz akoze beries tento pokus uz ako co? 😠

kocky idem,ideme na nakup..pa a drzte sa 😉

mimka30
9. apr 2009

Bobjan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Že cúvajú 😀 😀 😀 Tak manžel je tiež dobrý vtipkár, ako ty 😀

bobjan
9. apr 2009

peti, ja nad tými darovanými vajíčkami tiež rozmýšľam.... 😔

mimka a čo tvoj?

mimka30
9. apr 2009

Peťka nie moja. Len radšej sa dopredu neradujem 😒 Ale nebojkaj- depka ma prejde. Peťka dobre nakúp a potom sa ozvi, pa 😉 🙂

bobjan
9. apr 2009

mimka, no my dvaja sme sa dlho teda hľadali 😀

peti, papa

mimka30
9. apr 2009

Bobjan- môj mal tiež spermie v norme, ale vidíš, nezadarilo sa. Inak aj ja som sa rozhodla, že keď to teraz nevýjde, tak asi skúsime s darovanými. Zrejme moje vajká nie sú kvalitné na oplodnenie. 😒

bobjan
9. apr 2009

v čechách je to najlacnejšie, aspoň čo som zatiaľ študírovala...

neboj, teraz ti to výjde, uvidíš 😉

mimka30
9. apr 2009

Jáj moja, keby si tak mala pravdu. Aspoň by som ťa motivovala. Uvidíme, čo bude, lebo pri prvom bolo málinko vajíčok- preto teraz 5 ampúl denne. Včera sa Peťka smiala, čo to so mnou urobí, či nebudem mať 100 vajec 😀 😀 😀

bobjan
9. apr 2009

si predtým pichala po 3?

mimka30
9. apr 2009

Nie 4, lebo mám na 60 kg. A teraz mi dal 5 kvôli tomu, že pri prvom bolo málo vajíčok. A ty 3?

bobjan
9. apr 2009

no ja 3....vajok bolo dosť, len nič nezostalo na zmrazenie.....bola som rada, že aspoň na ET bolo.. 😔

mimka30
9. apr 2009

Ja som mala len 2 ks na vloženie, tiež nič na zmrazenie. 😖 Uvidíme, čo to teraz so mnou spraví.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre