Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
9. apr 2009

v pohode, akurat to nafuknute brucho mi vadi ... ja com som vzdy stihla ako ihla, teraz vyzeram skoro ako somalske podvyzivene dieta 😀

floskula
9. apr 2009

pegy, ty mas uplne ine zazitky a ja tu otravujem so spinenim. ☹ teraz ti to iste dobre dopadne, si to zasluzis. dufam ze si aspon zmenila lekara.

peggyyy
9. apr 2009

emka takže máš OHSS?

peggyyy
9. apr 2009

floskula neotravuješ to vôbec nie....na to aniu nemysli
no lekára som zmenila hneď ako som sa vrátila z nemocnice ale už to budú tri roky, je to už doba a sem tam si na to ešte spomeniem, som mohla mať dva a pol ročnú babu

emka1
9. apr 2009

peggyy - mam len slaby priebeh hyperstimulaku nastastie, da sa to vydrzat, mala som 13 vajok, doki bol prekvapeny, ze az tolko necakal. Ale PCO nemam ... vlastne mne nediagnostikovali ziadne problemy, u nas bol problem v SPG.

emka1
9. apr 2009

peggyy - ☹ ☹ ☹ ... to muselo byt poriadne psycho na Teba, vtedy ked uz si vedela, ze to bolo dievcatko ...

peggyyy
9. apr 2009

emka ja som mala 18 vajok a kvoli OHSS som musela na ET čakať tri mesiace, som nerobila nič iné len pila a behala na WCko 😀

emka1
9. apr 2009

super, ze 18 vajok, to si bola cela happy, ked Ti to doki povedal 😅
no ja sa snazim pit, ale nejde mi to tak dokonale, ako by sa patrilo 😖 , ale snazim sa.

peggyyy
9. apr 2009

emka to bolo som chcela babu ale teraz sa sústredím na malého "mimozemšťana", ktorého mám v brušku 😀
no nič idem sa ja vyvaliť do perín,
emka drž sa a floskula ty daj zajtra vedieť čo a ako, dúfam že to budú len dobré správy
dobrú noc

emka1
9. apr 2009

ok, kocky majte a ...bru noc 😉

floskula
9. apr 2009

dobru nocku, papa a dakujem 🙂

peggyyy
10. apr 2009

floskula tak ako?

floskula
10. apr 2009

ahoj pegy. nebol ani len naznak cierky. ani len tienik slabulinky, absolutne nic. len bielucicky papier. ☹ ☹

floskula
10. apr 2009

neviem, ci to tu niekto tak mal. ze na 12 den absolutne nic. ☹

peggyyy
10. apr 2009

tak to mi je ľúto, ešte stále špiníš?

floskula
10. apr 2009

pegy, este stale. ☹ kedze e to v termine kramov, tak asi to zo mna odchadza komplet. neviem. dakujem, ze si sa zaujimala, teraz odchadzam k rodine, potom sa zas niekedy ozvem. ma jsa pekne.

peggyyy
10. apr 2009

drž sa papa

petkaerdal
10. apr 2009

ahojte baby,ale ste tu toho popisali vcera,ale vidim ,ze nedobre spravy 😔

floskula,moj krcok je zavrety a cukor nemam,takze sa mam dobre
ale ty si ma nepotesila 😔 😔 drzkaj sa moja,ja som tiez spinila,ale len trosticku,len 2x nieco zo mna vyslo take hnedkaste ,nic viac
neboj na buduce to vyjde urcie 🙂

emka,ale neboj,nebudes mat ziaden ohss a ked troska je,len to pomoze otehu 😉

petkaerdal
10. apr 2009

peggy teba tiez zdravim,ty sa tu malo ukazujes,ako sa mas??? ty uz koncis pomaly prvy trimester,super..nevolnosti co? mas nejake?

peggyyy
10. apr 2009

petka no akosi sa mi nechce za PC ale občas vás aspoň počítam, ja sa mám zatiaľ super, nevoľnosti už tri týždne žiadne..som bola včera na kontrole, mimino má 4,86 cm a vrtí sa o 106, mám aj foto v albume
vy ako? držíte sa?

petkaerdal
11. apr 2009

ahojte 😉
peggyyy,ze je to velmi zlate,ked sa tam mimco tak vrti? len si to uzi,lebo ked bude väcsie,uz ho tak neuvidis 😝

my sa mame zatial fajn a dufam,ze aj dole mam vsetko ok,po kontrole som kludna..baby ma okopavaju o 106..brusko uz riadne velke,uz mi zavadzia...a tak pomalicky sa pripravujeme na prichod bab...

katka14
11. apr 2009

ahojte babenky, tak ja som nešťastná a veľmi sa bojím. začala som včera krvacat, na 7 den po ET. je to sice slabe, ale predsa. a je to mimo teda tyzden pred terminom kramov. veľmi sa bojim, či som o ne práve neprišla. volala som aj dokimu, hoci mi to bolo najprv blbe ho otravovat cez sviatky, ale odhodlala som sa. a povedal mi že ak to nie je silne, čo nie je, tak mam dalej brat utrogestan a už v utorok mam ist na krvny test. bojim sa či to nie je zavčasu, a či to niečo napovie, ked normalne som mala ist až v piatok. pomoooooooooooooooooooc. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

brise
11. apr 2009

katka neboj, pokial je to len slabé krvácanie, a je to týžden pred, tak to je určite uhniezdovanie.
a časovo by to aj vychádzalo. velmi vela dievčat to takto malo a už sú tehulky alebo už majú aj svoje
detičky na svete. Aj babulka viem ze slabo krvacala.
Držím palce aby to dobre dopadlo, a neskúsiš si spraviť test??? napr. zajtra. alebo počkáš do utorka???

katka14
11. apr 2009

ahoj brise, diky za povzbudenie, presne to som potrebovala. hrozne sa bojim, nechcem o bublinky prist. mam 1 test doma, ale to asi veľmi zavčasu, alebo nie? ved som len 7 dni po ET. aj ten utorok neviem či nie je zavčasu, ale ked to povedal doki, tak to snad bude objektivne. tym testom nejako nedôverujem, ani neviem prečo. a ty sa ako citiš? teba to čaka neskor však?

petkaerdal
11. apr 2009

ahojte,
Kati a kolkaty si den cyklu dnes? mas to len spinenie alebo krvacanie?
ak je to spinenie,tiez myslim,ze by to casovo vychadzalo,ako uhniezdovanie

a skus spravit test a budes vediet ,co to znamena...drzim palce,aby to bolo uhniezdovanie

katka14
11. apr 2009

ahoj peti, som 24 DC. je to sice kvazi ako spinenie, ale je tam aj krv, aj ked len taka riedka, ružova, a niekedy nič. ale bojim sa a neviem čo to môže byť?

petkaerdal
11. apr 2009

Kati,v tomto ti nepomozeme,skus testik,uz by ti to malo ukazat nieco a musis pockat,uvidis ,ci to ustane alebo nie,dufajme,ze ano...
inak babulka spinila takto niekolko dni dokonca a je tehu,takze to moze znamenat hocico...

petkaerdal
11. apr 2009

a po ivf je moze byt menzes vseliaky a aj chodi ako chce 😖

katka14
11. apr 2009

a nemysliš že je zavčasu testovať?

brise
11. apr 2009

katka, niektorým kočkám ukázalo // už 6 den od ET. ale niektorým ani na 10 a su tehotné.
tam ide hlavne o tom ako ti stupa HCG do krvi.
A s tou krvou, myslím že v utorok nieje vôbec skoro. v GF sa chodí na 10 den od ET na prvé krvné testy. a dokonca niektoré baby mali aj tie negatívne a na 14 den od ET boli pozitívne. preto sa vo FC chodí az na 14 den aby bola istota.
určite to bude uhniezdovanie, len oddychuj, nenamahaj sa a šíbačov pošli v pondelok preč.
Držím palce. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre