Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
14. apr 2009

baby,ved Pinter povedal mojej kamoske,ze som dr. na konikovi 😀 😀 😀

floskula,to chapem,bala som sa aj ja,ale potom som si povedala,ze mi to je jedno,chcem dieta a obetujem vsetko....inak mne injekcie cyklus napravili...
a vajecniky to preziju neboj

mimka30
14. apr 2009

Ja to poznám Peťka. Najviac ma štve, že ja ako sestrička som odbavená dobre že nie na parkovisku. A potom mám byť milá k mojím pacošom.
No na ďalší uzv mám prísť neskôr, lebo že majú toho veľa. Ale ja im to poviem, keď dokončíme ivf, že ma to fakt štvalo, že taká rýchlovka. Inak dnes som mala pocit, že gate dole už na chodbe, nech čo najskôr ležím na koze, nech sa nezdržiavame ešte sťahovaním gatí.

petkaerdal
14. apr 2009

floskula tak startuj akciu,zachrana Pintera 😀 😀 😀
ked som ja bola naposledy,tak mi povedal,ze uz cely rok nespal dlhsie,ako do 6 rano..je tam kazdy den
no ma toho dost,ale myslim,ze si niekoho zoberie k sebe urcite...

mimka,vies ze nieco z fc maju rakusaci?

floskula
14. apr 2009

chcela som napisat MY ho potrebujeme, nie MI. v zapale pisania som dala po frnaku slovencinovi. 😀

petkaerdal
14. apr 2009

mimka,niekedy som aj ja taky pocit mala,dr. odisiel z mabulancie skor,nez som zapla zips..ale co uz,musi tam lietat,ked tam je sam,ale viem,ze ta to stve,lebo ako pacientka mas aj nejake otazky

mimka30
14. apr 2009

Áno Peťka, počula som že rakúšaci. Ideme sa ,,beschwerden´ do Rajchu, nech dajú dokimu voľno, aby sa nám mohol viac venovať. 😀 😀 😀 To mu verím, že je vystresovaný-chúďatko. Veď furt dookola: uzv, punkcia, et, uzv, žiadosť, punkcia.... 😀 😀 😀

petkaerdal
14. apr 2009

baby,viem,ze vam to nepomoze,ale mne je uprimne luto,ze ste tam kde ste,lebo viem,co prezivate,keby som vedela carovat,hned by ste boli vsetky tehulky

floskula
14. apr 2009

inak ja som dnes rano mala bleskovo len tu krv, ale cakaren bola plna. doktor sa spytal "to ste vsetci ma pol osmu?" lebo do mna take rychlovky vnasaju stres a ked mame byt pokojne a pozitivne, tak to sa takto neda. ☹

floskula
14. apr 2009

Petka, inak na tom, ze ta doktor nazval konikovym doktorom, nieco asi fakt bude. ja som to tak prirodzene vycitila, ze som tie moje otazky smerovala od zaciatku len tebe a odvtedy ti dycham na krk, niekedy aj v dvoch temach naraz. 😀

mimka30
14. apr 2009

Ja som dneska hovorila manželovi, prečo nevyštudoval za gynekológa vo FC, že by som k nemu chodila furt na uzv a mala zadarmo ivf. 😀 Môj muž mi povedal, že mi už dobre drbe z tých hormónov. 😀

Peťka- pani doktorka. Kedy máte dovolenku? 😀

floskula
14. apr 2009

petka, skoda ze arabelin prsten je len v rozpravke. vsak to je hrozne, ze niekto otehotnie na pockanie a my furt nic. 😠

floskula
14. apr 2009

baby, pred chvilou v teme "cakanie po transfere" napisala jedna babenka, ze "halo, koncom aprila idem na test, dufam, ze bude pozitivny, kto so mnou pokeca?" v tej teme prave nikto nie je, tak som myslela, ze jej nieco napisem, ale to, ze mne to nedopadlo dobre, by ju asi moc pozitivne nenaladilo, co? cierny humor. ☹

floskula
14. apr 2009

mimka, si ambul. alebo nemocnicna sestricka?

floskula
14. apr 2009

baby, ja si pisem sama so sebou uz? 😀

mimka30
14. apr 2009

Floskulka nebojkaj moja. Zachvíľu tu rozbehneme poradňu spolu s Peťkou ako úspešné tehule. 🙂

Inak čo by sa stalo keby som si nabudúce napísala taký štós otázok k dokimu a zobrala si tam aj kávičku z toho kávovaru. 😀 Dobre by na mňa kukali, koľko tam chcem vysedávať a rozprávať sa čo? 😀

mimka30
14. apr 2009

Floskulka- my si tu píšeme obidve sami so sebou 😀
Som nemocničná 🙂 Ale ja mám času na všetkých. Na nočnej vykecávam s pacošmi jedna radosť. 🙂

floskula
14. apr 2009

mimka, ja mam v plane spisat si par veci, co sa chcem spytata a kedze mi bude robit ultrazvuk, tak ho este na koze uporoznim, ze "Kotas ma dotaz". 🙂

mimka30
14. apr 2009

Floskulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
14. apr 2009

mimka,dovolenku na konikovi nemam 😀 😀 😀

floskula,vies co som robila cele 3 roky??? len citala a citala,ci uz konika alebo cokolvek,co sa tykalo ivf ,porovnavala ,davala do kopy info ,ale bavilo ma to,som zistila,ze by som chcela byt dr.. 😀 drahy mi povedal,ze som inak maniak...ale podla mna je to normalne,ked clovek nieco podstupuje,ze ho to zaujima

floskula
14. apr 2009

inak ja dnes srsim humorom. 😅 mimka, nebude to posttraumaticky sok po neuspesnom ivf? ☹

petkaerdal
14. apr 2009

floskula skoda veru,ze arabelin prsten nemam,ale za to verim na zazraky a na to,ze dobrym ludom sa sny vyplnia

som si bola po veceru,uz som tu 😉

mimka30
14. apr 2009

Floskulka nebude- ja to mám pri stimulke 😀

Peťka- zástupkyňa dokiho 😀

Inak ja si tu kávu objednám u dokiho rovno. 😀 To by bol dobrý trapas, nie? A poviem mu, že ja mám čas celý deň lebo sa chcem popýtať pár otázok. 😀

floskula
14. apr 2009

aj ja si myslim, ze je dobre mat veci nacitane. baby, ved ja som vdaka tomu, co som tu citala, dokonca stihla reprodukcnu imunologiu v prahe este pre ivf, dokonca zadarmo!!! vybavila som to za 5 dni a za dalsie 3 som mala vysledok. ine baby na to cakaju 3 mesiace a na vysledky vraj aj mesiac.

petkaerdal
14. apr 2009

floskula,ale treba zabudnut hned na neuspech,kasli na to,ides dalej...raz to vyjde...inak si nepomozes...

mimka30
14. apr 2009

Baby- idem kuknúť správy a potom dolezem na koníka znova. 🙂

petkaerdal
14. apr 2009

a nevies pisat a aj pocuvat zaroven,ako ja? 😀 😀 😀
ja dam sprchu medzitym a tiez som tu 😉 je mi s vami dobre kocky

floskula
14. apr 2009

baby, doslaka, presolila som polievku. to sa mi nestava. zeby som bola zamilovana? asi som sa zahladela do Pintera. 😀 dnes som ho videla v civile, svedcilo mu to. 😉

petkaerdal
14. apr 2009

mimka 😀 😀 😀 no neviem,co by na to povedal...

a to si ako stihla floskula??? tu Prahu??? a ake si mala vysledky??? to si tusim ani nespominala alebo nepamätam

floskula
14. apr 2009

petka, ale ty si profik, ty to mas vymakane, pises, pocuvas, a este si aj tehu. 😉
ok, ja idem dorobit polievku.

petkaerdal
14. apr 2009

floskula,aj to sa stava niekedy,dolej vody 😀 😀 😀

inak s Pintom bola vzdy sradna,ini lekari su ovela horsi

a aku varis? ja som robila rizoto teraz tak narychlo pre draheho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre