Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
14. apr 2009

ja som tu veam...
som sa pytala,ze ako sa mas ty???

mika,ved ja odist nechcem,len ci to budem stihat potom....
a ty budes tehu,dokedy ja porodim ok? ci to mam porodit uz zajtra? to nestras,ja mam casu este 😀

petkaerdal
14. apr 2009

veam a beries zelezo a magneziu?????? to je velmi dolezite v tehu,dufam,ze to mas..vela dr. to ani zenam nenasadi,ja to beriem od kedy som tehu,az mi je zle z toho..

este take 2tt a prejde ta to grckanie 😉

mimka30
14. apr 2009

Peťka času máš ešte dosť. A ja tiež, len nech sa mi vajká vyvíjajú a nech ich znesem po odbere čo najviac. 😀
Pani doktorka Erdalová ty musíš stíhať či chceš, či nie. Veď mangel ťa zastúpi za ten čas, čo nám budeš odpisovať. 🙂 A bude drahý pri pôrode?

petkaerdal
14. apr 2009

mimka a ked nebudem stihat,tak prides pomoct a ja budem konikovat,ok? 😀

petkaerdal
14. apr 2009

mimka,ok pani Erdalova tu bude s vami,ked bude drahy doma zastupovat mna 😉

noo,on chce byt pri porode a ja ho tiez chcem,len neviem,ako to tu v At funguje,ja budem mat zevraj cisarsky asi a tam asi nemoze byt,neviem,este nevieme,ako budem rodit..ale chcem ho pri sebe

veam
14. apr 2009

no petka ja dufam ze uz to prejde,lebo ma porazi...nebrala som teraz nic ked som grcavala,predtym som brala samostatnu kys.listovu a dnes som si uz zase nasadila calibrum,ten obsahuje zelezo i magnezium

mimka ty teraz stimulujes?nejako som to prezrela asi 😒

mimka30
14. apr 2009

Peťká jasné, že prídem a pomôžem. 😀 Pekne okúpkam, napúdrujem, pokočíkujem. 😀
Vlastne mohla by si ma zamestnať ako sestričku. 😀

mimka30
14. apr 2009

Čoby nemohol aj pri cisárskom. Keď ti to budú robiť v spinálnej anestéze, tak budeš pri vedomí. Moja sesternica mala cisársky bola pri vedomí a mangel pri nej. Len aby neodpadol a nemali s ním viac starostí ako s tebou. 😀

Veam, ja stimulujem na druhé ivf. Aj ja už chcem tak grckať ako aj ty. 🙂 😅

floskula
14. apr 2009

petka, inak to spojenie ze "doktorka Erdalova" znie naozaj dobre. nechces dodatocne studovat medicinu? 😉

mimka30
14. apr 2009

Peťka mali by ťa dohodiť do Ordinácie v ružovej záhrade, alebo do seriálu Doktor z hôr, alebo Doktorka Quinová- Erdalová. 😀 😀 😀

veam
14. apr 2009

mimka verim ze sa ti to druhe IVF podari a ty budes tehulka,ale radsej keby si negrckala a mala bezproblemove tehu 😀 ,lebo mna uz to uplne unavuje

petkaerdal
14. apr 2009

veam,parti to k tehu,aj ked ja som negrcakala vobec,ale nevrav,ze ta porazi..co by ine baby dali za to,aby grckali z tehu,nesmieme sa stazovat na nic,ale byt stastneeeee ...ja sa citim tiez nedobre,vsetko ma boli,ale vsetko vydrzime 😉 😉

no vidis mimka,zamestnam ta,ako sestricku 😀 😀 😀
neviem mimka,ako to tu funguje,este mi nikto nic nepovedal,ale ked sa bude dat,urcite bude pri mne 😉

floskula neviem,ja som nad tym aj rozmyslala,ale uz sa mi asi dat nebude,ale fakt som prisla na to,ze by ma to asi velmi bavilo a hlavne asi aj to ivf 😉

mimka30
14. apr 2009

Veam ďakujem 🙂

Babulky idem kuknúť Ordináciu v ružovej záhrade. Zatiaľ pa, pa. 🙂

petkaerdal
14. apr 2009

mimka 😀 😀 😀

veam ,ja ti teda zase poviem teraz,ze radsej by som grcakala,ako sa bala o ten krcok ,ze si predcasne neporodim 😔 😔
to prejde coskoro,len nech nemas ine starosti z tehu

petkaerdal
14. apr 2009

mimka,nauc sa kukat a pisat zaroven,aby si nas takto neopustala 😠

veam
14. apr 2009

No petka musime vydrzat a hlavne ty,ked uz to mas za par...uz sa tesim kedy ti v albume uvidim tie dve male rozkosne dievcenske tvaricky,ale teraz nech este odpocivaju v brusku,aj ked oni urcite neodpocivaju a poriadne ta kopu,vsak? 😀

petkaerdal
14. apr 2009

veam kopkaju ano ,niekedy pomenej len sem tam,ale ked sa rozkopu,tak to mi dobre nadskakuje brucho a najnovsie som vcera prvy krat citila stikutku,mala stikutala,ake zlateeee 😀 😀 😀

teba teraz caka druhy trimester,to je ten najkrajsi,to si uzijes...

musia moje kocky este vydrzat,aspon mesiac by som chcela,aj ked uz teraz mam co robit,ti poviem..uz ma dost tlacia v bruchu a je to az bolestive dost

veam
14. apr 2009

petula neboj sa vsetko dobre dopadne a ty budes rodit v normalny termin,ked uz to mas teraz ok tak sa to snad nezhorsi,len pekne odpocivaj a manzel nech sa stara 😀

veam
14. apr 2009

no ja si este pockam take 2-3tyzdne na druhy trimester,lebo ja som teraz v takom 9-10tyzdni len,iba tu na konikovi mi to vyratalo viac

jeeej ze stikutku,ake krasne normalne sa tu smejem 😀 od radosti

petkaerdal
14. apr 2009

manzel sa stara,zlaty je,ved nechceme ,aby sa narodili predcasne..
no pokial sa neotvaram je to dobre,ako oni rastu sa mi to dole natahuje a tym sa krcok skracuje,zevraj normalne,len nech sa neotvorim...ale verim,ze to nejako uz dotehulujem do konca

a ty co,si zvedava,co za pohlavie sa v tebe skryva??

petkaerdal
14. apr 2009

akoze tu ti to zle vyratalo???? tu ti to dobre vyratalo,ale asi podla velkosti babätka si posunuta troska spät...
ja zajtra tu podla konika zacinam 30tt(konecne) ale podla lekara som zacala uz vcera,ja som posunuta len 3 dni...moje rastu presne podla tabulky 😉

veam
14. apr 2009

no jasne musis to dotehulkovat bez problemov a urcite aj dotehulkujes...som zvedava urcite ano,ale ja si aj tak myslim,ze to bude chlapcek,aj ked by som chcela dievcatko,ale nech to je co chce,hlavne nech je zdrave 😀

petkaerdal
14. apr 2009

ano babätka mavaju od nejakeho cca 30tt stikutku v brusku a mavaju ju aj niekolko x denne,mala ju mala vcera prvykrat a dneska tiez,to zbadas,ze je to ine,ze to nieje kopkanie,to je take tukanie a pravidlne a trva to aj 5-10 minut,vyckaj,zlate to je 😀

veam
14. apr 2009

nie ze zle vyratalo,ono podla menzesu by som mala byt v tom 12tt ale podla velkosti drobca som v 9-10tt...asi sa mi posunula ovu ked som bola na laparke

no to musi byt uzasny zazitok,to ti verim,som na to zvedava 😀

petkaerdal
14. apr 2009

no ty to mas posunute,lebo nevies presne,ale my po ivf vieme presne,keby bolo oplodnenie 😀
ale aj tak sa termin rata podla velkosti babätka...takze potom sa este par dni nagrckas 😅 ,len hadam ti to prejde v tom 13tt,niektore kocky grcaju aj cele tehu 😅

petkaerdal
14. apr 2009

a kedy ides najblizsie na uzv? tesis sa na male,ako tam bude podskakovat a plavat? 😀 😀 😀

veam
14. apr 2009

petula nestras ma s tym grckanim,ale ked uz ma napadaju take veci ze budem asi grckat dlhsie skrz ten moj zaludok

petkaerdal
14. apr 2009

nechcem strasit,len vravim,ze su aj kocky ,co grckaju az do konca
ale ty nebudes,neboj 😉 😉 😉

petkaerdal
14. apr 2009

a veam odfot brusko na spomienku,este rovne 😀 😀

veam
14. apr 2009

No len aby...idem az 5.5. no ved uz teraz sa tam hybalo ale este vyzera ako mimozemstan 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre