Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
15. apr 2009

bobjan - proste to rataj tak, ze si odrataj 3 cykli (priestor medzi mrchami - musia byt tri) a viacej uz netreba 😀 takze podla mna si teraz 2-hi cyklus 😀

petkaerdal
15. apr 2009

tak ako pisem Vierka ,nie? ze na 3 menzes moze zacat pichat

vierka
15. apr 2009

ano, ked neratas ten po ET, tak na 3-ti mozes zacat pichat 😀
ja na ten treti budem zacinat - teda ked to vide 😅 😀

petkaerdal
15. apr 2009

este ti nevolali o ziadost? mas vseobecnu tusim,nie?

uz sa tesim na tvoju stimulku 😉

vierka
15. apr 2009

este nevolali 😠 😀 a to sme tam boli uz 27.3. a este doki sa cudoval ze co tak skoro, ale ako vidim, tak radsej skor, nech to ma clovek do stimulky potvrdene... ale vtedy este nemali predlzenu zmluvu so vseobecnou, tak mozno preto sa to tak natiahlo...
aj ja sa tesiiiiiiiiim - takto o mesiac to tu uz mozno bude 😀

petkaerdal
15. apr 2009

aha,nemali zmluvu predlzenu? a uz maju? mohla si ty tak informativne zavolat,ci uz aspon ziadosti do poistovne zaniesli,ved to so vseobecnou slo raz-dva

ja som teda zvedava,ako to pojde tento krat,dufam,ze vynosis viacej vajok teraz na jar 😉 ze budes plodnejsia 😀

bobjan
15. apr 2009

Petka, ja som teraz mala mrchu min. týždeň a to bola vlastne druhá ak rátam po ET. Takže ak nerátam tú po ET, tak bola prvá.....takže ešte jedna a po tej ďalšej by som mohla pichať??

bobjan
15. apr 2009

Vieka, ja by som si tam brnkla...či nechceš?

bobjan
15. apr 2009

no lenže ak som teraz mala 5.apríla, tak ďalšia by mala prísť 5.mája a ďalšia 5.júna a to ma už nevezmú 😖

mimka30
15. apr 2009

Ahojte žienky: Veam, Vieročka, Bobjan a samozrejme pani doktorku Erdalovie zdravím tiež 😀

Čo nového???

vierka
15. apr 2009

petka - no pozerala som na stranke VzP a tam uz Fericent ako zmluvneho partnera (ci ako sa to vola maju), takze verim, ze ta zmluva uz je... 😀 aj keby nebola, ja si to zaplatim 😀

ja tam este volat nechcem, lebo aj tak tam chcem volat hned ako dostanem mrchu, aby som sa objednala kedy pridem pre injekcie a na kontrolny utz... takze ked mi do mrchy nezavolaju, tak ja im budem volat urcite a hned sa opytam aj na to 😉

bobjan - tak to mas riadne dlhy cyklus, ved ty si tusim stimulovala skoro ako ja, alebo neskor??? 😅 uz si nepamatam...
no a pri tej 5. juna uz by si mohla pichat... 😉

mimka30
15. apr 2009

Vieročka- šup, šup už nech si v druhom kole 😉

bobjan
15. apr 2009

Vierka, ja som mala ET vo februári, potom som mala mrchu, ale celý marec mi mrcha neprišla, dostala som až na 40.DC, takže celý marec nič a prišla mi až teraz 5.apríla. Nikdy som nemala tak neskoro, cykly mávam tak od 28-33DC....

no tak v júni ma už nevezmú, tak potom až v tom auguste asi....to hádam bude ešte leto, ... Peťka, čo??? 😅

vierka
15. apr 2009

mimka - ahojcek mojka, uz dlho sme sa nestretli on-line obe dve... no kvoli tebe budem tu mrchu aj nahanat 😀 😀 😀

petkaerdal
15. apr 2009

tak si mala este len jeden cely cyklus? som myslela,ze uz viac..no na leto ta asi nevezmu,skoda...potom bude musiet pockat

mimka,ty co si uz vcera neprisla,takto zdrhnes 😖

zavolaj Vierka,sestricka ti povie

petkaerdal
15. apr 2009

v auguste to bude super,hlavne nie na zimu,ta nieje plodna 😖

bobjan
15. apr 2009

Peti, už by boli dva pomaly, ale sa mrcha flákala... 😠

mimka30
15. apr 2009

Vieročka no len naháňaj rýchlo, rýchlo. Teraz je teplo, všetko kvitne, motýliky lietajú.... 😀

Bobjan, to s tou mrchou poznám. Keď ju není treba tak doleze 😠

bobjan
15. apr 2009

Mimka, ahojček 😉 No to je na samovraždu, kúrnik....som tak dlhé ešte nikdy na ňu nečakala.... 😝

lenusska
15. apr 2009

Prepacte ze som sem vtrhla,ale zahliadla som zname meno...Mimuska moja ako sa mi maas?

petkaerdal
15. apr 2009

vtacky spievaju..no zacina sa vsetko mnozit ,je plodne obdobie 😀 😀 😀

no byva to tak bobjan po stimulke,mne merional ale cyklus napravil

mimka30
15. apr 2009

Peťka vieš čo moja, ja som ti včera bola nejako unavená. Pozrela som ordináciu a okolo 10.00 mi začalo byť nejako blbo. Vaječníky boleli, chodila som na wc ostošesť. Síce som aj veľa pila. Dúfam, že to nie je ohss, lebo sa zbláznim. Ja ujovi doktorovi zajtra poviem, že chcem ísť hneď nato, žiadny KET a podobné blbosti nech na mňa neskúša. 😠 😠 😎

petkaerdal
15. apr 2009

bobjan,len to nie,ty co si aka negativna ,hm?...ma nestvi 😠

mimka30
15. apr 2009

Lenka ahooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som si minule písala s Nyyou, ale ty si nebola na fóre. 😠 😠
Ako sa máš??? Funguje to s bábatkom, alebo nie??? Ja teraz stimulujem na druhé ivf.

petkaerdal
15. apr 2009

ano to povedz,nech na teba ziadne blbosti neskusa,ziadne mrazenie,cerstve je cerstve predsa
a neboj,uz to tu pisem neviem kolky krat,ze ohss nabieha az po odbere,takze ziaden ohss urcite este nemas a ohss pomaha aj otehu,takze ked aj miernucky by bol,to bude len plus,ale ozaj len mierny 😉

bobjan
15. apr 2009

peti, akosi v poslednej dobe ani neverím, že by malo niekedy nám výjsť....ja neviem....nejdem to tu vnášať, radšej idem makať,....papa

lenusska
15. apr 2009

No zatial sme nemali to stastie najst tie 2 ciarky.Ale snad to uz nepotrva dlho.A kedy ides na ivf...to je konkretne co ak mozes?mam v tom chaos co je co

petkaerdal
15. apr 2009

ale nechod prec,neprenesies to sem...ale ma jedujes ozaj,ako mne raz povedala kamoska,musis si povedat,ze TYYY si ta prave,ktorej to vyjde a hotovo...preco by nemalo 😠 😠 😠

sa znicis tymto myslenim moja 😔

mimka30
15. apr 2009

Peťulka ja mu to poviem, ako hovoríš. Lebo ty poradíš aj tak lepšie, ako ujo doki. 🙂

Bobjan, nedepkuj moja, lebo začnem aj ja... ☹ Nepoznáš ma. ☹

Ivf- je ľudovo povedané umelé oplodnenie. A naša Peťka s tým má super skúsenosti, lebo čaká dvojičky 🙂 🙂 🙂 🙂 Však Peťka? Jooooj aj ja chcem dvojičky, aj môj muž.

Lenka- nebojkaj, raz // určite nájdeš. 🙂

vierka
15. apr 2009

bobjan - no ja som mala ET na konci januara, 11.2. som mala krvy test a mrcha mi nastastie chodi najneskor 30 den - ale tak mi chodila aj doteraz... to sa ti riadne natiahol cyklus 😠 no v juni ta uz asi nevezmu, jedine ze by mrcha zacala chodit skor... ved na krvny test sa moze ist aj inam - hlavne ze sa u nich stihne ET 😀

petka - ja zavolam az ked dostanem mrchu a rovno sa tam aj objednam.... ja ich nechcem moc otravovat, ved oni vzdy pekne zavolaju 😉

mimka - tak obujem bezecke topanky a idem na to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre