• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
ja som prešla od hnedej, fialovej, bordovej, červenej, malíru, ryšavú skoro všetko a skončila som teraz na blond....tak rozmýšľam, že zasa zmením :grinning:
15. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem ,musim lezat,ty dojdi :wink: :wink: :wink:

ides kukat tu bathory? ja som to kukla minuly tyzden,no cakala som viac od toho,
ked pojde do Schwechatu,tak to uz daleko nemate ku mne,tak sa stavte :wink:

bobjan,ale niesi cista blond? nievyzera to teda na tejto foto tu
15. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan ďakujem. Vy ste tiež zlatučkí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Inak tá blond ti sekne. :wink:
15. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, nemám čisto blond, to je len hustý melír cez čiapku
15. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala raz ciernu a raz blondavu,ale taka mi vobec nejde zevraj,tak len takto vzdy farbim,ako som teraz...hneda a melir a niekedy dam cervene spodky,kedze som na kratko
15. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka blond? dala si foto bobjan? ja som nevidela :confounded:
15. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka rada by som, len furt musím na wc, lebo toľko vody pijem, že by som u Vás bola len na wc :grinning: :grinning: :grinning:
Takže Báthory nič moc??? Pozriem si to, aj keď som tiež počula, že nič moc. :unamused:

Baby dojdite k nám. Urobíme si párty. Peťka pre teba kúpim niečo mamičkovské zdravé. Nejaký džúsik, keď vínečko nesmieš :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ďakujem :wink: foto som nedala, len to čo mám tu... volala som kaderníčke, ale nedvíha, tak zasa nič :angry:
15. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jóoooooj mimka, taká párty vôbec nie je zlá :sweat_smile: To vínečko by som si teda dala... :sweat_smile:
15. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Báthory, mám doma na PC, ale veru som to ešte nevidela.....ani včera ordinejšn, iba koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: dom mala návštevu :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka ja som myslela tú blond u Bobjan, čo má pri mene- tú malú fotku. Lebo v albume je červenovláska. :slight_smile:

Bobjan aj ja by som si dala vínečko. :grinning:
15. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka,ja by som dosla veeeelmi rada na party,to ja mozem vzdy take party,pred tehu sme mavali pravidelne kazdy vikend take jemne ozran party :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale nechcem nikam chodit teraz,lebo nemozem pit a potom nemam naladu,az po porode dojdem,ok?

tak ta Bathory nieje zla,ale cakala som viacej od toho
15. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, to chilli je aké? to sú len kúsky a koľko toho ješ?
15. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre moja, po pôrode to roztočíme. A hlavne oslávime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Inak fakt si urobíme niekedy nejakú tú žúrku, čo vy nato??? Teda počkáme pokiaľ Peťka porodí a potom :wink:
Ja som od prvého ivf aj fajčiť prestala, ale vínečko, alebo nejaké miešané nápoje, to bych si dala sem-tam :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ja som nefajčila od augusta a teraz si sem-tam jednu dám....tak raz za týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan- to je sušené, také nakrájané. Ja si ho dávam na čokoládu, alebo na nejaký kus keksíku, nech to moc nepáli a zožujem :grinning: Ale s čokoládou je to fajn. Nie veľa, len troška. Vyskúšam, či to bude mať nejaký efekt. :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, kde si to kúpila? Som také nevidela...ja som mala to kajanské korenie
15. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to kúpila vo veľkom tescu, mali to medzi koreninami. Inak myslím, že aj hypernova to má.
15. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, pokukám v tescu...inak kotányi je dobré, to kupujem dosť.....veľa druhov :sunglasses:
15. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si tiež niekedy z tých nervov zapálila, snažím sa ovládať, uvidíme čo z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nefajcim odkedy som zacala pichat,ale vyfajcila som nejakych 5 cigariet odvtedy za 8 mesiacov :sweat_smile:
mimka,ale ked ja porodim,zase budes tehu ty,takze co

baby,ja by som velmi rada stretko,velmi rada by som aj nejaku grill party spravila :grinning: :grinning:

inak vinko s cigaretkou som mavala velmi rada :wink: :wink: :wink:
15. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka a myslis,ze tie papricky maju nejaky vyznam?
15. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petaaaa ake chute mi robis... my sme boli na opekacke s Pahu a takuuuu som mala chut.. mala som co robit aby som si nepotialhla..
15. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan, to Kotány je myslím rakúske. Inak niektoré slovenské sú písané že chilli a je tam posekaná štipľavá maďarská paprika. :grinning: Ale toto je origoš chilli. Mangel to preštudoval :grinning:

Peťka- ja sa dotrepem aj s banderom, nebojkaj. Inak vínko a cigaretka bola aj u mňa dobrá kombinácia. Najviac mi chutila po dobrej papanici.
Ale to stretko by sme fakt raz mohli zorganizovať. Veď hádam nebudeme furt len na internete, no nie?
15. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grill party je super, my sme teraz grilovali v piatok, sobotu, nedeľu :sweat_smile: bolo aj vínečko aj cigaretka :grinning:

...boli sme síce len traja, ale to nevadí :wink:
15. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul aj mne chuti velmi,ci uz vinko alebo aj ciga,ved uz je to dlha doba,co som si nic nedala a doma mam zo svadby tolko flias este :confounded:
ale dala som si raz deci vinka..
15. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja to mám k vám ďaleko :frowning2:
15. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka neviem, že vraj prekrvuje maternicu. Je to pravda?
15. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, áno je to pravda....prekrvuje a po ET by sa nemalo papať už...
15. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco som otom citala,ale nikdy som to ja nebrala...odkial to vies bobjan?
15. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok