Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
16. apr 2009

Peťka ja viem asi prečo to nedáva každej. Ty si tiež poistená v rajchu však? Aj ja. Takže mi môžme chodiť ku Frauenarztovi aj do rajchu, ak by treba recept, lebo neviem, či to len tak každej dajú. Tak asi aj preto, lebo ja mám aj kartičku poisteneckú, takže keby dačo trebalo, tak sa dohodnem s mojou poisťovňou. Lebo bez e-card ťa ako slovenku v rajchu nevyšetria. Ja som im povedala, že mám poistenie u nich aj som ukázala kartičku.
Platila som 56 eurášov, z toho ešte dnes u nás za injekcie ďalších 53, takže mangel musí do práce, nech zarába love. 😀

petkaerdal
16. apr 2009

nie mimka,to nema nic spolocne,ja som vtedy e-card nemala este,nebola som vtedy vydata

veam
16. apr 2009

baby na chvilu vas opustim,idem si vytrhat obocie,,,pa zatial

petkaerdal
16. apr 2009

obocie? ja som dneska nohy depilovala,juj to bola bolest...zajtra budem pokracovat 😀

mimka30
16. apr 2009

Tebe to dal na recept? Inak keby nemal dnes zatvorené, tak by som k nemu šla aj ja. Len nemal ordinejšn hodiny.

petkaerdal
16. apr 2009

mimka,vy ste nerozmyslali sa prestahovat do At,niekde blizko Ba?

petkaerdal
16. apr 2009

nie na recept,normalne som povedala,ze som od Pintera,ze kedy si mam prist preto ,v stredu je tusim iba v ambulancii a sla som si preto,zaplatila 90eur a odisla..ziaden recept,nic...
mala si to apson lacnejsie 😉

mimka30
16. apr 2009

Aj sme sa chceli presťahovať, len mangel robí v Blave a ja robím služby, denky, nočné, tak sa to dá zvládnuť. Ale rozmýšlali sme, len sme to furt oddiaľovali a stále sme na slovensku 😀 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

mna to tak napadlo,ze ked budete mat aj dati,predsa je to tu trosku o inom a aj deti si na seba pripoistis ...
kolko km je od Ba ta dedina,kde robis? nikdy som tam ja nebola?

my sa planujeme stahovat von z Viedne,chcela som smer Sk,ale domy su drahe,mame jeden na ruke smer cesko 😉

mimka30
16. apr 2009

Neusiedl je asi 55 km od Blavy. Po ďialnici autom sa to dá. Inak deti budú pripoistené v rajchu. Aj môj manžel je pripoistený. Ja si platím aj sociálne aj zdravotné v rajchu. Môžem tam aj rodiť, aj k lekárom chodiť, len som zatiaľ lenivá, tak chodím k našim na slovensko.

Inak Viedeň a okolie sa mi moc páči. 🙂 🙂 😉

petkaerdal
16. apr 2009

ale ked budes tehu,budes sem chodit nie? aj rodit?
je to po ceste do Viedne Neusiedl? tusim hej,ze?

ja by som chcela ist niekde do Haimburgu,ale drahe su tam domy 😅

mimka30
16. apr 2009

To je po ceste na Viedeň, ale v polovice diaľnice odbočíš na Eisenstadt. Inak mne sa tiež páči Hainburg, Kittsee, Pama a okolie pri Blave. Ja sa môžem opýtať kolegu. On býva v Kittsee, či nevie o nejakých domoch v okolí na predaj, za dobrú cenu. 😉

petkaerdal
16. apr 2009

opytaj sa kolegu,ale nie stare pajdy 😝 nieco take normalne,novsie 😉
nastahujem sa blizsie k tebe 😉

aj ja by som brala nieco z tychto dedin,ale tam su drahe..my stale pozerame,uz 2 roky a nic sme nenasli este take,co by sa dalo...

a co je pre teba dobra cena? 😀 😀 😀

mimka30
16. apr 2009

Jasné moja. Viem, že nie žiadnu chatrč 😀 😀 😀
V rajchu dobrá cena za dom do 3. miliónov maximálne, aj lacnejšie som videla. Inak v Kittsee je dobrá ponuka. Tam je nejaká realitka, čo rozprávajú aj slovensky a vybavili dobré domčeky. Opýtam sa mangela, čo sú to zač.

katka14
16. apr 2009

takže babenky, ja sa lučím, dakujem za spoločnost, aspon mi to tu v práci rýchlejšie ubehlo. možno zajtra k vam pribehnem, ale neviem, bo tu budem mať už šéfa. majte sa krasne, ja o chvilku pádim z práce, idem s drahym ešte na zmrzku a potom domov. papa 🙂 🙂 🙂

mimka30
16. apr 2009

Katka ahoj. Inak zmrzku by som si dala aj ja. 😉

petkaerdal
16. apr 2009

tak do tych 100000eur by bolo dobre..ale som prekvapena,ze take lacne 😕
nema ta realitka web stranku? ze by som kukla???
skus mi nieco zohnat,ci uz nejake inzeraty alebo co kolvek,kde je nejaka ponuka,lebo tu na byte ma uz porazi a radsej by som sla na ten smer,ako to Cesko,ale ked nic ,tak asi berieme ten dom tam...

Pa Katka
aj ja by som si dala zmrzku

mimka30
16. apr 2009

Nájdu sa aj lacné, len treba hľadať a mať známosti. Realitky si dosť prihodia. Hlavne slovenské 😉

Určite sa popýtam, lebo kolega tam býva od narodenia a pozná skoro všetkých z okolia. Aj sa večer pozriem, keď niečo bude, dám hneď vedieť.

mimka30
16. apr 2009

Sú aj drahé, samozrejme. Podľa toho, aký chceš.

petkaerdal
16. apr 2009

ja chcem pekny a lacny mimka 😀 😀 😀

daj vediet,ked nieco zistis 😉

veam
16. apr 2009

tak uz som tu a papam jahodky 😀

petkaerdal
16. apr 2009

veam to si do teraz trhala? to ci si mala aky porast? 😀

veam
16. apr 2009

netrhala este som pozerala telenovelu 😀

petkaerdal
16. apr 2009

no tedaaaa,to si kvoli nej odisla? 😖

veam
16. apr 2009

nie,nie som trhala a popri tom pozerala,este som stihala aj vas citat...petka a vy ste v prenajme?

petkaerdal
16. apr 2009

my sme ano v podnajme,ale v statnom ,zatial 😖 stale hladame

veam
16. apr 2009

jeeej aka krasna sv.fotka ako z rozpravky

petkaerdal
16. apr 2009

vies tu sa neda len tak nieco kupit,priserneeeee drahe

petkaerdal
16. apr 2009

hihi svatebniii
nudim sa,ako pes 😠

veam
16. apr 2009

no to mi je jasne,my sme kupovali minuly rok tiez nas dost vysiel,pekne sme sa zadlzili a potom klesli ceny,isiel ma slak trafit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre