Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
16. apr 2009

no my sa snazime,co najviac bez pozicky nasetrit,ale to co tu platime za najom,tak sme mohli davat na pozicku radsej...vo Viedni je drahy zivot,ale ved sa nam to hadam nejako podari coskoro..

v Senici su drahe byty tiez? ale lacnejsie,ako v Ba,nie?

veam
16. apr 2009

hej su drahe,ale urcite o dost lacnejsie ako v Ba...my sme vtedy kupili 2-izbovy podkrovny byt za 1,5mil a teraz stoja okolo 1,2mil

petkaerdal
16. apr 2009

aj u nas v To su lacnejsie ovela,ale co by tam moj robil,sme rozmyslali aj nad byvanim tam,lebo tam je pekne,paci sa tam aj mojmu,ale on by tam nerobil
ale tu stoji 1izbovy okolo 80 000eur 😖
3izbove okolo 150 000eur 😖

veam
16. apr 2009

my sme tiez najprv chceli rod.dom,ale potom sme si to rozmysleli,lebo nemali by sme asi na ten dom cas,robit okolo neho a tak a na dome mas stale co robit

petkaerdal
16. apr 2009

na dome je stale robota,to ano..ale ten pokoj ,deti na dvore,nie na parkovisku...ja som zila cely zivot na dome,takze mna to taha tam a aj mojho...len peniazky 😅

veam
16. apr 2009

no a peniazky to bol dalsi problem,nechceli sme sa az tak velmi vela zadlzovat,nikdy nevies co sa moze stat

petkaerdal
16. apr 2009

no ved toho sa bojim aj ja,preto cakame,keby je na mojom ,ten zobere pozicku hned,ale ja sa toho bojim velmi,radsej pockam nejaky ten rok este...a este kolko na tom preplatis 😠

veam
16. apr 2009

ani mi nehovor,ale nebudem na to mysliet...a inak petka vy este planujete potom neskor nejakeho potomka?

petkaerdal
16. apr 2009

no dneska mi je dobre dlho,idem ma porazit doma,hned by som zacala malovat,keby mozem nieco robit 😠

veam
16. apr 2009

ty nic nemaluj prosim ta,pekne odpocivaj a kukaj esmeraldu 😀 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

nooo takto...vzdy som chcela deti dve,ale kedze to dopadlo pri mojom poslednom ivf tak,ako to dopadlo,ze mame 5 embryi este zmrazenych,tak skusim Ket urcite,uz iba kvoli tomu,ze nedokazem zavolat a povedat,aby to vyhodili,ale dve si vlozit nedam,aby neboli zase dvojicky a uvidime...mozno sa podari,mozno nie...ale drahy povedal,ze sme este neskoncili,ked su baby a neni chalan...a ked bude zase baba,ze si to hodi 😀 😀

ale mam aj dilemu,ze co po porode,moze sa stat hocico a co ak otehotniem potom normalne 😅 😅 ci sa nejako chranit potom netusim

petkaerdal
16. apr 2009

no len uz mi hrabe z toho..ved nemalujem,bojim sa,ale je to na palicu,slak ma ide trafit vazne

petkaerdal
16. apr 2009

a tvoje vybrate mena su uz fixne? 😉

veam
16. apr 2009

no to mas pravdu ze stat sa moze hocico...tak ale ked si budete davat pozor,tak snad sa nestane nic necakane...uvidis,ved mozno potom otehotnies prirodzene 😀

petkaerdal
16. apr 2009

no zase vela deti by som nechcela a radsej by som vyuzila tam tie embryjka,ked viem,ze su nase,ako prirodzene tehu...neviem,poriesim potom nieco...
ty co po porode? budes sa nejak chranit?

veam
16. apr 2009

Hej nase vybrate mena su fixne...ja po porode?neviem ti povedat,najradsej by som si dala antikoncepciu,ale vazne neviem,ci by som zase potom nemala z toho nejake problemy keby som chcela znovu otehotniet...asi sa budeme chranit prirodzene,davat si pozor 😀

petkaerdal
16. apr 2009

tak antikoncepciu si nedavaj,ja prave jej dakujem,za moje problemy 😠 keby som vedela,co je to za svinstvo,tak to nikdy neberiem...ale kazdy dr. ti to odporuci 😖

asi aj my len taky prirodzeny pozor budeme mat...alebo nase dvojicky budu nasa antikoncepcia 😀

veam
16. apr 2009

No asi ani nedam,ved predtym som ju brala ale 4roky a tiez som z nej dobre pribrala,bolo to dobre akurat na plet a na upravu mrchy,tiez si myslim ze kvoli antikoncepcii som nemohla otehotniet,ale to uz je jedno...nebudem nad tym polemizovat,nakupime gumy a bude 😀 😀 😀

petkaerdal
16. apr 2009

gumy ? 😅 😕 to ani neviem ake to je z gumou 😀 😀
ja som to brala 6 rokov,ale ja som z toho nepribrala..akurat som mala cyklus presny,ale co z toho,ked to bolo z liekov...ale uz je to jedno,mas pravdu

kolko mas veam rokov? asi som sa nepytala este

veam
16. apr 2009

To s tymi gumami som srandovala,s gumami je to take neprirodzene umele,nanic...
Kolko mam rokov?To ti radsej ani nenapisem,lebo sa so mnou ani bavit nebudes,ale asi som tu najmladsia

petkaerdal
16. apr 2009

no tak pekne prezrad..ved nemas hadam 17 😀
ja ani neviem,ake je to s gumou,mozno vyskusam 😀

petkaerdal
16. apr 2009

kedy si sa vydavala?

veam
16. apr 2009

Vsetko treba raz vyskusat...
Mam 21 😨

veam
16. apr 2009

Vydavala som sa 2.2.2008 😀

petkaerdal
16. apr 2009

dobra mladucha 😀 😀 😀

si chcela tak skoro babo..no inak ved ja som zacala riesit babo v nejakych 23..takze skoro,ako ty 😀

petkaerdal
16. apr 2009

skor ,ako ja 😀
ja som sa v novembri,prva svadba bola v novembri

dlho ste spolu? my cez 4 roky

veam
16. apr 2009

No vies ja som taka rodinne zalozena...ved aj v tej pesnicke jednej ludovej sa spieva,ze ked ma dievca 20rockov treba ju vydat-tak ja som sa riadila nou 😀 😀 😀

No o babo sme sa pokusali 1.krat nejakych par mesiacov pred svadbou

veam
16. apr 2009

my sme spolu skoro 3roky,nejako sme do toho hupsli...predtym som mala dlhy vztah a velmi som sa sklamala...

petkaerdal
16. apr 2009

no mne keby jeden 6 rocny vztah nekrachol a nestratila som s nim roky,tak som uz davno vydata tiez...
ja som sa mala vydavat v roku 2003 s tym prvym,cize som mala 21...ale potom to padlo...
potom som stretla erdala a vies,hned sa clovek nehrnie do svadby,treba sa spoznat,tak a som tu,kde som..vydata som 5 mesiacov

petkaerdal
16. apr 2009

ako dlhy si mala,ja 6 rokov ,skoro 7 predtym...ale hned som bola po rozchode s Erdalom spolu,takze zo vztahu do vztahu som sla 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre