Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,ja sa nelucim,nikam nejdem,to pre tie,ktore uz nekuknu cez vikend

asi kazda pozera telenovelu 😖
veam urcite 😅

mimka30
17. apr 2009

No ahoj Peťka. Asi každá pozerá, ako hovoríš. Ja sa chystám na Esmeraldu 😀

petkaerdal
17. apr 2009

a kedy ide esmeralda? ved to uz bezi ale 5x 😖

mimka30
17. apr 2009

O pol 6 na joj-plus. Hej to už ide často, len začala som to pozerať a teraz je to napínavé 😀

A ty čo robkáš?

mimka30
17. apr 2009

Peťka klikni si na stránku www.zoznamrealit.sk Sú tam nejaké domy, ceny aj nižšie aj vyššie.

Vľavo si vyplň že lokalita: Rakúsko a druh: rodinné domy.

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,co mozem robit 😠
spravila som si zdravu veceru hranolky 😅 a zase lezim,otvorila som NB a citam si ,nudaaaaaaaaaaaaaaaa

dik,idem to kuknut 😉

petkaerdal
17. apr 2009

a ty co si robkala dneska?

mimka30
17. apr 2009

Mne ti dneska bolo nejako blbo 😒 Doobeda pršalo, mala som nízky tlak. Teraz je už lepšie, už vyšlo slniečko. Ale doobedu som myslela, že sa idem pardón, ale vygrcať na wc. Tak ma bolel aj žalúdok aj brucho. Poobede som si trocha ľahla, tak to prešlo.
Som zvedavá, čo mi zajtra povie na uzv, kedy bude odber a tak. Už nech to máme za sebou 😖

petkaerdal
17. apr 2009

no to som zvedava aj ja na zajtra,daj mi hned vediet,ok?

no ked budem mat ale 200 000eur,potom mozem kukat,aby to bolo nieco aspon podla mojich predstav 😖 😀 😀 😀

ja by som sla aspon poupratovat,nasla by som si nejaku robotku,ale bojim bojim....len hlcem a hlcem cele dni...
aj tu uz vykuklo slniecko,ale je zima vonku

mimka30
17. apr 2009

Určite dám vedieť, čo povie 😉

Sú tam nejaké domky v Marchegu, to je neďaleko českých hraníc, ale to sú teda dosť búdy 😀
Inak sa čudujem, čo to tak išlo hore, lebo fakt boli dobré domy aj do 100 000euro, ale veď to poznáš. Slováci to pred rokom poskupovali a teraz to predávajú za vyššiu cenu, aby zarobili. Aspoň tak som počula 😉

Ty len nič nerob a oddychuj. Ja tiež len tak polihujem. Inak dnes mi ani nič nechutilo, taký mám nejaký žalúdok.

petkaerdal
17. apr 2009

no ved pozeram,ze ceny su dost vysoke,ako som cakala...pozerala som aj rakuske stranky,to pod 200000 nenajdes akotak dobry domcek 😖

kedy tam mas rano byt? brucho mas uz velke?

mimka30
17. apr 2009

Idem tam na 10.00 Brucho mám veľké, len sa veľmi bojím, aby tam neboli len cysty, lebo tie moje super vaječníky, no nič moc 😖
Taký ti mám nejaký strach. Aj z toho, či sa to vôbec podarí. 😒 Inak dnes som hovorila mangelovi že to je hrozné napätie to ivf, hlavne to či to vôbec výjde, alebo nie 😖

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,mohlo by ta telo prekvapit,ako mna,ja som vzdy mala ledva 4-5 vajok a potom 17...treba trafit len to tvoje plodne obdobie,neboj...ja verim,ze to bude teraz dobre a vajok bude dost 😉

a ten strach ti verim,ved ja to poznam mimka,najskor co a ako ,potom kolko bude,potom kolko sa oplodni,potom kolko prezije...staaaaale sa budes bat...musis to len vydrzat,co ti poviem 😖

mimka30
17. apr 2009

Ja viem Peťka, že musím vydržať. To je hrozné. Keby to aspoň stálo za to a vyšlo to. 😖 No budeme dúfať... 😒
Inak nevieš, ako dopadla Emka v tej nemocnici? Dúfam,že to má pozitívne. Som zvedavá, ale hádam to vyšlo 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

pisala,ze az vecer da nejako vediet,este nema vysledky

mimka,za pokus to stoji,musis to skiuit,ved ked nie,tak potom ani babo nebude...ina moznost asi nieje a raz to vyjde,vies,ked to bude mat vyjst napr. na 3x,tak tie dva predtym musis absolvovat...
keby si mala aspon tu PK,tam naozaj ostanu silne embryjka,to by bolo super,silno drzim palce 😉

mimka30
17. apr 2009

Tak to by bolo super tá PK, no uvidíme, či vôbec sa niečo urodilo. Ale hádam pri tých dávkach. No uvidíme...
Ty si mala stále PK? Ja sa len bojím, či to pri tej PK nezlyhá. Veď aj u Bobjan to tak bolo... 😖

petkaerdal
17. apr 2009

nie mimka,ja som 3x Pk nemala,az teraz pri tych 17 som mala prvy raz v zivote a vidis,chitili sa obe...este mame aj 5 zmrazenych
inak myslim,ze v pondelok budes mat odber

mimka30
17. apr 2009

To mi hovoril aj doki, že asi v pondelok. Ty si ako veštica 😀 😀 😀

katka14
17. apr 2009

baby, čo je to PK? čitam ale nechapem. mam sice v sebe asi 3 deci vinka, ale nechapem. ale asi po tej dlhej dobe bez alkoholu je to v norme. 🙂

mimka30
17. apr 2009

Katka, že 3 deci vínka. To je zlaté 😀 😀 😀

Peťka- vysvetli, ty s tým máš väčšiu skúsenosť.

Katka- ako sa máš?

petkaerdal
17. apr 2009

no nie vestica,ale to uz pichas dost,takze aj ja to tak vidim,100% bude v pondelok 😝

Kati,ty ma sem chodis len provokovat? raz viiiinko,raz buchty 😠 to vinko by som si dala ale radsej,ako tie buchty

Predlzena kultivacia...transfer sa robi na 5 den,nie na 3 den...

mimka30
17. apr 2009

Inak Peťka, ja som rozhodnutá, ak teraz bude málo vajok a nevýjde to, tak to nabudúce skúsime s darcovskými vajíčkami. Vieš, ja mám aj polycystické vaječníky, tak u mňa by to bol zázrak. 😒
Nevieš, čo musíme spĺňať na darcovské vajíčka? Prepláca to aj poisťovňa?

petkaerdal
17. apr 2009

PK sa robi vzdy,ked je viac,ako 4 embryjka,pretoze len tie najsilnejsie preziju,pod 3 embryjka sa to neriskuje,aby sa nestalo,ze neprezije ani jedno...niektory dr. preferuju radsej Pk,ini zase bez PK,ze lepsie je embryskom v prirodzenom prostredi..no ja,ako dr. 😉 😀 som zastancom asi tej PK..podla mna ,ked su silne ,ze preziju v mediu mimo tela zeny,tak su ozaj silne a zdrave 😉 u mna to vyslo 😉
ale je velmi vela tehul na konikovi bez Pk aj s dvojickami

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,ma nestvi..to ani neskusaj prosim ta
ved ja mam vies ake PCO??? 😠 😠 😠 vzdy som mala na uzv same hrozno a vidis,moje telo prekvapilo...
nepreplaca,myslim,ze to stoji ale 30 000 😔

ma nestvi fakt mimka,pokial mas svoje jajka,tak na to ani nemysli..ja som zase boloa presvedcena,ze kym mam svoje vajka,budem to skusat donemoty so svojimi,keby si vajka nemala,tak som ticho...

petkaerdal
17. apr 2009

a Katka,isla vino doliat,kde je? 😕

katka14
17. apr 2009

peti, a ako poistovna rata, že odpočita IVF. po ET alebo ako? ked niekto nema ET, lebo neprezije embryjka, rata sa to alebo nie? teda my sme mali 3, 1 sa zastavila s vyvinom a 2 mi vložili a ..... nič. ☹

mimka30
17. apr 2009

30000?????? 😕 😕 😕

katka14
17. apr 2009

peťka, už nemam ako vinko doliat. pili sme s mangelom a so segrou takže uz bez. teraz sme si dali kafe.

mimka30
17. apr 2009

Baby, dala by som si nejakú mlsku 🙄 🙄 🙄 Nemáme nič doma, nejaký koláčik by bodol 🙄

Zajtra musím urobiť nákup s nejakými dobrotami. Mňam, pošlite dačo na zmlsnutie 🙄

katka14
17. apr 2009

jaj, mimka. ja som rada že som sa všetkeho sladkeho po velkej noci zbavila. včera som dojedla posledny medovnicek - vajko. velkonocne. my pečieme medovniky aj na velku noc - teda konkretne moja mamička. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre