Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
17. apr 2009

Baby šak Esmeráááááááááááálda mi ide 😅 Zachvíľu dojde naspäť 😅 😅 😵

mimka30
17. apr 2009

Katka pošli nejaký medovníček 😵

petkaerdal
17. apr 2009

Kati poistovna ti odpocita pokus az ked dojde k odberu,ked nedojde,tak o pokus neprides...troska blbe,ale je to tak,to viem 100% podla seba,ci mas et alebo nie,to je uz jedno,aj ked mas len jedno jedine vajko ,mas o jeden menej

mimka,no co ja viem o tom darovani,tak ty musis cele ivf zaplatit tej darkyni,tak som ja pocula..pride mi to aj logicke,ale neviem to na 100%..to je draha zalezitos moja,spermie stoja vo FC 12 000 darcovske,to mala kamoska nedavno,aj to je palka,ze?

kati,ja mam vinka a vinka,dojite ku mne 😉

mimka,dojdi,ja nieco mam doma,nejake venceky kakaove a mam aj cerstvu vianocku 😀

petkaerdal
17. apr 2009

mimka kasli na telenovelu ,lebo zblbnes z toho 😅
takto ma tu nechat samu 😠

mimka30
17. apr 2009

Peťka- nerob chute 😵 😵
Taká som nejaká mlsná pri tých hormónoch 😵

Inak to je fakt dobrá pálka aj za tie spermie. Ten môj má normospermiu. Skôr vo mne je problém 😖

petkaerdal
17. apr 2009

kamoska bola nedavno,potrebuju darcovske,tak to viem..tak si predstav kolko budu stat vajka...inak ma to zaujima,ako je to presne s vajkami..viem,ze je tam velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlha cakacia doba,kym sa najde darkyna a ty jej musis cele ivf tusim zaplatit...lebo jej to poistovna nehradi...skus zistit,ako je to naozaj

petkaerdal
17. apr 2009

ozaj mimka,ty mas aj rak.cislo??? ze by som ti niekedy brnkla,ked budes tu 😉

mimka30
17. apr 2009

Moja nemám rakúsky mobil, ale dám ti číslo do práce, na rakúsku pevnú linku 😉 Do IP

petkaerdal
17. apr 2009

ale ty moc casu asi v praci nemas na vykecavanie,ze?

loginka
17. apr 2009

ako sa krasne vycasilo, paradicka! 🙂 🙂 🙂
mohla som ist do tej Nitry na vystavu

mimka30
17. apr 2009

Ale mám Peťka. Hlavne večer, keď mám nočnú 😀 😀 😀

mimka30
17. apr 2009

Peťka dá sa kúpiť aj karta v rajchu??? Lebo na paušál sa mi neoplatí, ale už som rozmýšlala, že si kúpim kartu, lebo keď aj kolegovcom volám, tak sa to viac oplatí, ako zo slovenského.

katka14
17. apr 2009

no ahojte kočky.končím. postim segru ne net. a vyšlo slnko. tak snad už niekam vyrazíme. pa 😀

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,praveze na pausal by sa ti oplatilo,je kopec dobrych akcii,za 10 eur mas aj 300 minut ,vseliake su,kredit ti praveze rychlo zozerie...ale jasne,ze kupis aj sim obycajnu,stoji tusim 15eur a mas tam az 5 eur kredit na zaciatku,
to by bolo super,keby mas,mozme volat cele hodiny potom 😝

loginka a aka je vystava v Nr.?

mimka30
17. apr 2009

Loginka ahoj 😉

Katka- ty stále niekde vyrážaš 😀

Peťka- zajtra sa chcem opýtať dokiho o tých darcovských, lebo ma to zaujíma 😉

mimka30
17. apr 2009

Peťka- skúsim niečo vybaviť, ak je paušál lepší, tak teda radšej paušál.

Jooj teším sa. Ja totiž rada kecám 😀 😀 😀

petkaerdal
17. apr 2009

Kati,nech ti to vinko nevrazi do hlavy na slniecku 😀
ja by som si tak dala,uz som dlho nepila
papa zatial

no opytaj sa ,som zvedava aj ja na to

petkaerdal
17. apr 2009

no podla toho kolko by si volala z tej karty,lebo pausal najdes aj za 10 eur a teraz ma dokonca orange pausal 1000 minut do europy zadarmo 😉 a 4000 v At,,ale stoji tusim 20eur...
ale nieco pokukaj..poznas siete v at? alebo ti poviem a pokukaj na nete

ja mam 1000 minut a vobec to neprevolam za 9 eur mimka

mimka30
17. apr 2009

Musím sa aj ja opýtať u nás, lebo mám nový paušál. Večerné hovory od 18.00 hod. a spýtam sa či, mám voľné minúty cez deň alebo večer aj do zahraničia. To by bolo super. 😉

petkaerdal
17. apr 2009

a co mas orange? na Sk su uz tiez do zahranicia volne?

mne uz na Sk konci tento mesiac a uz ani nezoberiem pausal

mimka30
17. apr 2009

Ja som zle prečítala 😀

Orange mám. Dúfam, že sú nejaké voľné, len musím vyzistiť, či na pevnú, alebo len na mobilnú sieť.
Mne skončil paušál minulý mesiac a dala som si iný, nový, taký čo nie je viazanosť na 2 roky.

petkaerdal
17. apr 2009

a nevies,ci mas volne do zahranicia? ja si myslim,ze Sk take este nema,to by som videla nejaku reklamu
rakusko to ma teraz nove

mimka30
17. apr 2009

To neviem, ale zajtra sa opýtam v Orange, cestou z FC. Ale mohli by mať nejakú akciu. To by bolo super.

petkaerdal
17. apr 2009

no super by to bolo,ale nemyslim,ze to mas..ved to by ti povedali,ked mas novy pausal,ci ani nevies aky to mas? 🙂

a co esmeralda?

mimka30
17. apr 2009

Ja mám nejaký 100 voľných minút plus nekonečné hovory večer. To by som si mohla volať po polnoci, asi o 3.00 hodine môže byť???? 😀 😀 😎 Nie to ich mám nejako od 18:00 hod.

Škoda, že máš roaming.

floskula
17. apr 2009

ahoj baby. no uz si volate? 😉 co mate nove? petka asi furt to iste a mimka rozmysla, kolko bude vajok a akych, co? aj ja by som sla odberat, keby sa dalo. o tyzden mam kontrolny utz po ivf, tak uvidim, kedy mi naplanuju ket. najlejsie hned! 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

skoda,ze mam roaming? nechapem..ja mam Sk cislo vypnute,mam rakuske normalne na puasal

na sk mam tiez 110 minut volnych a po 18 do rana zadara,vikendy a sviatky tiez zadarmo

petkaerdal
17. apr 2009

ahoj floskula,no uhadla si presne..ja nudim 😖
este ze vas tu mam,lebo by ma vystrelo 😀

a ty co porabas?

mimka30
17. apr 2009

No keď máš roaming a máš slovenský mobil a ja ti zavolám tiež zo slovenského tak platíme obe, aj ty aj ja.
Ale keď máš rakúsku mobilnú sieť tak to je niečo iné. To ti môžem zavolať na rakúsky zo slovenského.
Ja som len myslela, že na slovenský ti volať nemôžem, lebo ti to spapá veľa peňazí. To je ten roaming, že by to sťahovalo aj tebe.

Ale ja ti brnknem na rakúsky. Opýtam sa, či mám voľné na rakúsku sieť. 😉

Som ťa doplietla, čo??? 😎

Floskulka, ahoj 🙂 No ja rozmýšlam o vajkách a Peťka ma ukľudňuje.
A ty?

floskula
17. apr 2009

ja som dosla z roboty a z nakupov a sedim doma. drahy je u rodicov, mne sa nechcelo ist dnes. mam trochu viac toho v robote. raz za cas musim aj robit, ked inokedy sa viac-menej flakam. 🙂
kupila som plachtu jednu, ponozky a trenky drahemu, nejaku zeleninu, keksicky, jogurty, cottage chees, syr gouda a tak. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre