Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
17. apr 2009

Mne, mne Peťka. Nie až teraz pozdravím, lebo minule tam mali chaos, 4 punkcie, tak lietali hore dole a na recepcii bola tá sanitárka, či čo je. Sestrička len friško pri uzv.
Ale zajtrajšok to istí a pozdravím 🙂 🙂 🙂

floskula
17. apr 2009

inac baby, mne tiez jedna kardiologicka povedala, ze dr. Pinter je velmi sikovny. 😉 len teda nech uz som tehotna, nech som aj ja dokaz!! 😀

emka1
17. apr 2009

no aj kocka, ktora lezi tu so mnou na izbe je po 3.IVF a caka parik - dvojicky, je v 29tt a zvysok az do porodu bude uz len lezat s vylozenymi nohami .... no co by som ja za to dala 😖

snad sa aj ja dostanem do toho stadia ako ona 😵

mimka30
17. apr 2009

Som myslela, že z Cypru sú fotky. Sa mi to zdalo také ako na Cypre 🙂
No ale fakt si chudučká 🙂

Emka. Nevzdávaj sa. Aj mňa to bolelo prvé dni, po neúspešnom ivf. Trocha poplakala a ideme ďalej. Veď čo nám iné zostáva... 😔 😔 😔 Inak aj ja som rozmýšlala, že buď sa zrútim a budem chodiť ku psychiatrovi, alebo bojovať ďalej. Tak zatiaľ bojujem. Neviem dokedy, ale poviem ti, že tiež si poplačem, aj zanadávam, prečo práve ja... 😔 😔 😔

floskula
17. apr 2009

baby, aj ja by som lezala rada, len by ma krize asi z toho boleli, neviem, ako to tie baby riesia. petka, teba nebolia krize? ale ty aspon nemas nohy hore natiahnute na plafone.
inac vraj je najlepsie pocas IVF na to akoze vobec nemysliet. tak mi to vysvetlite, ze ako sa to da. vsak ked nebudem mysliet na to, co sa deje, tak budem vlacit tazke nakupy a chodit pesi po schodoch a vajka popraskaju, alebo co bude, ked na to nebudem mysliet?

emka1
17. apr 2009

no ked pojdem na 2.IVF tak poviem Pinterovi, ze som mu urobila na Kramaroch reklamu 😝
len by uz bolo fajn, aby som naplnila aj statistiky uspesnosti FC-cka 🙂

floskula
17. apr 2009

mimka, z Rodosu to je, tie foto.
emka, ja som bola hotova den pred odberom, lebo som uz krvacala a vedela som, ze nic. potom som sa nastartovala, ze druhy pokus musi vyjst. ale aj tak ma niekedy pocas dna chytaju take smutne chvilky, to ma asi kazda tak. nebojkaj, sme v tom vsetky spolu, mne kazde mile slovo pomaha. 😉

petkaerdal
17. apr 2009

floskula,ved niesom az taka tlsta,su aj horsie,tak ale otehu som ako 63kg ,vies,ale stale myslim na moju vahu 55kg a taku by som chcela..ale zabudnem,ze uz nemam 15 rokov..tak ale pomalicky mi to ide hore,chcem schudnut potom urcite aspon na tych 57kg,inak mam vysku 169cm

mimka,tak tu kratkovlasu pozdrav odomna,ale musis povedat ze petkaerdal 😉

baby,ved ja sa tu niekedy stazujem a pritom zabudnem,ze co by ste vy zato dali,keby ste boli tam 😔 ,kde ja a ja zabudnem,ze co som preto robila,uz sa nemozem na nic stazovat

aj ja som raz bola pri prvom ivf,ani neviem,odkial som brala energiu pre to vsetko 😔

floskula
17. apr 2009

emka, reklamu mu radsej nerobme, lebo vsetky prejdu do FC a budeme sa tam tlacit ako na prveho maja. 😝

mimka30
17. apr 2009

Aha z Rodosu. No veľmi pekne je tam 🙂

Baby idem do sprchy aj vlasy si umyť, nech som zajtra fešná pri tom uzv 😀 😀 😀

mimka30
17. apr 2009

Hej viem ktorú Peťka. Ona mi raz vyprávala, že tebe sa to podarilo na 4x tak nech nezúfam 😉

petkaerdal
17. apr 2009

floskula,krize ma zatial nebolia,ale som tak v polosede a prehadzujem sa stale...ale nebolia nastastie..
a to sa akoze da pocas ivf na to nemysliet baby? no mne sa nedalo vobec

emka1
17. apr 2009

floskula, mimka- no mne je dobre tu s vami na konovi, ked sme tu vsetky s jednym spolocnym cielom 🙂 🙂 tu sa aspon vykecam a nadopujem pozitivnou energiou, lebo na okoli by ma vsetci len lutovali a to by som sa zase rozrevala

petkaerdal
17. apr 2009

idem aj ja do sprchy ,este nakuknem hadam

mimka30
17. apr 2009

No veď to Emka, že sa aspoň porozprávame, lebo vieme ako to chodí a tak. Veď každá z nás bojuje o to bábenko. Aj mne to veľmi pomáha, že sa tu vyrozprávam a nedepkujem sama 😒

Emka, Floskulka a vy ste odkiaľ???

floskula
17. apr 2009

petka, neboj, budes behat okolo malych, tak budes mat aj 50 kg. 😉 ja sa ako-tak drzim, rozhodne na svoj vek mozem byt spokojna. ale ked budem tehu, asi sa na mna nalepi aj 20 kil a budem ako skrina. ale nevadi, potom budem cvicit, len nech mam uz babo. budem okolo neho behat jak stihacka potom, aby som schudla. 😀

mimka30
17. apr 2009

No tak ja až taká chudá nie som ako vy všetky 😒 😒 😠

floskula
17. apr 2009

ved to je to petka, ze cloveku sa zda, ze prave sa ma zle, lebo sa stale posuva a stale by chcel ,aby to bolo lepsie. takze ty si sa posunula na iny level a uz pozeras z inej perspektivy, co je uplne normalne. ved ja tiez sa teraz snazim zabudnut, ze to prvy raz nevyslo. povedala si, ze to treba brat ako sancu. takze nevysla a snazim sa na to nemysliet a pozerat dopredu. ty tiez preco by si si mala kazdy den pripominat, cim si presla. len pekne mysli na svetlu buducnost. 🙂

emka1
17. apr 2009

mimka, ja som z BA

petka aj babulka123 su mi vzorom, verim, ze ich budeme vsetky raz nasledovat 😅

mimka30
17. apr 2009

Tak to by sme niekedy mohli dať stretko baby z FC 🙂 Už sme písali aj s Peťkou. Len musíme počkať, pokiaľ Peťka odrodí 🙂

floskula
17. apr 2009

mimka, inac kila nie su take dolezite, ide o to, co z teba vyzaruje. a z teba ide taka poziivita ze az, strasne dobre vyzarovanie. prenes to aj na svoju psychiku sama voci sebe a musi to teraz vyjst. inac to nevidim. podla mna teba maju vsetci radi a sa ti zdoveruju, len ked ta zbadaju, co si za rozziarenu tvar. 🙂
mimka, ja zijem v Ba, ale nie rodacka.

floskula
17. apr 2009

mimka, podla mna ked petka porodi, tak ju neuvidime minimalne 3 roky. padne cely modry konic bez nej. ☹ zatial asi dame stretko bez nej a posleme jej aspon foto. len teda ty si pockaj pekne do ET a az potom niekedy sa stretnime, teraz si davaj pozor.

mimka30
17. apr 2009

Floskulka ďakujem. 😉 Aj z teba. No veľmi ste sympoši s mangelom. 😉

To bude asi tým, že som zdravotná sestra. 😀 Môj muž si robí zo mňa srandu, že sa tak ksichtím, že aj bezdomovci si furt odomňa pýtajú peniaze pri Tescu a tak. 😀 😀 😀

mimka30
17. apr 2009

Jasné, že dáme stretko 🙂 🙂 🙂 Kedykoľvek. Veľmi sa poteším, ja som taká ukecaná 😀
Inak Floskulka, ja som sa tiež vydala do Blavy. Ja som rodáčka z východu.

floskula
17. apr 2009

mimka, ved to si viem predstavit, ze sa vsetci na teba furt vesaju, ze reku "zachran nas, mimka". 🙂 to je dobre, ze si ukecana, z cloveka aspon vyjdu nejake emocie, nemam rada sucharov. ja ked sa dobre citim, tiez vela rozpravam. a gestikulujem, ale si to neuvedomujem. robim ksichty a tak. 🙂

floskula
17. apr 2009

mimka moja, ospravedln ma teraz, musim fakt nieco zjest, lebo som hrozne hladna a trochu upratat okaty neporiadok, kym dojde drahy, lebo cely tyzden to odkladam a uz tu mame hrozne. potom kuknem, ci ste este s petkou tu. 😉 lebo ja som prisla domov a sadla k pocitacu, tak rychlo idem dobiehat zmeskane.

mimka30
17. apr 2009

😀 😀 si zlatá Floskulka- že zachráň nás Mimka 😀 😀 😀
Ale aj ja mám niekedy blbú náladu a sem tam aj poplačem. Nie vždy sa mi chce usmievať 😒
Najviac teraz trpím tým čakaním pred druhým ivf. Keby sme aspoň vedeli dopredu, či to výjde, alebo nie. 😖
Ale teraz sa snažím na to nemyslieť, snažím sa tváriť, že sa nič nedeje.
Aj som na péénke, nech sa v robote nenamáham.

mimka30
17. apr 2009

Floskulka- jasné.

Aj ja už idem do tej sprchy 😀 😀 😀 Potom nakuknem 🙂

petkaerdal
17. apr 2009

uz som tu,aspon som sa trocha natiahla cestou do sprchy

floskula,ja sa pozeram uz iba napred,teda snazim sa,ale ta bolest cez ivf bola taka velka,ze len tak lahko sa zabudnut neda,je to len 8 mesiacov od vtedy a trapila som sa skro 4 roky...ale uz sa stastie aj na nas usmialo,ste na rade uz vy vsetky 😉

bobjan
17. apr 2009

Emka, je mi to ľúto , ale držím palce do ďalšieho boja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre