Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,ale si nakukla 🙄
bobjan ajoj 😉

bobjan
17. apr 2009

Peti, ajoj🙂

ešte nebúvaš?

petkaerdal
17. apr 2009

pozeram miss a teraz som len otvorila NB..ty co porabas?
cakam manzela

bobjan
17. apr 2009

ja som teraz prišla domov, bola som s kolegami posedieť 😉

Príde teraz manža o 5 min. a budeme asi kukať Tv, alebo spať 😉 inak kukám tak po nete....

petkaerdal
17. apr 2009

moj robi dlhsie zase,ale za pol hodku skonci ...
ja si tiez teraz citam po nete kade co...
ta miss ma uz nebavi

bobjan
17. apr 2009

no mňa miss nebaví už asi 2-3 roky...je to o ničom a furt na jedno kopyto a aj tak je to tam o kurupcii 😝

tak už je môj doma, valím do hajan 😉 Dobrú

papapa a príjemný víkend

petkaerdal
18. apr 2009

ahojte 😉
peknu slnecnu sobotu zelam kocky 😉

mimka,cakam na spravicku od teba 😉

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,tak som co to tak letmo citala o tom darovani,na Sk to robi len Iscare tusim,takze iba CR a tam to vyjde ,ako samoplatca,ked potrebujes aj icsi 90 000 😕 😕 😕 silaaa

vierka
18. apr 2009

ahojte babulky...

Emka - to ma mrzi, ze to nevyslo ☹ , ale verim, ze to dalsie IVF bude uspesne pre nas obe 😉

mimka - dneska cakam tvoje spravicky, ze ako si dopadla na utz - drzim palceky!!!! 😀

petkaerdal
18. apr 2009

Vierus ahoj a co ty tu ? co robkas?

ja idem konecne po 2tt von na nakup...a zmrzku,tak sa teskaaaammmm

vierka
18. apr 2009

petka - no ja som sama doma a bola som zavesit nejake unfo na konika a medzitym periem a upratujem....
ja pojdem potom mangela pockat ku praci a pojdeme na nakup ale taka zmrzka je lepsi napad 😝 😀

emka1
18. apr 2009

caute babule moje,

dikes vsetkym vam za podporu, uz som ten neuspech vcera vecer pri Misske oplakala, aj doki za mnou prisiel, ze nech si to tak neberiem, ved to bol len 1.pokus, ze on ma kopec pacientiek co sa im to podarilo az po 3-4-7 krat, takze ja som este vobec nic nestratila.
No tak som sa aspon dobre vybulila 😔 😔
Snad to uz mam za sebou ...
Uz ani Utrogestan neuzivam.

Budem sa musiet pozviechat a niekedy na konci leta sa snad pustime do 2.kola ... len dufam, ze potom uz opat "nezaparkujem" tu v nemocke, lebo z tohto hyperstimulaku som najviac znechutena 😒

V pondelok ma pustia z nemocky po 9.dnoch, vo stvrtok by som mala ist na test do FC, len neviem ci mi ho budu aj robit, ked im dam vystupne papiere odtialto z nemocky, tak to uz budu mat cierne-na-bielom, ze je to negativne ...

tija28
18. apr 2009

ahojte babeny, prepacte, ze sa vam sem takto vtieram z inej temicky, ale mam taky zvlastny problem a bola by som rada, keby ste mi aj vy vedeli poradit, vidim, ze vy si tu uz pekne pomalicky tehulkujete, to je super

ja chodim do heliosu, a uz od buduceho tyzdna si zacinam pichat decapeptyl, kedy koncom tyzdna by som mala dostat kramy, no a od buduceho tyzdna by som mala zacat so stimulkou na 2 ivf-ko ............a moj obrovsky problem spociva v tom, ze:
vcera vecer ma strasne zacala svrbiet a stipat posva (a to prosim pekne bez predchadzajuceho upozornenia, ja mam totizto taky blby organizmus, ktory ma dopredu na nic neupozorni - az ked mi prihara), tak som hned rano volala do centra, kde zajtra idem na vysetrenie - urcite mam nejaky zapal a to som si na seba davala maximalny pozor, aby som neprechladla, a tak .... takze urcite mi nasadia nejake antibiotika na vkladanie....

a mna velmi zaujima, ci sa niektora z vas nestretla s podobnym problemom tesne pred stimulkou, kedy vam to dopadlo nakoniec vsetko stastne tehulkovsky ? budem rada, za kazdu radu a zelam vam peknu slnecnu sobotu

inak uz som tuto moju prosbicku o radu presne v tom istom zneni preposlala aj do temy pipiny z gynfivu, tak vam dufam nebude vadit, ked som si to do vasej temicky takto narovnako skopirovala 😉

mimka30
18. apr 2009

Ahoj Tija, tak ja som mala toto na začiatku stimulky a po pár dňoch ma to prešlo. Ani neviem ako- ale našťastie.
Ja som sa trocha natrela Canesten masťou- teda len zvonku, ale ak to je vnútorné, tak by si asi potrebovala nejaké vaginálne masti, alebo čípok. Ale najlepšie je ísť k lekárovi a povedať mu o tom.
Držím palce, nech sa ti všetko vydarí a to bez všelijakých problémov 😉

mimka30
18. apr 2009

Baby inak dnes picháme večer injekciu a v pondelok odber.

petkaerdal
18. apr 2009

ahoj mimka 😉
cakam tu na teba
a ako to vyzera s folikmi??? vela?

petkaerdal
18. apr 2009

emka,ten dr. ma pravdu,neber to tak tragicky,ze to nevyslo,bolo to prve ivf a je to tak,ze nie kazdemu to vyjde na prvy krat
ale je mi luto,ze si to musis odlezat kvoli ohss 😔
na krv do fc urcite ist nemusis,budu im stacit papiere z nemocky

mimka30
18. apr 2009

Peťka ahoj. Kukni IP 😉

mimka30
18. apr 2009

Peťka mne ti je od včera tak zle na žalúdku. 😔 Celú noc som nespala. Povedali mi, že to je normálne a že po punkcii to prejde. Dnes poobede mi bolo otrasne. 😔

petkaerdal
18. apr 2009

tija ahoj,s tymto ja vobec nijako neporadim,lebo ja skusenost nemam.....

mimka30
18. apr 2009

Moja hneď ti napíšem. Máme návštevu 😖 😖 😠

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,skoda,ze sme si nemohli volat,ja som bola do 3 hore 😠 😠 tiez som nemohla spat...ale ja nie z toho,ze mi bolo zle nastastie...
oddychujes?

petkaerdal
18. apr 2009

ok...v pohodke 😉

emka1
18. apr 2009

ahojte mimka, petka 🙂
no veru, aj ja som zvedava - mimka - ako vyzeraju Tvoje vajka ??

petkaerdal
18. apr 2009

emka ahoj...neboli uz tak brusko?

emka1
18. apr 2009

petka, nie brusko uz neboli, uz ho mam takmer uplne ploche, este v utorok som bola na tom ako vo 4-5 mesiaci 😅 . Vcera som bola na utz. a voda v brusnej dutine sa uz vstrebava, tak preto mi uz dnes dali len 2 infuzky.

Idem na 1/2 hod. prec - mam navstevu 😀 ....

petkaerdal
18. apr 2009

som rada emka,len uz aby ta pustili,lebo v nemocke dobre nieje 😖

floskula
18. apr 2009

ahoj petka, ako sa mas? uz si bola na tej zmrzke?
emka, neboj, doma sa ti polepsi aj na tele aj na dusi. sa tu zbierame vsetky nejako neuspesne s 1.ivf, tak sa mi zda, ze by nam ten druhy pokus mal vsetkym vyjst, nech mame s petkou spolocnu tehu temu. dnes som videla 5 bocianov. staci to pre nas pre vsetky? 😉 co myslis, petka? 😀

petkaerdal
18. apr 2009

ahoj flos 😉
nie nebola,uz mi nechuti,drahy siel na futbal,som slamena
co robite vy ostatne?

bobjan
18. apr 2009

Ahojte🙂

Tija, neporadím, nemám skúsenosť...držím ti mooooc palce🙂

Mimka, tak ako??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre