Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
18. apr 2009

ja lezim na pooperacnom odd. a tu su navstevy na izbach zakazane, takze musim vyjst von mimo oddelenie na chodbu, tam su stolicky

mimka30
18. apr 2009

Pichne mi ho mangel. Kázal mi 2, ako aj minule. Ty si mala tiež 2?

Emka, kedy ideš domenko?

petkaerdal
18. apr 2009

tusim 2 som mala..ano 2 ,lebo jedna mi ostala

tu sa vsade navstevuje na izbe emka...

mimka30
18. apr 2009

Ja mám ešte 1 z minula, mi ostala, takže 4 mi zostali. Som zvedavá, čo bude ten pondelok.

emka1
18. apr 2009

Mimka, v pondelok ma pustia asi na obed ... cele doobedie budu doktori pisat prepustacie spravy, takze budeme viacere cakat v rade na prepustenie 😅

emka1
18. apr 2009

Mimka, Ty pichas az 2 Choragony ? a na co ten choragon vobec je ?

mimka30
18. apr 2009

Dobrá čakačka bude v pondelok teda 😅
Som zvedavá, koľko bude nás na odber. Dúfam, že nebude chaos 😅

petkaerdal
18. apr 2009

co by bolo,odber a vela vajok 😉 😉 😝 😝

ja som tu tretiu potom vyhodila

mimka30
18. apr 2009

Áno Emka 2. To ti má uvoľniť to žlté teliesko čo nastáva pri ovulke, či ako je to Peťka?????
Ja už mám z toho chaos teda 😝

emka1
18. apr 2009

petka, vedla nas je odd.sestonedelia a tam maju pristup aj navstevy, ale len v plastoch a navlekoch. vacsinou chodia mamicky s babatkami von pred oddelenie a tam ich ukazuju navstevam

petkaerdal
18. apr 2009

emka,ved aj ty si pichala choragon predsa na ovulaciu,nie?

mimka,hadam nebude vela,,ved odber sa kona hned rano,nebude vas tam moc myslim

petkaerdal
18. apr 2009

emka,na sk je to take prisnejsie este,tu je to uz take volnejsie...ale upratovacky bahaju cely den a umyvaju 😀

emka1
18. apr 2009

teraz som si spomenula, ze vlastne aj ja som pichala 2 choragony to je 10.000 jednotiek, jedna ampulka ma 5.000 jednotiek ... tu tretiu ampulku mam este doma v chladnicke ... mozno ho zuzitkujem pri 2.ivf, lebo asi pojdem ako samoplatca - limity Spol.ZP bude mat FC uz asi vycerpane, Pinter hovoril, ze maju preplatenych len 53 cyklov na rok, tak neviem ci sa tento rok este do limitu zmestim 😖

emka1
18. apr 2009

ano, petka davaju si tu pozor na nemocnicne bakterie, a tym, ze su tu stavy po operaciach, tak nechcu aby sa tu motali cudzi ludia. inak tiez tu chodia tetusky upratovacky a umyvaju a umyvaju ...

petkaerdal
18. apr 2009

emka,no s tymi poitovnami to maju horzne,najlepsie je mat vseobecnu kvoli tomu ivf..
inak sa dostanes na rad az na dalsi rok
a nevmestila by si sa do toho limitu,keby si sla hned vypisat ziadost teraz? ona by ti platila pol roka,aspon by si ju mala,ak uz neni vycerpane

bobjan
18. apr 2009

Peti, vyrába so švagom trakto 😠

petkaerdal
18. apr 2009

ved viem,ako je to na Sk,navleky aj musis mat..tu vobec nie,tu to nieje take prisne

petkaerdal
18. apr 2009

bobjan,vyraba? 😕
este ze my nemame garaz 😀 futbal raz tyzdenne prezijem 😝

mimka30
18. apr 2009

Baby idem hodiť niečo do žalúdka. Nejaký toast, alebo ani neviem čo 🙄
Dnes som jedla len šalátik s bagetou, tak mi je na blitííí 🙄 😝 😔

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,az teraz som si vsimla,ze si sa ma vyssie nieco pytala..
tak to neviem ,co robi alebo ako a preco nastava ovulacia,ale po pichnuti choragonu nastane ,nejak som sa o toto nezaujimala

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,daj si nieco
ja som tak najedena,ze ledva dycham,az mi je zle 😅

emka1
18. apr 2009

petka,popytam sa vo FC bud.tyzden, ci maju este volny limit so Spol.ZP na tento rok, ak ano, tak sa poponahlam so ziadostou. Inak schvalena ziadost plati 12 kalend.mesiacov, mam to overene v Spol. ZP.

mimka30
18. apr 2009

Ja tiež moc neviem, ale myslím, že to vyvoláva ovulku, kvôli odberu a to Cetrotide zabraňuje predčasnej ovulke, či ako je to 😝 😝 😝
No to je jedno, hlavne nech je čo odoberať 😅

mimka30
18. apr 2009

Peťka asi ten toast so šunkou a trochu nejakej zeleninky k tomu. Čo si papala ty?

Emka- vy tá nemocničná strava nič moc, čo? 🙂

emka1
18. apr 2009

Cetrotide nepomaha nahodou dozretiu vajicok ?

petkaerdal
18. apr 2009

tak potom sup emka vypisat ziadost,co najskor,aby si necakala do dalsieho roku,
vo vseob.plati pol roka ziadost

ano cetrotide zabranuje ovulke,aby nenastala skor a choragon ju vyvola,teraz som to citala a este podporuje rast sliznice

ja som papala zemiacky a prsia na stave s kukurickou...
fit tycinku a velaaa somarin,je mi zle z toho,som prezrata

emka1
18. apr 2009

Mimka, vies co, no som celkom prijemne prekvapena nemoc.stravou. Normalne si mozem vybrat z asi 6 jedal a je to aj chutne, myslela som, ze to bude horsie. Na veceru som mala zemiakovy gulas, dobry bol normalne 🙂 🙂

petkaerdal
18. apr 2009

nie emka,teda nemyslim...to je proti tomu,aby nepraskli foliky

petkaerdal
18. apr 2009

emka,aspon ze strava je dobra co?

emka1
18. apr 2009

no tak aspon vieme, co si pichame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre