• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

22. januára 2017 
No ved si nieco daj,aj ja si asi dam musli tycinku...
20. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si banan zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:

najradsej by som toho mojho uz zobudila,nech ide nieco zacat malovat,ale tak zlato spinka....
20. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mas teda spachtosa,ja by som ho uz davno zobudila...ten moj je v praci tak mam pokoj :grinning:
20. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,ale prisiel o 2 z prace :slight_smile: ,ma tento tyzden taku polonocnu,chodi na 16 do 1-2 v noci...ale ide sa malovat,tak ho uz nahanam
20. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak to potom ano...ako idete malovat?
20. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musime pred odchodom dat byt do povodneho stavu a mali sme tu taku stenu pristavanu,ktoru sme uz zvalili,ale ostali flaky vies? a aby to nebolo take okate,tak ideme strop na bielo a izbu tak na zelenkavo...taka pistaciova..len taka obycajna farba,lebo aj tak odideme coskoro...
no idem mu spravit papat...potom zase pridem
20. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok ved peknu farbu ste vybrali,a vy uz sa niekam stahujete?
20. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som mu spravila jest

no este zatial nie,ale cakame na byt a medzitym pokukujeme aj nejake domceky a tak,je to vazne rozhodnutie,takze sa nechceme unahlit...ale pozerame po niecom...
20. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute Baby, je tu niekto??? :rolling_eyes:
20. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ahoooooj :slight_smile:
no ako ??
20. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme zvedave vsetky, uz od rana na Teba myslime :wink: zvladla si to ? aku mas urodicku ?
20. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Emka, no celú noc som zvracala, ale asi to tak malo byť. :frowning2:

Mám 31 vajok :dizzy_face: :dizzy_face: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, supeeeeeeeeeeeeeer:slight_smile: Bude ET?? Berieš ten Dostinex, však?
20. apr 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bobjan, beriem Dostinex, stredu mám ísť na uzv. Dali sme si všetky oplodniť ICSI, uvidíme zajtra, čo z tej úrody zostane :confounded:
Celú noc mi bolo blbo :confounded:
20. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt ? 31 ? tak to si absolutna rekordmanka !! blahozelaaaaam!
ani sa necudujem, ze Ti bolo zle ... ved tolko vajok, Ti muselo poriadne tlacit na zaludok.
No a aky bude dalsi postup ? co navrhol doki ? a co embryologicka ?
20. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno Emka, sa rehotali aj v centre, že to je rekord. :grinning: Zatiaľ sa ale neteším, len tak s vami, potichúčky :pensive: , lebo ešte nevieme koľko sa oplodnia a koľko prežije :pensive:
20. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce, mimka nech mate co najviac krasnych embrijok a nech vam preziju aj PK!! :wink: :wink:
ako si zvladla narkozu ? je Ti este blbo ??
20. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodaj by nie, ved Ti doki nasadil konsku davku hormonov, to uz by som ja mala asi pstrosie vajka, pri 5 merionaloch :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka ďakujem, si zlatá. No dúfame, že bude PK a že to prežijú, ale ešte sa netešíme, veď aj doki hovoril, že radšej sa tešme v kľude. Uvidíme. :unamused: No už mi je lepšie po narkóze, ale noc bola otrasná :unamused: :unamused: :unamused:
20. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verim, hlavne teraz pozor na seba, vajecniky ficia na plne pecky dalej ... aby OHSS nenabehol, snad Ti Dostinex pomoze !!!
20. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toho sa bojím najviac, aby tie vaječníky držali. Mám veľa piť a cikať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - 31 - WOOOOOOOOOOW :grinning: tak to je krasny pocet, verim, ze minimalne polovica z nich prezije PK a budes mat vklad s krasnych bubacikov robenych... straaaaasne moc ti drzim palce a posielam vela energie tebe a tvojim vajickam, nech sa im dari :slight_smile:
20. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme vsetky zvedave, co Ti zajtra tetuska embryolgicka povie, veeelmi drzim palce, ale pri takej urode a ICSI je velka sanca :wink: :wink: hlavne klud ! a dospi tu zlu noc
20. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááj Emka zlatá, uvidíme. Hádam sa nám aspoň niečo oplodní :unamused: Inak po tom odbere mi je trocha lepšie, no po polnoci som stála nad záchodovou misou a zle až do rána :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ty si už domka z nemocnice???
20. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ahojček, si moc zlatučká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uvidíme, radšej sa netešíme dopredu. No minule som mala len 9 :sweat_smile:
20. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - podla mna zajtra budes mat pekny telefonat od tety embryologicky :grinning: take cislo este urcite do telefonu nehovorila co povie zajtra tebe :wink:
20. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak ja vas tisko sledujem, ale bokjim sa prispievat lebo neviem sa tesit a zaroven nenervacit z toho vsetkeho co musime prezit aby sme dospeli k vytuzenemu cielu !!
ja som 6den poi ET (bez PK) a nemam v podstate ziadne priznaky. beriem utros, ale vobec nie som z neho ospala a ani prsia ma neboli. tak moje telo asi velmi divne posobi na tieto vsetky lieky - lebo v podstate nedava ziadne priznaky najavo.... ani tehu ani netehu. tak sa zacinam bat vysledku, aj ked na druhej strane budem rada ked to uz budem vediet ! aspon budem opat o krok dalej !

mimka !!!! ten pocet sa pomaly blizi k 100ke ako ti predpovedala petka a hlavna vec ze tu niekto rozpraval o zakupeni darovanych vajicok !!!!! :grinning:
20. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec :grinning: :grinning: :grinning:
Vierka- aj ja som zvedavá. Prosíííím držte mi moc palčeky :confounded: :confounded: :confounded:

Drobec- 6. deň ešte nemôžeš mať žiadne príznaky, to sa ešte len uhniezďuje. :wink: Nebojkaj, uvidíš, že sa to vydarí. :wink:
20. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - ja ti drzim palce stale mojka, ja ti to tak zelam cele.... :grinning:
20. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem Vierka, že každá tu držíme každej palce, len to poznáš ten strach, čo bude ďalej :unamused:
20. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok