Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
20. apr 2009

No ved si nieco daj,aj ja si asi dam musli tycinku...

petkaerdal
20. apr 2009

dala som si banan zatial 😝

najradsej by som toho mojho uz zobudila,nech ide nieco zacat malovat,ale tak zlato spinka....

veam
20. apr 2009

No to mas teda spachtosa,ja by som ho uz davno zobudila...ten moj je v praci tak mam pokoj 😀

petkaerdal
20. apr 2009

veam,ale prisiel o 2 z prace 🙂 ,ma tento tyzden taku polonocnu,chodi na 16 do 1-2 v noci...ale ide sa malovat,tak ho uz nahanam

veam
20. apr 2009

Aha tak to potom ano...ako idete malovat?

petkaerdal
20. apr 2009

musime pred odchodom dat byt do povodneho stavu a mali sme tu taku stenu pristavanu,ktoru sme uz zvalili,ale ostali flaky vies? a aby to nebolo take okate,tak ideme strop na bielo a izbu tak na zelenkavo...taka pistaciova..len taka obycajna farba,lebo aj tak odideme coskoro...
no idem mu spravit papat...potom zase pridem

veam
20. apr 2009

Ok ved peknu farbu ste vybrali,a vy uz sa niekam stahujete?

petkaerdal
20. apr 2009

uz som mu spravila jest

no este zatial nie,ale cakame na byt a medzitym pokukujeme aj nejake domceky a tak,je to vazne rozhodnutie,takze sa nechceme unahlit...ale pozerame po niecom...

mimka30
20. apr 2009

Čaute Baby, je tu niekto??? 🙄

emka1
20. apr 2009

mimka, ahoooooj 🙂
no ako ??

emka1
20. apr 2009

sme zvedave vsetky, uz od rana na Teba myslime 😉 zvladla si to ? aku mas urodicku ?

mimka30
20. apr 2009

Ahoj Emka, no celú noc som zvracala, ale asi to tak malo byť. ☹

Mám 31 vajok 😵 😵 🙄 🙄 🙄

bobjan
20. apr 2009

Mimka, supeeeeeeeeeeeeeer🙂 Bude ET?? Berieš ten Dostinex, však?

mimka30
20. apr 2009

Ahoj Bobjan, beriem Dostinex, stredu mám ísť na uzv. Dali sme si všetky oplodniť ICSI, uvidíme zajtra, čo z tej úrody zostane 😖
Celú noc mi bolo blbo 😖

emka1
20. apr 2009

to fakt ? 31 ? tak to si absolutna rekordmanka !! blahozelaaaaam!
ani sa necudujem, ze Ti bolo zle ... ved tolko vajok, Ti muselo poriadne tlacit na zaludok.
No a aky bude dalsi postup ? co navrhol doki ? a co embryologicka ?

mimka30
20. apr 2009

Áno Emka, sa rehotali aj v centre, že to je rekord. 😀 Zatiaľ sa ale neteším, len tak s vami, potichúčky 😔 , lebo ešte nevieme koľko sa oplodnia a koľko prežije 😔

emka1
20. apr 2009

drzim palce, mimka nech mate co najviac krasnych embrijok a nech vam preziju aj PK!! 😉 😉
ako si zvladla narkozu ? je Ti este blbo ??

emka1
20. apr 2009

no bodaj by nie, ved Ti doki nasadil konsku davku hormonov, to uz by som ja mala asi pstrosie vajka, pri 5 merionaloch 😀 😀

mimka30
20. apr 2009

Emka ďakujem, si zlatá. No dúfame, že bude PK a že to prežijú, ale ešte sa netešíme, veď aj doki hovoril, že radšej sa tešme v kľude. Uvidíme. 😒 No už mi je lepšie po narkóze, ale noc bola otrasná 😒 😒 😒

emka1
20. apr 2009

no to verim, hlavne teraz pozor na seba, vajecniky ficia na plne pecky dalej ... aby OHSS nenabehol, snad Ti Dostinex pomoze !!!

mimka30
20. apr 2009

Toho sa bojím najviac, aby tie vaječníky držali. Mám veľa piť a cikať 😝

vierka
20. apr 2009

mimka - 31 - WOOOOOOOOOOW 😀 tak to je krasny pocet, verim, ze minimalne polovica z nich prezije PK a budes mat vklad s krasnych bubacikov robenych... straaaaasne moc ti drzim palce a posielam vela energie tebe a tvojim vajickam, nech sa im dari 🙂

emka1
20. apr 2009

sme vsetky zvedave, co Ti zajtra tetuska embryolgicka povie, veeelmi drzim palce, ale pri takej urode a ICSI je velka sanca 😉 😉 hlavne klud ! a dospi tu zlu noc

mimka30
20. apr 2009

Jááj Emka zlatá, uvidíme. Hádam sa nám aspoň niečo oplodní 😒 Inak po tom odbere mi je trocha lepšie, no po polnoci som stála nad záchodovou misou a zle až do rána ☹ ☹ ☹
Ty si už domka z nemocnice???

mimka30
20. apr 2009

Vierka ahojček, si moc zlatučká 🙂 🙂 🙂 Uvidíme, radšej sa netešíme dopredu. No minule som mala len 9 😅

vierka
20. apr 2009

mimka - podla mna zajtra budes mat pekny telefonat od tety embryologicky 😀 take cislo este urcite do telefonu nehovorila co povie zajtra tebe 😉

drobec123
20. apr 2009

caute baby, tak ja vas tisko sledujem, ale bokjim sa prispievat lebo neviem sa tesit a zaroven nenervacit z toho vsetkeho co musime prezit aby sme dospeli k vytuzenemu cielu !!
ja som 6den poi ET (bez PK) a nemam v podstate ziadne priznaky. beriem utros, ale vobec nie som z neho ospala a ani prsia ma neboli. tak moje telo asi velmi divne posobi na tieto vsetky lieky - lebo v podstate nedava ziadne priznaky najavo.... ani tehu ani netehu. tak sa zacinam bat vysledku, aj ked na druhej strane budem rada ked to uz budem vediet ! aspon budem opat o krok dalej !

mimka !!!! ten pocet sa pomaly blizi k 100ke ako ti predpovedala petka a hlavna vec ze tu niekto rozpraval o zakupeni darovanych vajicok !!!!! 😀

mimka30
20. apr 2009

Drobec 😀 😀 😀
Vierka- aj ja som zvedavá. Prosíííím držte mi moc palčeky 😖 😖 😖

Drobec- 6. deň ešte nemôžeš mať žiadne príznaky, to sa ešte len uhniezďuje. 😉 Nebojkaj, uvidíš, že sa to vydarí. 😉

vierka
20. apr 2009

mimka - ja ti drzim palce stale mojka, ja ti to tak zelam cele.... 😀

mimka30
20. apr 2009

Ja viem Vierka, že každá tu držíme každej palce, len to poznáš ten strach, čo bude ďalej 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre