• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
Petka, aha, no to je jasné, sa chudák narobí... môj mi včera povedal, že ak to výjde, tak sa opije :wink: som mu povedala, že to je veľmi skoro, nech radšej zapije až to keď sa narodí/ia :wink:
18. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre dnešok sa lúčim, papapa a dobrú noc :wink:
18. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tusim ani nepil,on nepije vobec takmer

ok bobjan,pa pa
18. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko:slight_smile:
19. feb 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bobjanko :wink:
ty si ake ranne vteca,co tak skoro? :confused:
19. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :grinning:
19. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky:slight_smile:

Petka, no dnes som hore od 4.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejak som nemohla spať.. :frowning2: kukám tv, navyberala som si DVD a momentálne kukám s tebou me baví svet :grinning:

Čo robkáš??

Vierka, ako v práci?
19. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - no ja tiez valam sunky pri TV a tiez mam v plane pozerat nejake DVD, lebo ja nie som v praci, som doma na PN :grinning:
19. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, veď ty si choručká...ako ti je ? Dúfam, že už lepšie :wink:
19. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera vecer hrozne, som isla skoro do postele, ale som dokazala zaspat az okolo polnoci, som stale kychala, tieklo mi z nosu - no katastrofa... ale dnes zase o nieco lepsie, tak verim, ze to coskoro pominie :grinning:
ty ides kedy na kontrolu k Dr? :grinning:
19. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, najhoršie sú tie večere..to poznám...hlavne mávam nervy, keď nemôžem dýchať :angry: :unamused:

Na kontrolu idem v pondelok :wink: A ty? ťa nechal týždeň, nie, či ako?
19. feb 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale ja som na seba hrda, ze som neochorela cez stimulku a po ET, takze teraz je mi to jedno :grinning: aspon si vyskusam aka je vyplata pri PN, leno pri buducom ET budem aj ja cerpat PN - mam malo dovolenky uz :sweat_smile:
no ja idem na kontrolu v utorok a to som objednana aj mojmu gynekologovi na kontrolny utz po stimulke a ET ci nie je nejaka cysta, alebo nejaky problem a sa ho spytam ake vysetrenia by sa mi este hodili porobit... :slight_smile:
a potom od utorka pojdes do prace?
19. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, dúfam že dobre pochodíš a žiadna cysta nebude,neboj :wink: No máš to dobré,ja som bola chorá cez stimulku a som rada, že mi vtedy tie homeopatiká zabrali :slight_smile:

Ja by som sa chcela ísť dať aj vypísať, od utorka ak by sa dalo, uvidím, čo povie dr...
19. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,ja prave idem objednat sady do postielky pre male z netu,tak este sa rozhodujem,co objednam
inak som uz tiet dlhsie hore,lebo moj chrapal :angry:

Vierka ,dobre ranko :wink:
19. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - no dufam, ze nic nebude, lebo som mala nejaku slabu mrchu a potom som este tak va dni spinila, tak len dufam, ze to bude v pohode a ze sa nebudem musiet este aj tym trapit...
no ved uvidis co ti povie, potom daj vediet... a vlastne co ti napisal na PN, aku diagnozu???

petka - inak tie veci na tej stranke co si mi poslala su krasnucke :slight_smile:
dobre ranko aj tebe :grinning:
19. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka,tak si pekne pokukaj a dobre sa rozhodni :wink: To chrápanie ti nezávidím, to poznám.... :unamused: Potom hoď do albíku, aby sme sa pokochali aj my :slight_smile:

Vierka, neboj. A diagnózu neviem, napísal tam číslo a to neviem, čo znamená...a my máme podnik v BA, tak mi to je jedno, s nimi aj tak nie som... a v kancli asi aj tušia...
19. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - ja sa ho teraz tak informacne opytam, ci by sa potom dala PN od neho a kedze su u nas v praci vsetci zvedavy, tak sa s nim dohodnem, ze by tam napisal nejaky zapal alebo co.. a verim, ze tento krat ten "zapal" bude trvat 9 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, neboj, ak je v pohode, tak by sa to určite dalo :wink: :wink: Inak myslím, že pri IVF je nárok na PN normálne... a musí nám to už klapnúť... :pensive:
19. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - on v pohode urcite je a myslim, ze sa snim bude dat dohodnut :grinning: tak mozno je narok na PN pri IVF, ale nechcem aby kazdy v praci vedel, preco som na tej PN bola - radsej nech ten doki napise ze mam nejaky zapal, alebo AIDS - mne je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten AIDS by teda dobrý nebol :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,no idem to hodit do albumu,co som objednala
19. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozne ma bodlo v bruchu, som zakašľala...hm asi budem musieť prestať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka , sme zvedavé :sweat_smile:
19. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - aspon by sa ma nikto nechytal a nehovoril na mna :grinning:
ale nie, to bol len hlupy zart... ved uvidim na com sa s nim dohodnem v utorok :grinning:

petka - no hned pozeram do albumiku :grinning:
19. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to tam je,je tam toho tak moc,ze som nevedela ktore...ale hadam sa vam toto bude pacit
19. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - jeeeeeej, to je krasne a to je v tej sade vsetko? aj ten baldachyn, aj ten odkladaci vak, aj ta zavinovacka? :grinning:
19. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho ,aku velku sadu vyberies,objednala som dve mega,tam je vsetko okrem zavesov,aj stojan na baldachyn,zavinovacka je gratis,palony,vankus,plachta,volanik okolo postielky aj vreckar,je tam toho dost za tu cenu :slight_smile:
a potom tie kacickove som objednala uz len stvordielne,lebo uz stojan a paplonik je v ten mega...je tam ale 10 kusov v tej mega
19. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, náderhnéé sú oboje. Ako tam drží ten baldachýn nad postieľkou? je na stenu, či z dola na nejakých drôtoch?
19. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A koľko to stojí? Mega a tá nemega??
19. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ten baldachyn je stojan,ten je prave iba v tej mega sade,preto tu druhu sadu som objednala uz iba stvorkovu
ta mega stoji 93 eur a je k tomu zavinovacka zadara a nejaky darcek,to je najlacnejsie,co je...

co robkas?
19. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok