• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
Chystáme sa na druhé IVF do FERTICENTU a chcela by som nejaké infošky.
22. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bejuli, ... pytaj sa, ja mam 1.IVF prave za sebou .... aj ked neuspesne :confounded:
22. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam 1. ivf neuspesne za sebou. ale centrum je aj tak fajn. :slight_smile:
22. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som už tu po Utroši. Peťka čo dobré papkáš? Ponukni. :grinning:
22. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejuli ja som akurát po stimulke pri druhom ivf. Ja som teda nadmieru spokojná s prístupom. Veľmi zlatý doktor, zlaté sestričky. :slight_smile:
22. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu nikto??? Dofrčím neskôr :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co je to OHS?
22. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka, to je Okresna Hasicska Sluzba. :grinning: ale nie, to je ovarialny hyperstimulacny syndrom. to ked das do google.sk, vsetko si precitas. hrozi kazdej, lebo nam nadopuju hormonmi a vajecniky pracuju na 500 percent. ale bez toho rizika to nejde. treba mat chladnu hlavu a vela pit. radsej uz od polovice stimulky pi denne o nieco viac, nech si pripravena. :wink:
22. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ty si teda iny ftipalek s tou inkonti podlozkou. ja som mala mechur plny len na polovicu, musela som chodit po izbe, aby sa nalnil viac a aj ked nebol plny, doktor skusil, ci sa lahko dostane ku krcku maternice a ked to slo v pohode, nemusela som sa dolievat. fakt to neprezen, lebo niektorym babam vraj kazali odcikat a to je potom tazko, ked pustis par kvapiek, tak sa ti obsah mechura uz nepodari zastavit a zahučí to vsetko v zachodovej mise a budes pit odznova. :grinning:
22. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no floskula ty si tiez riadny vtipalek
22. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka, ale nie je mi vzdy moc do smiechu, hlavne ked som par dni po neuspesnom IVF. ale napriek vsetkemu, napriek OHSS, nafuknutemu bruchu a nevolnosti by som sla do stimulky hned od zajtra. ale musim cakat. kolky den stim. si dnes ty?
22. apr 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
picham od nedele v piatok prva kontrola pijem stale vela vody s tym problem nemam brucho ma boli co ma trosku zaraza ze stale "prdkam" tak ma trosku obavy
22. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym prdkanim som to mala aj ja. je to v poriadku, aj ked neviem presne, co to sposobuje. brucho ta ma boliet, to znamena, ze tam rastu folikuly, tak to ma byt.
22. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som v podstate rada.
baby kto vam dal PN po transfere? chvcela by som zóstat doma a nestresovat sa ale podla zakona narok na PN ku nie je .
A co po odobrati? kolko ste boli doma isli ste na druhy den do prace?
22. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste ochotné a ja nikde
22. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže chcem sa opýtať či v FC dávajú len krátky protokol/to by mi vyhovovalo/,ako dlo to celé trvalo od pohovoru po stimuláciu,koľko kontrol ste podstúpili počas stimulácie a hlavne je pravda že sa v FC neplatí za ICSI a PK?????Prvé IVF nás dobre cuclo,ale v inom centre tak som zvedavá. :slight_smile:
22. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejuli neviem ako je to cez poistovnu my mame zial poistovnu s ktorou FC nema zmluvu ale ked som porovnavala kolko by som v inych centrach dala cez poistovnu vyslo mi to tak ze je to vo FC ako sampolatca. NIeco sa mi mari, ze cez poistovnu baby hovorili ze doplacali nejakych 8 000 Sk. Na porovnanie v centre na palisadach to je cez poistovnu nejakych 50 000 SK.Nas ako samoplatcov vide cela akcia vo FC 40 000 + lieky
22. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Floskulka, tak to je pravda, keď odcvrknem, tak sa to všetko vyprázdni :grinning: :grinning: :grinning:
Peťka- ty pozeráš asi telenovelu, však? :slight_smile:
22. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ty si bola po vyberani vajok PN? ako je to som v procese prvej stimulky a neviem co ma caka
22. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno Cigaretka, ja som bola PN a ostanem aj po ET. Nebojkaj, zvládneš to. Daj sa vypísať, lebo po odobratí vajok budeš taká slabučká. Máš náročné povolanie?
22. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no narocne ako narocne sefujem v jednej banke a mam pod sebou 26 ludi co furt nieco chcu takze nervy riadne. Mimka kto ta vypisal? mne pinter jasne povedal ze na Pnku narok nemam. Kolko si stimulovala? ja som 4 den a uz teraz som z toho na nervy...........
22. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka pozri do IP.
22. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejuli33, ked ides cez poistovnu, tak platis len za lieky na stimulaciu, za SPF ak si to das a za mrazenie embryi, ak budes ma t co mrazit.
22. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka, normalne chod za svojim obvodnych lekarom, alebo gynekologom, podla toho, ktory z nich je milsi a privetivejsi a pytaj si od neho PN-ku. povedz, ze si v cykle IVF a necitis sa dobre. on sa viac vypytovat nebude, ak je normalny. a hlavne nebud na nervy zo stimulky, ked si sa na to dala. :wink: z toho sa mas tesit, ze vajka rastu a bude uroda. ber si priklad z mimky, ta mala 31 vajok.
22. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som stimulovala pri prvom 8,alebo 9 dní a teraz pri druhom som mala odber na 13 deň.
Floskulka, ale tých 31 vajok riadne bolelo :frowning2:
22. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ja viem. ja som mala len 15 a velmi tazko sa mi pohybovalo. zle sa mi sadalo, vstavalo, zohnut sa mi nedalo, takze pri tvojom dvojnasobnom pocte viem, ze to muselo byt ozaj tazke. ale uz su vonku a teraz cakas na tie najlepsie. :wink:
22. apr 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Floskulka si zlatá, no dúfam, že sa to trocha pohne k lepšiemu. Ak to teraz nevýjde, tak chcem pauzu určite, lebo to bolo hrozné tie nevoľnosti. :pensive: Mala si PK?
22. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Floskulka idem dať tabletu na ohss, tak musím trocha zaľahnúť lebo sa mi po nej točí hlava. Potom prídem naspäť :wink:
22. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som sa zle vyjadrila, nie som z toho v strese ale som taka nejaka nesvoja. Som cela nejak pomalsia a taka nejaka ufnukana a z toho som taka nejaka divna:slight_smile: ja som totiz inak strasne aktiny clovek
Na druhej strane som rada ze citim brusko a ze lieky zaberaju ( aspon dufam kontorla je v piatok)
22. apr 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka, keď ťa tlačí bruško, to je dobre, lebo folíky rastú. :wink:
22. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok