Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
24. apr 2009

Jááj moja, prepáč, ja že už dávno si po. Ty ešte len čakáš na test???? Joj zlatko, želám ti zo srdca nech je to tvoje posledné 🙂 🙂 🙂 Prepáč, ja som nevedela že si po ET 😵

vierka
24. apr 2009

ahojte babulky 😀

mimka - na zajtra sa nemas coho bat, drzim moc palceky a verim, ze tvoji bojovnici to cele pekne zvladnu a zajtra budu uz v maminkinom brusku pekne spinkat 😀
mooooooooooooooooc na teba myslim, potom daj vediet ako si dopadla 😉

drobec - no ja som si myslela, ze to cakanie bude najhorsie, ale da sa to zvladnut a najhorsie su len tie posledne hodiny ked cakas na telefonat 😀

mimka30
24. apr 2009

Vierka ahojček moje 😉 Si zlatá, uvidíme, či budú chcieť byť v brušku- ale hádam sa im tam bude páčiť 😉
Po toľkých Utrogestanoch? 😀

vierka
24. apr 2009

mimka - nezostava im nic ine, len aby sa pacilo... inak dostanu odomna po zadku - vsetky embryjka doradu!!!! 😠 😀 😀 😀

drobec123
24. apr 2009

vierka, doteraz sa to dalo, ale s bliziacim sa dnom pravdy moje napatie zacina stupat. najma ide vikend a to bude tazke testovat a netestovat 🙂 neviem sa rozhodnut, na jednej strane sa bojim vysledku, na druhej strane by som chcela byt predpripravena na krvny test ....

mimka30
24. apr 2009

Vierka si zlatunká 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Drobec- kedy máš odber na hcg?

drobec123
24. apr 2009

utorok 28.4. by mal byt den pravdy. kedze beriem utros, predpokladam ze M nepride, lebo ma termin v nedelu/pondelok. na ktoru tam ides zajtra mimka ?

mimka30
24. apr 2009

Idem na 9.OO hod. Drobec. Nebojkaj sa, uvidíš že sa ti to vydarí a pri PK 😉 😉 😉 budeš mať // 😉

mimka30
24. apr 2009

Baby idem do obchodu- potom dofrčííííím na koníka 🙂 🙂 🙂

bobjan
24. apr 2009

helou,helou 😉

Drobec, test je na tebe, ale ja som bola zvedavá, tak som testla 😝 Držím palce 😉
Si teda 10.deň po ET?

drobec123
24. apr 2009

hej hej, dnes som 10den po ET, nemala som mimka ale PK, takze sance su tam o nieco nizsie. ale tak zase nejake su 🙂
no ved nejako to dopadne, a vsetko zle je vzdy na nieco dobre. ja sa urcite nevzdam a pojdem dalej, takze FC sa ma na co tesit ! 😀

mimka30
24. apr 2009

Drobec PK alebo nie PK, to je jedno. To mi povedali aj sestričky. To vôbec neznamená ak je PK že je to úspešné.
Drobec- moc som na teba zvedavá 😉

Bobjan- ahojček. Ako s novým účesom??? Ja sa chystám do obchodu a nejako sa mi nechce, ale musím, lebo nemáme nič nakúpené 🙂

bobjan
24. apr 2009

Mimka, no dostala som pochvalu, od niektorých chlapov v práci 😉 To poteší....
ale trebalo mi aj dať oddych vlasom, lebo stále melír, to tiež nerobí dobrotu.....

aj ja musím po obede do obchodu, lebo čakáme návštevu na víkend, tak mi treba ísť...

vytešuješ sa na zajtra?

emka1
24. apr 2009

caute babulky,

par dni som tu nebola, regenerovala som sa po prichode z nemocky ... pobehala som si par lekarov, a poriadne som vyupratovala po tych takmer dvoch tyzdnoch, cely byt 😅

Dnes som prvy krat v praci, privitali ma s otvorenym narucim, vsetci boli zvedavi ako som tak mohla vobec dopadnut a ako sa mi to mohlo stat, tak som len zahlasila, ze su to vedlajsie ucinky liekov ... tak to im stacilo.

V utorok idem na kontrolny utz. do FC a podebatit zaroven s dokim, ze co a ako ...

drobec - ja by som na Tvojom mieste uz testla, na 10.den by si uz mala urcite ciarocky vidiet. Do testu necakaj, je to este daleko. Ja som vysledok vedela uz v nemocke, testovali mi HCG z krvi na 5. a 9. den po ET .... a tam som to mala hned jasne, ze je to negativne 😖

petka - Ty mozes byt cela happy, ze Tvoje baby su take velike !!!
Kocka co so mnou lezala na izbe, je teraz v 30tt, to znamena o tyzden menej nez Ty a cez vikend jej robili utz. jej deticky maju 1400 g - dievcatko a 1100g - chlapcek, co je ovela menej, nez u Teba, takze klud a pohoda, nohy hore a vydrz to co najdlhsie.
Ta kocka pribrala len 9 kg, a Ty az 15 kg, takze budes mat krasne velke dievky 😉

mimka - ako zvladas hyperstimulak ???
zabral ten Dostinex ??
zajtra velmi drzim palceky, nech mas co najviac bambuliek krasne vyvinutych a nech Ti vlozia tie najkrajsie a ostatne, sup do mrazaka 😉)

petkaerdal
24. apr 2009

ahojte 😉
emka,ved ja sa aj teskam 😉

tak ty uz v praci zarezavas? ja som zvedava,co na to vsetko poviem dr. vo FC

emka1
24. apr 2009

cauko petka,
hovorila som s nim telefonicky, zdvihol mi vo FC telefon, aj so sestrickou som hovorila, tak bola smutna, ze som takto v nemocke skoncila, a este aj test mam negativny 😖
... ale co uz, uz som to oplakala .... ideme dalej.
Ked som bola u dokiho v nemocke, den potom, co ma prepustili (na kontrole), tak hovoril, ze treba skusit druhy pokus, ked som mala 13 vajok a ziadne mrazaciky nam nezostali, asi bude problem v spajani mojich a draheho vzajomnych buniek ... 😒

emka1
24. apr 2009

kocky, velmi pekny clanok, skoro som sa rozplakala :

http://www.baby-web.sk/Clanky/a2202-Moja-dcerka...

vierka
24. apr 2009

drobec - ja som pri prvom IVF netestovala a neplanujem testovat ani pri druhom a uz vobec nie po tom, co niektore baby mali negativny test a tehotne boli - keby sa takto so mnou tiez ten test zahral, tak by som to asi psychicky nezvladla... takto pojdme proste na istotu 🙂
ale ked sa rozhodnes testovat, tak drzim straaaaaasne moc palce, aby si zvysila uspesnot prveho IVF 😀

emka - tak to je super, ze si uz v pracicke a som zvedava na com sa vo FC dohodnete ked tam pojdes....
no a ten clanok si precitam asi az doma, v praci sa mi moc plakat nechce 😅

mimka30
24. apr 2009

Čaute, čaute 🙂

Emka- myslím, že Dostinex zabral, som ale rada, že teraz beriem len polku, lebo žalúdoček celú tabletku nemusel 😀

mimka30
24. apr 2009

Peťka ty teraz nejako nechodíš na koníka, čo??? Si lenivá, alebo jednoducho tehotenská nevoľnosť??? 😀 😀 😀

petkaerdal
24. apr 2009

mimka,nemam cas teraz,drahy finisuje s malovanim,tak som sa mu snazila pomoc a dlho som dneska spala

tesis na zajtra? jupiiiiiiii 😉

mimka30
24. apr 2009

Peťka teším aj sa bojím a vôbec neviem prečo 🙄

mimka30
24. apr 2009

Peťka IP

petkaerdal
24. apr 2009

takze pocity zmiesane,aj hormony robia svoje
skus na to nemysliet,lebo sa z toho zcvoknes,uz je to cele v rukach bozich mimka

mimka30
24. apr 2009

Dobre Peťka. 😉

mimka30
24. apr 2009

Ako si dopadla na kontrole? Dúfam, že všetko o.k. a baby poslúchajú 🙂

petkaerdal
24. apr 2009

bola som vcera mimka,si necitala?dneska som nebola,na dalsi tyzden idem do nemocky na kontrolu...
baby dneska posluchaju,ale ja nie,od rana stale nieco robim, medzi tym posedavam,ale robim 😅 malovanie sa skoncilo a vsade je bordel,tak potrosticke upratujem 😅 dufam,ze to nebude mat zly dopad

petkaerdal
24. apr 2009

ides na 9 co?

mimka30
24. apr 2009

Na 9. hod. idem Peťka. Neviem, či tam budem sama, alebo tam budú aj iné baby.
Čítala som o tebe Peťka včera, len som nevedela, či aj dnes ideš alebo len včera si bola na kontrole.

mimka30
24. apr 2009

Peťka- hlavne sa nenamáhaj. Moc neupratuj, veď tvoj mangel to zvládne aj sám. 😉
Maľujete celý byt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre