• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
bobjan - podla mna to postihate, ziadosti budu schvalene rychlo :wink:
28. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
S radostou v srdci vam oznamujeme, ze dnes o 10:30 uzreli svetlo sveta nase najvacsie lasky Sarinka 2880g a 50cm a Eliska 2560g a 47 cm, vsetky sme ok...... TVOJKA je Maminkaaaaaaaaaaaa
28. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan- ale keď ťa to bude bolkať, tak radšej choď k ortopédovi, lebo náhodou... :unamused: Ale hádam to bude o.k.

Vierka- čaves

Babulka- ahoj. Kto sa narodil??? :dizzy_face:
28. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj Tvojka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prepáč, som si neprečítala. :slight_smile: No supeeeeer. Gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, no ako čítam chápem dobre, že v auguste sa to stíha či nie? prosím, vysvetlite mi to. ja nechcem čakať až do zimy :frowning2: :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
28. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - ahojcek mamina :grinning:

jeeeeeeeeeeeeeeej Tvojka je maminaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: zo srdiecka celej rodinke gratulujeeeeeeeeeeem... to je krasna spravicka :grinning:
28. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Srdečne gratulujem Tvojke :wink: !!!!!!

Mimka, toto som nechcela čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
28. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, Tvojka mala riadne baby:slight_smile: Super, aké veľké :sunglasses:
28. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - doki povedal, ze v auguste to stihame a ziadost treba ist podat a podpisat hned zaciatkom jula, prip. si zavolam koncom juna, ze ako to vyzera, ci uz vedia ako budu poistovne preplacat ukony po 30.6.09
28. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak takyto problem bol s poistovnou vseobecnou, ze mali zmluvu len do konca marca, ale ziadost som si este v marci podala a potom mi uz len volali ze je schvalena... ale ja som si na stranke poistovne kazdy den pozerala ci maju FC uz daneho ako zmluvneho partnera... a keby nemali, aj tak by som sla proste do toho...
28. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka nerob si srandu zo mňa :grinning: :grinning: :grinning: Inak najradšej by som sa už testla, lebo z toho čakania sa zblááááznim. Len ešte je moc skoro. :wink:
28. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan- a čo si spravila moja s tou nohou??? :fearful:
28. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, no zoskočila som ako frajerka z terasy a dopadla som ako stará harpia :confounded: :angry:
28. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bobjan. Moja dúfam, že takto nebudeš skákať keď budeš tehotná :angry: :angry: :angry:
Nemáš doma elastický obväz??? Skús si to zafixovať.
28. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, oväzujem keď prídem domov do večera, potom si na noc nechám voľne. Nie je to napuchnuté, len na päte zvnútra mám fialové ako prasknutú žilku a mala som to stiahnuté aj v sobotu aj v nedeľu celý deň. Trošku palce sú pripuchnuté, inak nič. Chodím už lepšie, len musím cez vonkajšiu pätu...

Mimka, keď ja budem tehotná, tak ja už budem len ležať :wink:
28. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan to dúfam, že takto skákať nebudeš keď budeš tehula, lebo dostaneš na holú. :angry:
28. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka :grinning: no kto by si to bol pomyslel.....veď sú tam len 4 schodíky....
28. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty drievko naše, to je jedno že len 4 schodíky. :slight_smile: Dávaj pozor na seba. Si v robotke???
28. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v práci,..... sedím ako peciváľ :sweat_smile: už chodím len na WC :wink:

Ja ti dám drievko :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepáč :grinning: :grinning: :grinning: A čo ti na to povedal tvoj mangel??? Bol nadšený, že má doma takú srnku??? :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Emka, momentalne cakam na mrchu a zacinam stimulovat.
Babule, dnes som bola na krv a predoperacne. Na tom odporucani z FC boli tie serologicke vysetrenia oboch partnerov, tak mi na to zobrali krv a povedali, ze 7-10 dni to trva :confused: , je to normalne? Tak teraz len dufam, ze to stihnem. Kolko kontrol pocas stimulacie ste absolvovali? Aby som aspon priblizne vedela. A teraz este aj tie dva sviatky do toho...hm...dufam, ze to bude ok...
28. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:

esmeralda,ako dneska??? citis nieco? neviem,ci si mi odpisala
28. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisab- oni ak potrebujú robia aj sviatky, aj soboty, nedele- tak si s tým nerob starosti moja.
Kontroly od 6. dňa stimulky sú každé 2-3 dni, lebo to musí doki sledovať, kvôli odberu vajíčok.
Inak tie serologické netrvajú až tak dlho, teda u mňa to bolo okolo 3 dní. Ale závisí od lekárov obvodných.
28. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisab - mne tie vysledky oboch partnerov dali do 3 dni, vysetrenia som si robila u mojho obvodaka.
Dolezite je, aby si do odberu vajok stihla mat vysledky predoperacnych vysetreni, dones ich hocikedy sestrickam, oni Ti ich zalozia do karty. Ja som mala 3 kontroly pocas stimulky - na 6,8 a 10.den stimulky a na 12.den stimulky som mala odber vajokv.... viem, ze niektore kocky maju len dve kontroly
28. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka ahoj moje, ako sa máš?
28. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimka - dikes za opytanie .... mam sa tak vselijak :confounded: .... budem to musiet rozchodit a rozdychat, ale nejak mi to nejde :pensive:

mimka, Ty sa pochval .... este si netestovala ? :sweat_smile:
28. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, :grinning: v pohode :sweat_smile:

no nepovedal nič, len ma chcel pratať k dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zaryto odmietam :grinning:
28. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisav, vetu tak to trvá, je to normálne :wink: Držím palce :wink:
28. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka ešte som sa netestla, ešte podľa mňa skoro. Bojím sa, čo ukáže test :frowning2:

Bobjan- ty mladica :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeden snazilkovsky vtip:

-Mama aj mňa priniesol bocian?
-Ano synček.
-Aj otca priniesol bocian?
-Ano synček aj jeho.
-Mami a deda?
-Aj jeho
-Do riti v tejto rodine nikto nejebe? :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš