Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
29. apr 2009

Tak ja to balím....papa

Petka, tu dnes nebola??

mimka30
29. apr 2009

Bobjan- ahoj moja, držkaj sa 😉

Peťka tu nebola. Dnes mala ísť niekam na kontrolu, alebo uzv. Dúfam, že všetko dobre dopadlo. 😕

bobjan
29. apr 2009

aha, som nevedala, dúfam, že dobre dopadla....ale to by už aj napísala od rána, nie?... 😨
no dúfam, že len labzuje po obchodoch...

papapa

mimka, hlavne ty sa drž, čo tam po mne 😝 😉

emka1
29. apr 2009

mimka - pytala si sa, kedy mi prisla po ET mrska .... prisla mi ako hodinky na 29 DC, takze cely IVF cyklus som mala 28 dnovy. ET som mala na 16 DC.

ano, vsimla som si aj ja, ze petka tu dnes nebola .... a vcera sa tu tusim ukazala len na skok, snad je v poriadku 😕

mimka30
29. apr 2009

Hej, no veď to že tu dlho nebola. 😒

Emka- ty si už v robotke, alebo stále na PN?

emka1
29. apr 2009

mimka - mna min.tyzden v utorok pustili z nemocky, bola som este streda, stvrtok doma a od piatku min.tyzdna som uz v robotke, normalne fungujem ...
kontrolny utz. vo FC tento tyzden ukazal, ze vajecniky uz mam v norme, len ich casto citim, stale ma picha v oboch 😖

mimka30
29. apr 2009

To aj mňa Emka. Hlavne v tom pravom vaječníku cítim taký tlak. 😒
No uvidíme. Mne bolo z toho Dostinexu ale fakt zle 😒 Ale aspoň že ten ohss ustúpil.

Emka aspoň v niečom sme iné. Môžme povedať, že sme mali ohss 😀 😀 😵
Dobrá somarina, čo??? Ale aspoň niečo na zasmiatie a rozveselenie 😀

drobec123
29. apr 2009

mimuska, ked ja ti to len tak strasne prajem a bojim sa ze si to sama pokazis ! vies ze kazda z nas ti chceme len dobre, ale rozhodnutie je len na tebe.
davaj na seba pozor ! psychika je v tomto momente dolezitejsia ako pocet buniek emryjka !

mimka30
29. apr 2009

Neboj Drobec, až tak nestresujem 🙂

Ja viem, že mi doprajete každá. Len pri tom prvom som sa na to moc fixovala, moc tomu verila, tak preto radšej trocha nostalgie a budem tehuľa 😀 😀 😀

Nie fakt, až také zlé to nie je. Po ET ma strašne bolelo brucho ako na mrchu. Teraz ma našťastie tieto 2 dni nič nebolí, tak som aj trocha rada. Len sa potichúčky teším, lebo pri prvom sa mi hneď mrcha pustila a velice veľa som si od toho sľubovala.

Sľubujem Drobec, že nebudem depkovať. Veď ja ani nedepkujem, len tak aby reč nestála 🙂 🙂 😝
Nie, fakt. Som na tom fajn, len nesnívam. Radšej stojím nohami na zemi. Už som sa raz popálila. 😒
Ale sľubujem Drobec, že budeme spolu rodiť na Nový rok a budeme v telke 😀 😀 😀 , dobre?

drobec123
29. apr 2009

mimka, kasli na novy rok ! ja nechcem byt v telke ! 🙂 pockame si az na januar !

mimka30
29. apr 2009

No dobre teda 😀 😀 😀 Fakt si zlatá, že ti na mne záleží. Ja fakt nedepkujem, práve že sa furt rehocem až sa za brucho chytám, lebo môj muž mi tu furt robí nejaké smiešky, nech som pozitívne naladená. 🙂
Ja som to myslela tak, že už sa radšej na nič nefixujem, lebo to mi aj doki povedal, že bude na mrazenie a z tých vajíčok bude dosť a bla, bla, bla a nič nezostalo 😠
Takže radšej som nohami na zemi, a tíško čakám na záááázrak 🙂
Inak mňa ber s rezervou, ja sa ako zdravotná sestra furt sledujem, takže to my zdravotníci máme takú chorobu z povolania všetko sledovať, hneď rozoberať a tak 😀

emka1
29. apr 2009

mimka - tak OHSS nikomu neprajem 😔 ☹
doki mi povedal, ze ak som ho uz raz mala, tak ho budem mat aj na buduce, ale Dostinex by ho mal zmiernit 😒

mimka30
29. apr 2009

Emka- mňa doki pochválil, že aha ako cupká pekne po Dostinexe dievčina, ako srnka 😀 😀 😀
Moja mne ten ohss nič nerobil. Ja som bola operovaná 3x na slepé črevo, ležala som na Jiske s abscesom v bruchu s horúčkami a vyzeralo to moc zle. Ale po Dostinexe som vracala a mala závrate. Riadna pecka to bola 😠
Inak ja viem, že to nie je sranda, ale ja to už beriem tak, že stalo sa. 😒

emka1
29. apr 2009

mimka - ved ano, ja tiez na neprijemne veci rychlo zabudam ... len ma doki v nemocke nepotesil infoskou, ze v sepstembri vas tu opat cakame 😀 (to myslel, akoze po 2.IVF)

mimka30
29. apr 2009

Emka- tak to ti verím 😒 Ono to je fakt nepríjemné. Ale nabudúce ti určite nasadí Dostinex. Mne fakt pomohol, dokonca posledné 2 dni som si dávala len polku, lebo tie závrate a nevoľnosti boli nepríjemné.
Takže v septembri bude tvoj kamarát Dostinex. 😉

emka1
29. apr 2009

mimka - doki vo FC mi navrhol Dostinex, tak verim, ze sa dohodneme 🙂
drz sa mimka, koncim a ficim domov 😉
a nestresuj uz, ja Ti to Tvoje 2.IVF normalne zavidim 😉 😉 .... ja mam len 1.IVF za sebou 😖

mimka30
29. apr 2009

Ďakujem Emka- dúfame, že budeme obe úspešné 😉 😉 😉
Pa, pa. Maj sa.

lenusska
29. apr 2009

Mimuska ako sa citis?

mimka30
29. apr 2009

Lenusska tak pomaly. Snažím sa nemyslieť na to. A ty?

lenusska
29. apr 2009

Ja normalne,nic extra.Nejak sa mi sranduje cyklus ale neriesim...teda snazim sa

lolka
29. apr 2009

caute 😉
drobec, gratulujeeem k tt 🙂
baby, viete mi povedat co vsetko obsahuje predoperacne vysetrenie.....aby som vedela kolko casu ma to bude stat a kam vlastne pojdem okrem obvodnej 😅
dakujem 😉

mimka30
29. apr 2009

No ja len čakám, a čakám 🙂

lenusska
29. apr 2009

Ja cakam s Tebou,sa tesim na foto... 😉

mimka30
29. apr 2009

Lenusska no hádam to výjde. Ďakujem moja. 🙂

mimka30
29. apr 2009

Lolka- mne to trvalo asi týždeň, teda najprv musíš mať odbery a potom ti to internista vyhodnotí a napíše správu.

lenusska
29. apr 2009

Kedy ides na krv?

bobjan
29. apr 2009

Tak som vysondovala na bábätkách, že Petka je o.k., ale zajtra má kontrolu. To len ku nám neprišla, ale moooc jej držím palce na zajtra 😉

vierka
29. apr 2009

matka je tehu??? a ani sa nepride pochvalit???!!! 😠 ta chce asi dostat po zadku 😀

mimka - a ty dostanes hned po nej... 😠 test??? 😕 podla mna je este moc skoro a neupinaj sa na to, kasli na test, podla mna je krv naistejsia, test moze klamat...
takze teraz sa pekne tvar, ze si doma s chripkou - to je teraz take aktualne 😀 a mysli si, ze ste ani nesnazili a kasli proste na to 😀

som rada, ze je nasa Petulka ok... normalne tu den neni a mi uz mame vsetky abstaaaaaaaaaaak 😀

lolka - to pojdes len vseobecnej na krv a odovzdas vzorku mocu a da ti doporucenie na interne... z vysledkami krvi a mocu ides na interne a tam ti hned lekar napise spravu a to je cele 😀 mne to cele trvalo 7 dni aj s vikendom 😀

gabica
29. apr 2009

drobec - ano 9ks je pekny pocet. My budeme mat vsetky ICSI, lebo ten SPG je skoro vzdy slabsi. Pani embryologicka nam povedala, ze ked sa oplodni viac ako 5ks, tak ideme na PK (transfer pondelok). Ak menej ako 5ks, tak sa bude vkladat v sobotu. Zajtra okolo 9h nam bude volat. Uz teraz som mierne nervozna, ako to dopadne. Urcite dam vediet.

emka - to ty si rozhodla, ze bude cez ICSI len 6 vajicok alebo oni ? Z vasich diskusii mam casto pocit, akoby robili hokusy-pokusy. Ako keby sa im nechcelo mrazit, tak tie vajicka radsej neixuju, prekultivuju, az z nich nakoniec nic nie je.

mimka30 - ja som v sobotu prisla sama. Aj si sa mi prihovorila, sme prehodili par slov. Ked som vysla z ambulancie, este som sa sla pozriet do cakarne ale uz si tam nebola. Na to, ze si mala ohss si vyzerala celkom v poho. sice, ked som ta videla plakat, tak aj ja som mala gunču v hrdle. ja som v tomto strasny senzibil. len sa drz, si este len 5°den.

vierka
29. apr 2009

gabica - 9 je velmi pekny pocet... na zajtra straaaaasne moc drzim palce tvojim embryjkam a cakam na nove spravy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre