• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
2. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem dať Utroš. Peťka, hádam sa mi ozveš :pensive: :pensive: :pensive:
2. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka nie si tu, moja :pensive: :pensive: :pensive:
2. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček. Peťka, ako sa máš? Ešte si nahnevkaná??? :confused: :pensive: :pensive:
3. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, to je perfektné, vidíš, z tolkých vajok to nakoniec jedno alebo dve predsa len zvládli. tak zatial neoficialne posielam veľké gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :wink:
3. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise ďakujem :wink: Doteraz tomu neverím. :wink:
3. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, fakt je to asi tak ze 2 IVF su uspšnejšie, a ty si príkladom :slight_smile:
3. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja.. hehehhe
3. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise to dúfam. Babulka to má už isté :slight_smile: Ja si ešte musím počkať na krvičku a uzv.
Brise- teba čaká tiež 2. ivf?
3. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...dlhsie som tu nebola,neni mi nejako dobre,furt nieco a vcera som cely den grckala...

Mimka super gratulujeeem,ty si urcite tehulka,inak by sa ti neukazalo na teste nic,super mojka,tesim sa s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Veam :wink: Zatiaľ ani neverím :dizzy_face:
3. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tak tesim,ze to vyslo dalsej...neboj ty si tehulka...ja tiez neverim ze som a som,tomu zacnes verit asi az ked porodis a uvidis to male stvorenie...kedy ides na krvicku?
3. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam idem vo štvrtok. Bude to síce na 12. deň, ale potom je zase štátny sviatok a potom víkend.
3. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeee raneeeecko zelam :grinning:

clovek sa tu par dni neukaze a hned toto!!!!!
mimkaaaaaaaaaa - ta ciarocka tam je vidiet, sice slabulinko, ale je to podla mna velmi slubny zaciatok :grinning: :grinning: :grinning:
dneska sa tesim na ten dalsi testik a vo stvrtok budem drzat straaaaasne moc palce na krvicku :wink:

petka - jasne ze si toho bociana este nechaj :wink: ja ho vazne este nepotrebujem :grinning:
a stale na vas myslim princezne ze ako sa vam dari a co mate noveho a ako to vidia lekari a tak :grinning:
4. máj 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Petka, dúfam, že ti to bude rýchlejšie ubiehať moja :pensive: držkajte sa :sunglasses:

Mimka, supeeeeer, no vidíš, že to ide, aj keď prežijú len tie čo sa vložia :wink: držím palce, nech HCG rastie :wink:
4. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je ten slubeny ranny test??? :confused: :grinning:
4. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Co je s Tvojkou??? Uz mam babulky na svete???? Napiste mi ak viete. Ja tu uz nemam cas moc chodit ale straaasne chcem vediet. Dakujeeeeem :wink:
A drzim Vam palceky :slight_smile:
4. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky...

Mimka no co je s tebou?

Petka ako sa mas?

Sue ano tvojka uz ma na svete dve krasne dievcatka,su ok...
4. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue ano... tvojka uz ma babulky .. narodili sa 28.4
sara 2880g a 50 cm
Eliska 2650g a 47 cm

rodila cisarakom ale uz sa neozvala, vlastne par dni na to ze su ok, a ze baby su uzasne... prepokladam ze su uz doma a snazia sa to zvaldat..
4. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulka,ty ako?co nove?
4. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooj nooo co ja lezim doma snazim sa nedepkovat a zijem heheheh
v stredu idem na ten cukrovkovy test tak sa "tesim" hehehehehehehe

a dnes idem troska prat a zehlit a taaaaak..
4. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som na tom podobne...to ti teda nezavidim ten cukrovkovy test,budem drzat palce...ja idem zajtra na kontrolu,tak som zvedava ako sme podrastli :grinning:
4. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej tak to je parada :dizzy_face:
Tvojka z celeho srdiecka gratulujeeeem a tesim sa s Tebou ze sa Ti splnil se a hned 2x :dizzy_face: :dizzy_face:
Sara a Eliska su pekne mena a baby maju aj super vahy :wink:
Viem ze na zaciatku to mate narocnejsie ale ty to iste zvladnes :slight_smile: Baby Ti to potom 1000x vratia :wink:

Ak ste s nou niekto v kontakte tak ju pozdravte prosiiim :slight_smile: Juj ja som taka stastna z toho.

Babulka a tyako? A Petkaerdel????? :slight_smile:
4. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue.. ja som jej pisala sms.. neviem.. uvidime ved sa ozve ..

a petka je v nemocke.. je v 32tt ak sa nemylim a ma len 4mm krcok.. tak ju dali na infuzky a dnes by mala mat vyzitu , vraj by ju mali este pustit domov.. inak baby maju tiez krasnu vahu takze podla mna je uz v pohode..
najdes ju inak v teme BABATKA.... a tam snazilky, tehulkami a coskoro aj maminkami.. tam pise tiez..

a ja .. v pohode.. az na moju lonovu kost ktora sa mi rozpadava, mam tam 4 cm dieru uz.. tak mam klud.rezim a cele dni v podstate len prelezim ale inak pohodicka..
4. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som rada ze mate len dobre spravy. :wink:
Aj ked sem nechodim casto lebo Karinka ziarli na PC :grinning: Aj tak na Vas myslim a silno drzim palceky :wink:
Babulka ty len pekne lezkaj, posluchaj doktorov. Vychutnavaj si veget lebo uz o par tyzdnov sa vsetko zmeni :wink:
Idem pridat nejake fotecky tak ak chcete mrknite :slight_smile: papa zatial
4. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cakam na foto.. a drzte sa aj vy.. a vyvbozkavaj karinku..
4. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue - ahojceeeeeek.... mala je rozkosnaaaaa!!!! ved ty uz mas doma hotovu babisko z nej :grinning: :grinning: :grinning:
len sa pekne drzte a nech sa vam aj nadalej dari a pekne malinku posluchaj :grinning:
4. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček babule,

mimka30 gratulujem k dvom čiaročkám, sú úplne krásne, takže verím, že krvička to už len potvrdí :dizzy_face:
4. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - ahojcek a ty sa mas ako? som ta dlho necitala :slight_smile:
4. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ja stále rovnako, chodím sem nakúkať, ale u nás to stojí teraz, tak nemám čím prispieť do debaty.
4. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok