Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
4. máj 2009

Baby čaute. Dnes som si robila testík, ale nie z ranného moču, a rapid clear. Nemala som doma žiadny test, už som si bola kúpiť Mamatest. Večer zasa testnem. 😉

alex
4. máj 2009

mimka palička pekne silnie, je to vidieť, strašne sa teším, konečne ďalšia tehuľka 😵

mimka30
4. máj 2009

Alex ďakujem moja. Ešte sa radšej dopredu neteším. Len tak v tichosti. 😉
Ty sa kedy chystáš?

mimka30
4. máj 2009

Vierka, Bobjan- dík baby. Uvidíme vo štvrtok 😒

Babulka- krásne fotečky 😉

Peťka- už si doma???

alex
4. máj 2009

jasné, zatiaľ len tak potichučky 😉

my až v auguste, čakám na výsledky genetiky, zatiaľ to sú len tri týždne čo sme boli, takže sa ešte načakáme. V júny by sme mohli ísť podpísať žiadosť, dúfam teda, že sa to nejako nezkomplikuje opäť.

mimka30
4. máj 2009

Neboj Alex, určite to dobre dopadne 😉
Pri IVF je väčšia šanca, ako pri IUI. 😉

alex
4. máj 2009

jasné, ja dúfam, že IVF už výjde 🙂 keď nie prvé, tak druhé určite! 😀

mimka30
4. máj 2009

Alex 😀 😀 😀 To určite 😉

emka1
4. máj 2009

caute kocky, od stvrtka som tu nebola .... 🙂
necitala som vas, ale vidim v albume 2 ciarocky u mimky ..... to je supeeeer, ja som to tusila 😀 😀 😀
mimka, blahozelaaam a potichucky sa tesim s Tebou 😉
AJ JA CHCEEEEEEEEM DVE CIARKY !!! 😅 😅

mimka30
4. máj 2009

Emka ahoj moja. No uvidíme, či sa nám tie // aj vo štvrtok potvrdia 😒 Trocha sa bojím. Ale to je asi normálne

vierka
4. máj 2009

mimka - podla mna ta krvicka bude jasnaaaaaa 😀 ja sa tak tesim ako nam sem vo stvrtok poobede napises tu hodnotu HCG 😉 ides na krv do centra, alebo niekam inam???

alex - ved da sa aj o inom pisat.... ale som rada ze ta citam, dufam, ze potom hned povies ake boli vysledky ked ich budes mat 😉

emka - neboj sa, mi dve si najblizsie pojdeme po 8 ciarok, nielen po dve 😀 😀 😀 😝

inak ja idem zajtra do FC na kontrolny utz, tak som zvedava co bude 😕 😅

mimka30
4. máj 2009

Ahoj Vierka. Áno idem do FC. No uvidíme. Ale drž silno palčeky. 😉

peggyyy
4. máj 2009

ahojte baby
mimka30 ja ti gratulujem k //, som zvedavá na výšku Hcg
ja som dnes volala za výsledky na Downov syndróm a ráštep chrbtice a výsledky sú v poriadku tak sa vytešujem 😀 😀

drobec123
4. máj 2009

pegyyy tesime sa s tebou ! ja som teda uz tiez oficialne tehu vdaka tomuto skvelemu centru a teamu ludi co v nom pracuju ! len este nevieme ci jedno, alebo dve 🙂 o tyzden idem na UTZ na potvrdenie, lebo jedno je iste ! druha bublinka je malililinka a nevieme ako sa vyvinie a ci nezanikne ....

peggyyy
4. máj 2009

drobec ja ti gratulujem, aké si mala Hcg? a chcela by si dvojičky?

drobec123
4. máj 2009

HCG 621 na 13 den po ET. no uprimne mi nateraz asi staci jedno, druhe radsej neskor. ale myslim ze si nebudem vyberat aby to nevyznelo ze som prieberciva 🙂 jedno ci dve, budeme rovnako lubit a urcite to zvladneme ....

peggyyy
4. máj 2009

ja som bola na tom podobne tešila som sa že mámvysoké Hcg a vyzerá to na dvojičky ale keď mi povedali, že to bude jedno aj som si vydýchla takže ťa chápem sú to také zmiešané pocity...
a fotečky do albumu nemáš?

alex
4. máj 2009

drobec aj tebe veľká gratulácia, je to super povzbudenie pre nás, čo sa na IVF chystáme, že vo Ferticente je takýto úspech 😵

vierka, dám vedieť, dúfam, že čoskoro. Ja už by som chcela stimulovať, toto čakanie je hrozné 😖

emka1
4. máj 2009

vierka - no mimka ma teraz poriadne motivovala do druheho kola 😀 😀, tak teraz ma uz depky chytat nebudu 😀

drobec - ked pises o tych bublinkach, tak mna doma napadlo, ze ak by sa nam s drahym podarilo uplne "nahodou" otehotniet prirodzene, tak by sme mohli mat dvojky 🙂
pretoze moj drahy je vlastne z dvojciat, jemu surodenec zanikol tzv. syndrom miznuceho dvojcata .... co sa casto stava. Mojmu drahemu vyoperovali (ked mal nieco cez 20 rokov) s oblasti nad kostrcov, zvysky vlasov a nechtov, to su vlastne zvysky toho zaniknuteho dvojcata ....

peggy - Tebe tie "tt" naskakuju hyper-rychlostou 😀
blahozelam k vysledkov, mozes kludne spavat a hladkat brusko 😉

peggyyy
4. máj 2009

alex je to tvoje prvé IVF?

drobec123
4. máj 2009

peggyy fotecku dam, ale som v praci a podla mna ked to naskenujem nic nebude vidiet. takze to doma odfotim a pridam do albumu. aj ty si si tu svoju asi takto vkladala ze ?
alex, dakujem ! urcite vas povzbudim, pretoze ked to vyslo mne, moze to vyjst naozaj kazdej !!!! a samozrejme to aj vyjde, niektorej na prvy krat inej na druhy !!! len budte dobre a pozitivne naladane ....

peggyyy
4. máj 2009

drobec no ja som to sem dávala cez usb kábel z foťáku
emka no tak to teda naskakujú a konečne sa mi bude aj lepšie spávať,bruško si hladkám už od začiatku 😀 😀

peggyyy
4. máj 2009

baby hodila som do albumu fotky miminiek manželovej sesternice...kuk na ne, sú nádherné 😀 😀 😀

emka1
4. máj 2009

peggyy - babulky su velmi zlatuckeeee, cerstvo narodene 😅 😅

peggyyy
4. máj 2009

to je výsledok IVF no nie z FC ale z Iscare 🙂

vierka
4. máj 2009

emka - jasne ze druhe kolo IVF to isti, ved aj ja budem coskoro tehu po tom druhom kole 😀
mojka a pocet deti zavisi od matky a nie od otca.. lebo pocet vajicok urcujes ty, nie mangel a pokial bude na oplodnenie len jedno, tak mangel nemoze viacej oplodnit, len to jedno - jedine ze by sa to rozdelilo..
aj moj mangel je z dvojiciek, ale ja si s tym hlavu nelamem 🙂

pegy - jeeeeej, tak to sa tesim s tebou ze je vsetko v poriadku, len takto pekne pohodovo tehulkuj dalej... to sa strasne krasne cita, ze je vsetko v poriadku 😀

drobec - tak som zvedava buduci tyzden na ten pocet 😀

petulkaaaaaa - kde siiiiiiiiiiiii??? ako sa mate???? drzite sa???

mimka30
4. máj 2009

Peggy gratulujem a teším sa, že výsledky sú v poriadku 🙂 Ja sa trocha bojím toho odberu, aby sa to potvrdilo 😔
Peggy ty si bola tiež na ivf???

Drobec- nebojkaj, jedno, alebo dve, len nech sú zdravučké 😉

vierka
4. máj 2009

a mne nebude na zajtra nikto drzat palceeeeee??? 😕 😅

veam
4. máj 2009

Ahojte...

Mimka neboj sa krvicka ti tvoje tehu len potrvdi...

A inak ostatne baby ako sa mate?

veam
4. máj 2009

Peggy no vitaj,jej ty uz mas ale brusko,pekne sa nam zagulacujes a ake mate krasne dvojicky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre