• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
a ako sa citis bobjan? nejake zmeny este niesu???
20. feb 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, noooo uvidíme :wink: :sweat_smile: Naliali sa mi trochu prsia, občas podbruško ako na mrchu, ale inak nič... :unamused:

Spravila si si tu fazuľku??
20. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na príznaky je skoro...
20. feb 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som spat...

petka - no ja som byvala v byte s rodicmi a sice teraz byvame na dedine, ale tiez mame byt, dokonca novy, podkrovny... ja som moc do rodinneho domu ist nechcela a tu mame v pohode klud :grinning:
20. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - to ma mrzi, ze vam to dnes tak zle dopadlo... ale zober to z tej lepsej stranky a ta lepsia stranka je Petka - vidis, oni mali tu istu diagnozu a maju dve krasne princeznicky.... tak hlavu hore, nech sa mangel setri, papa vitaminky a bude to ouki :wink:
20. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daguska - tak to sme na tom rovnako... a asi mad svojho gyndosa v TT nie?
20. feb 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri no ja dúfam, že ten druhý SPG bude ok. Bojujeme ďalej, nevzdávame sa :wink:
20. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - jasne ze bude a tri tyzdne ubehnu ako voda, uvidis :wink:
20. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, mužík pekne popapá vitamínky, spermijky sa rýchlo obnovujú, tak verím, že im tie 3 týždne budú stačiť, aby sa ukázali v plnej paráde :wink:
20. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze papa sa na zlepsenie vitamin E? tusim aj tomu mojmu kupim, ale ked on takymto veciam moc neveri a to je tazko potom :unamused:
20. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,naliali sa ti prsia,to fakt? :confused: :confused: aj ja som ich mala uz od takeho 4-5 dna,ale neboleli,len boli plne,Erdal si to hned vsimol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fazulu? tak mi chutila,ze som zjedla hned 3 taniere a teraz ledva dycham,lebo som plna mlieka,zle mi je az :sweat_smile:
bobjan,na priznaky nieje skoro,tie prsia skoro kazda citi hned 4-5 den,co sledujem...mas zapchu aj?

Vierka ked si na dedine blizko mesta by som este brala,aj ked dom je dom,ale je to lepsie,ako v meste a nie este vo velkom :confounded:
20. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,len nekupujte drahy profertil,je to len klam a drahe strasne,nam to vobec nepomohlo
20. feb 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, zápchu ako takú nemám, teda včera to bolo horšie, ale dnes už v pohode. Dala som si teplej vody a už som aj išla...
Prsia som mala naliate aj vtedy a nič, aj zápchu som mala už od ET...takže ja už tomu neverím...

Tak si si pochutnala?? No vidíš :wink:
20. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochutnala az moc,este ledva dycham

aha,no tak neviem,ale viem,ze kazdaaaaa mala naliate prsia,to je jeden z prvych priznakov...
uvidime,dneska je co? piatok ,aha tak v utorok ideme cikat :grinning: nezabudni test kupit :wink:
20. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, neviem, neviem... :grinning: či sa dám ukecať...

keď ja sa bojím, že bude iba / :pensive: :pensive: :pensive:

Mohla by si mi trošku z nej poslať, čo?? :slight_smile: Ja rozmýšľam čo variť zajtra, bože...to je furt dookola....bléééé a neviem, čo budem vravieť, tak o 20 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Som čítala, že ťa pekne kopkajú slečinky, gratulujem, to musí byť krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,ale vysledok nezmenis,len to nebude natahovat,ale je to samozrejme na tebe :wink:

neposlem :grinning: mam tam este jednu porciu pre seba :grinning: :grinning:

no iba raz kopkali pred vcerom ,odvtedy zase len steklia ,dakujem
20. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=64628&vGroupOffset=0&vOffset=1530

bobjan,tak som ti to nasla,stalo sa to nedavno,chuda :pensive: :pensive: asi by osm sa zabila
20. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru nezmením, ja viem... mne tie prsia dosť vadievajú, lebo spávam na bruchu a musím si ich odhŕňať :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak odhrnat? :grinning:
zvykaj si spavat na boku moja,na brucho zabudni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď ja na boku neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Aj na chrbte spím len v nemocnici, keď sa nemôžem pohnúť :sweat_smile:
20. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chrbte ja neviem vobec,na boku som sa musela naucit a budes musiet aj ty pekne,sa nevyspis poto,ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja aj keď som bola v nemocke som spala až tak 3.noc , lebo už som nevládala.... najhoršie bolo, keď som bola na izbe so starou paňou čo nádherne chrápala :angry: :angry: :angry:
20. feb 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja doteraz spavam na brusku.. teda tak na Supermana .. pokial sa da....
20. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, no tak spávam aj ja :grinning: :grinning: :grinning: na ležiaceho strelca :grinning: :grinning:

Ako sa máš?
20. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo vidis a ja tak zvladam este aj teraz..
a mam sa ? docela fajn.. aj na tu lonovu kost co ma stale boli ale inak super, uz mi aspo nebyva tak zle..
20. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, tak to je super. používaš pri tom ten vankúš na kojenie, či zatiaľ nič?
Dr. ti nevie s tou bolesťou pomôcť?? Čo na to povedal?
20. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heheh povedal ze ak to neprejde tak nemocka.. heheheh

ale nie, bud. tyzden povedal ze mi skusi zohnat nejakeho ortopeda a uvidime.. ale bolia ma hrozne aj bedrove klby a krize.. tak to nevidim vobec ruzovo .. uvidim bud.tyzden..
20. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha, babul, tak to ti moooc držím palčeky, nech ťa to nebolí a pekne to ide tam odkiaľ to prišlo!!!

Dúfam, že do nemocky nepôjdeš ale budeš pekne doma a obšťastňovať mužíčka :grinning: Teda on teba :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babul,uz by si ale namal,ved to male tlacis,ci nie?
20. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bobjan hehehe noooo ....

petka.. co ja viem , podla mna ak by som ho tlacila tak by protestovalo.. ale ono ja to striedam , podla mna tak len zaspavam a potom sa aj tak vselijako tocim..
20. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok