Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
26. máj 2009

dnes som 5 den stimulky, takze este si pojdem zatrsat - ale budem sa setrit 🙂
petka, ako sa citis?
awe, blahozelam k oplodneniu 😉

awe
26. máj 2009

logi, dakujem 😉
ja som chodila cvicit dva krat do tyzdna, ale hned so zaciatkom stimulky som prestala a verim, ze na 9 mesiacov 😕
ja som sa citila strasne unavena po tych hormonoch...prisla som domov z prace a uz som len zaliezla do postele...az sa mi ulavilo na konci stimulky, teraz konecne normalne ficim, aj ked vcera som zasa zacala brat utrogestan a to je tiez taky podporovac spanku 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

Vierus,zajtra idem len ku gynekologovi na kontrolu,tam moc boja nemam,ale zase ma moze cokolvek prekvapit,ale uz to mam fakt za par,tak verim,ze tych par dni pokope este vydrzime 🙂

loginka,no dvoj tehu je dost namahave,ako som tu pisala nedavno,necakala som to takto,ale da sa to vydrzat 😝
no ked lezim,tak sa citim fajn,akonahle vstanem,brusko spadne nizsie,kocky su tam potlacene a to pobolieva,aj tak ale nic nevladzme robit,absolutne nic doma nerobim,len lezim cele dni,uz som na posteli 25 dni 😖
trosku sa prejdem po byte a zase si idem lahnut,v takej polohe mi je najlepsie a aj mam lezat kvoli krcku,uz ho mam vlastne nijaky,som uz otvotena,takze cakame na den D,ak vydrzime do pondelku,to mi naplanuju cisarsky uz,ale bola som upozornena,ze sa moze cokolvek stat uz hocikedy,tak som pripravena aj na to

drzkam vam palce kocky,niekota by ste ma mohli coskoro zastupit s dvojikcami,po mne nieje ziadna nova

petkaerdal
26. máj 2009

loginka,ja by som trsat urcite nesla,neriskovala by som.

petkaerdal
26. máj 2009

a Vierus,po porode sa niekedy chystame do TT,lebo mam vyhliadnuty kocik a len tam je ten obchod,takze tu kavicku potom isto dame 😉 ...hned,ako sa bude dat s malymi,tak pojdeme
😉

bittka13
26. máj 2009

ahoj awe, tak gratulujem a drzim palce !!!

ja som bola dnes na kontrole a mame 9 folikov.... no snad zatial celkom dobre, stvrtok kontrola opat 😉 ale ako aj niektore z vas pisu som unavena na smrt, nejak som si to doteraz nespajala, ale asi to bude tou stimulkou lebo inokedy to nemavam 😖

awe
26. máj 2009

bittka, dakujem 😉
krasne, 9 folikov je velmi pekne cislo..ta unava je z tych hormonov normalka, ja som celych 10 dni spala...nevedela som sa dockat, kedy odidem z roboty a ked som prisla domov, videla som len postel 😕
stvrtok na kontrolu drzim palce...kolky den vlastne pichas?

vierka
26. máj 2009

awe - gratulujem ku embryjku, urcite aj jedno staci, lebo to bude o to vasci silak 😀

petulka - aj tak budem na teba zajtra mysliet a verim, ze kontrola dopadne dobre a ze buduci tyzden uzru tvoje princezne svetlo sveta 😀 uz s nich musia byt riadne sunecky ked maminku tak tlacia 😀
a neboj sa, ja ta urcite zastupim, minimalne s jednym 😀

bittka - tak to je super folikulov, nech len pekne dozrievaju 😉

tildus
26. máj 2009

Awe tiez ti gratulujem a drzim palce aj ja 😉

loginka
26. máj 2009

tak teda neidem cvicit, volala som do FC,ze radsej nie 😒
taku som mala chut, ved si pocvicim o 9 mesiacov, no nie 🙂
petka, tak to uz urcite nie je ziadna slast, nejako uz vydrzte, predpokladam, ze uz si zbalena, vecicky pripravene, ze?

awe
26. máj 2009

vieri, tildus, dakujem 😉 len sa modlim, nech su v poriadku aj tie dalsie dve, aby tomu jednemu nebolo v brusku smutno 😵
logi, spravny pristup, o 9 mesiacov budes mat pohybu az-az 😀

petkaerdal
26. máj 2009

spravne loginka,o 9 mesiacov si pocvicis 😉

veciciky doma pre zabky pripravene mam,vetko co treba,uz len zabky chybaju v postielke 😀
aj do nemocky som zbalena,uz len cakame na den D

awe
26. máj 2009

petka - uz sa tesim, ked budes mat bambulky v albume 🙂

gilly
26. máj 2009

tildus tak to sa tesim, ze bude niekto so mnou 🙂 budeme menit skusenosti, aj ked teda ja velmi nestiham pisat 🙂 mne to vychadza, teda predpokladam podla historie, ze zacnem v utorok...
ozaj dievcence, a ake su reakcie na merional vo vseobecnosti? som pocula ze vacsina bab s tym problem nema, je to tak?

gilly
26. máj 2009

jaaaaaaj a este som sa chcela oopytat, ze mam len 30 injekcii merional, kazdy den mam pichat tri, to akoze po desiatich dnoch od zaciatku pichania je odber? alebo to sa nepicha kazdy den ci jako? ja ked som sa pytala dokiho tak mi povedal ze ma nebude zatazovat dalsim uzivanim, ze mi to povie na kontrole 6DC ☹

petkaerdal
26. máj 2009

awe,ja sa tesim,ako ich budem mat v naruci,moje lasky 😉

gilly,budes chodit na kontrolu,ked bude treba,dr. dopise dalsi recept na merional,pichat ho budes kazdy den po 3
reakcie na stimulku zalezia od reakcie vajecnikov,nie lieku

awe
26. máj 2009

petka moja, verim ti, si zasluzis drzat babulky v naruci 🙂 po tom vsetkom, co si prezila...

gilly, ako pise petka, zaklad je 30 merionalov, mne napriklad stacili, brala som 10 dni, vecer choragon, jeden den bez injekcii - pauza a dalsi den odber vajicok...
reakcia - ok, len mne nevyprodukovali vajecniky dostatok vajicok, len tri, ale aj za tie som vdacna 🙂
nic sa neboj, ked nebudes cokolvek vediet, doki aj sestricky ti ochotne poradia.

vierka
26. máj 2009

loginka - ani ja uz nechodim cvicit a veru to chyba ked je clovek zvyknuty... ale teraz si budeme musiet zvyknut pekne priberat a byt spokojne aj bez cvicenia 😀 😀 😀

petka - no ty uz si teda pobalena, tak sa tesim co zajtra napises, ze ako bolo u lekara 😀

gilly - ako uz pisali baby, doki uvidi ako budes reagovat a neni problem pocas stimulky ked tak este dalsi recept vypisat... mne po prvej stimulke zostali 3 ampulky 😀
a ja som injekcie merional velmi dobre znasala... nemala som ziadne problemy, len ma trosku bolel moj "sval" do ktoreho som pichala, ale inak pohoda... tie bruskove ma prvy den trochu svrbeli, ale inak pohoda tiez 😉

vika34
26. máj 2009

AHOJTE BABUľKY,včera som nestíhala som po tom OPU nejaká rozlámaná,bruško ma od soboty ešte pobolieva,ale už je to výrazne lepšie
Mne volali iba v nedelu,že koľko sa oplo´dnilo a odvtedy mi nevolali,tak dúfam,že je všetko o.k.

Chcela som sa vás opítať,hlavne tie ,ktoré už stimulovalo,mali ste niektorá aj mrazáčiky?,lebo ako tak čítam,zatiaľ nemala žiadna,ale nečítala som celú tému

Transfer mám štvrtok o 12,tak možno sa stretneme awe ak aj tebew všetko dobre dopadne,držím palčeky

Všetkám stimulantkám prajem bezbolestné pichance 😀

boncusik
27. máj 2009

ahoj viki

ja mám 3 mrazáčikov- 1morulu a 2 blastocysty 🙂

sisab
27. máj 2009

Ahoj dievcata, zajtra by som mala ist na krv na 14den po ET, ale kedze mam MS, je jasne, ze to nevyslo 😔 Chcem sa spytat, ci je to ozaj nutne, na tu krv ist...Asi im pre istotu zavolam, ale nemam ani chut tam ist 😔

petkaerdal
27. máj 2009

ahojte
Vierus,drzim palce na dnes
ja idem az poobede,tak dufam,ze nepojdem odtial rovno rodit 😀

Vika,ja mam mrazaciky tiez

sisab 😔
ja som na krv raz nebola a nikto nic

sisab
27. máj 2009

petka, vdaka, pre istotu im zavolam. ale radsej by som ani nesla
moja, tu uz budes rodit zachvilku:o))) drzim palce, nech vydrzite co najdlhsie pokope, nech su slecny pekne tucnucke a ruzovucke 🙂

petkaerdal
27. máj 2009

dakujem sisa,aj tak som rada,ze som,kde som,ked od 27tt som mala problemy s krckom,ale lezim uz 26den

ked zavolas,urcite ti povedia,ze musis prist...ja som neni z Ba,ja som povedala,ze na krv pojdem k mojej gyn. a nesla som nikde,ozaj som nepotrebovala pocut,ze je to neg. 😖

awe
27. máj 2009

ahojte baby, ja len, ze transfer sa nekona...nemaju mi co vlozit, prestali sa delit uz na druhy den...a tie dve boli nejake divne ☹ oproti prirode sme slabi...

vika, prajem ti, aby ti vo stvrtok vlozili do bruska aspon dvoch silakov bojovnikov...ktory tam ostanu celych devat mesiacov 😉

petka - drzim palce na kontrolu a daj vediet, ak porodis 😉

ja sa nateraz lucim, bola som v tejto temicke kratko, ale teraz musim nabrat ine myslienky, budem vas obcas sledovat kocky, ako sa vam dari, vsetkym vam zelam, nech vam to co najskor vyjde.

sisab
27. máj 2009

petka, hej presne, zavolala som a povedali ze musim prist 🙂 vraj jeden odber musia mat zaznamenany 😒 tak ked uz som zavolala, tak pojde, ale presne to, ze to uz nepotrebujem pocut, ked to uz viem, najradsej by som to uz uzavrela 😒 presne, ani ja som neni z ba, no co uz ked som zavolala, iniciativny blbec...
viem, ze si mala problemy s krckom, sledovala som ta uz od zaciatku IVF 🙂 , takze je super, kam az si to dotiahla, urcite uz bude vsetko ok 🙂

babulka123
autor
27. máj 2009

sisab.. tak chod k obvodakovi gyndosovi... ale oni musia mat test na HCG kvoli poistovni...

awe je mi to velmi luto..

awe
27. máj 2009

babul, dakujem 😔

petkaerdal
27. máj 2009

awe,tak to mi jenajviac luto,to je este horsie,ako neg.vysledok,ked neni ani co vlozit,aj ja som si to prezila,prajem ti vela sil a ozvi sa mi niekedy

sisab,ty si ma sledovala od zaciatku ivf? nepamätam si ta takmer vobec z tejto temy 😅

ja som im teda neposlala ziaden vysledok z krvi a sla som cez poistovnu a nic sa nedialo,ani som im nezavolala ,ze je to negativne,nemohla som proste

petkaerdal
27. máj 2009

sisab,tak chod na krv,kde to mas blizsie,ako pise babulka,nemusis ist do FC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre