• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
pozri temu Babatka - dlhodobe snazilky maminkami, ci ako :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, do tej temy chodim, tak uz som si precitala celu vcerajsiu story :grinning:

Taaaaakze Petka ma babatka - Narodili sa niekedy okolo polnoci, presny cas neviem. Aylinka ma 2350g a Selinka ma 2850g, nie su ani v inkubatore. Vsetky tri su v poriadku! :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa dockala stasticka :slight_smile: :slight_smile: dokonca 2, prajem vsetko naj, nech sa im dari :slight_smile: :slight_smile:
maju krasnu vahu! uz sa tesim na fotecky! :slight_smile:
29. máj 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna maju uzasnu vahu na to ze su dve a su zdravucke, tak to je najsuper na svete, nech sa im pekne dari... aj ja sa velmi tesim na fotecky :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, no to je uuuuzasnaaa spraaavicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
petka uz je mamina, uz som jej v Babatkach zablahozelala :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95061&vOffset=1890&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

tu si to kocky precitaje,zbehlo sa to tak rychlo,ze nechapem este ani teraz,ze mam deti tu...brutalne bolesti som mala vecer
29. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka gratulujeeeem!!!! :dizzy_face:
29. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
ja som ti to vravela :grinning:
29. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velká gratulácia petke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a samozrejme aj vierke. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
babenky, môzte mi prosím este poradit - ak pride mrcha cez vikend - tak aj tak mam zavolat dokimu, a nahlasit to? A niekde som citala, ze ak dojde mrcha aj vecer - tak to mam ratat za prvy den - mne davnejsie môj gynekológ hovoril - ze ak mrcha dorazi vecer - alebo v noci -tak prvy den cyklu je ten dalsi den - tak som z toho troska mimo... a urcite mi mrcha dojde zajtra, lebo ma uz pobolieva brucho, tak nechcem traposit a volat v sobotu dokimu ze halo -mrcha dosla :sweat_smile: ale ked musim tak zavolam :confused:
29. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tildus, urcite zavolaj. ak sa ti to totiz bude ratat ako prvy den, v nedelu musis zacat stimulku. teda ak si pred IVF.
29. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej som pred IVF - asi sa mi ta mrcha rozbehne uz dnes vecer, tak radsej mu zavolam nech sa aj poradim. diky zatial za info.
29. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilda, volaj, oni tam su
29. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tildus - ahojcek... dakujem a urcite volaj aj ke vecer dostanes, aby ta doki navigoval ako si to mas pocitat a kedy mas vlastne zacat pichat :grinning:
29. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - aj ja sa pripajam ku gratulacii, blahozelam k nadhernym dcerenkam :slight_smile: drzkzajte sa vsetky tri mojka :slight_smile:
29. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, aj ja srdečne blahoželám, prajem vam všetkým zdravie a vela krasnych spoločných chvil :slight_smile:
ty si taka "krstna mama" tejto temy, tak prajem aj všetkým ostatným, aby sme ťa čoskoro nasledovali :wink:
29. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
prepáčte že sem vstupujem,mám len jednu otázočku - čím sa stimuluje vo ferticente?dík za odpoveď.
29. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucula,
merionalom
29. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula - FC pouziva merional, cetrotide a na zaver choragon :wink:
29. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, gratulujeeeem k slecnam :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,petka gratulujem
vierka tebe tak potajme závidím :grinning:
a všetkým nám ostatným držím palce
29. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ďakujem za odpoveď držkajte sa,nech ste čoskoro všetky tehu... :wink:

aj tebe vika veľmi držím palčeky,nech ti to už konečne vyjde...nech sa drobci riadne zahryznú a nepustia 9 mesiacov..neviem či si pamätáš,ale som si s tebou raz písala cez IP...
29. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mi niektora napisat telefone cislo na dr. pintera? diky
29. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, dr.pinter 0902 153121
29. máj 2009 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne :slight_smile:
29. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas zac :wink:
29. máj 2009 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
vratila som sa z kontroly, folikuly podrastli, aj ked este nie su take ake by mali byt
8 na jednej strane a 4-5 na druhej
odber bude v stredu
pekny den prajem, uprsany, co uz ...
30. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika - nemas co zavidiet :wink: ved o chvilu ta caka to iste :grinning:

loginka - rastu pomalsie, ale to nevadi - o to budu kvalitnejsie ked sa budes o nich pekne starat :grinning:
30. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
loginka držím palčeky,
lucula dakujem za povzbudenie
vierka aj ked tam za chviľu budem dúfam aj ja ,predsa si už trochu dalej,nevadí :grinning:
30. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, kedy testujes? a kedy gregy?
30. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze tu mame dalsi krasny priklad toho, ze to vo FC ide :grinning:

Dnes o 17.20 sa Janulke narodil Matusko 1900g a Jakubko 2100g. Chlapci aj maminka su v poriadku :grinning:
30. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok