• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
no babul veru,po mne o ziadnej dvojickovej neviem teda...bobjan,budes po mne?
20. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pegyy ved ta ma HCG aj na rozdavanie.. som zvedava..
20. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj bobjan,tebe je hej,tak nuda uz nebude...ja sa mozem akurat tak so psom rozpravat,aj ta kasle na mna,chrape tu :confounded:

no peggy uvidime,to moze byt aj jedno a aj dve...
20. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, máte psa?
20. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka baby za info
20. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či budem po tebe, to je teda vo hviezdach...teda v mojom bruchu...
20. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, na dnes končím. Dobrú noc a pekné sny, majte sa

papa
20. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam Jessicu :wink:

dnes uz koncis,rano tu budes o 7 :grinning:
dobru nocku teda :wink:
20. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja .. ideme kuknut nejaky filmisto.. cmuuuk
20. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu sama ostala,tak idem aj ja kukuckovat :wink:
majte sa ,paaa
20. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som 23 km od Trnavy, pochádzam z malej dedinky, byvam v rodinnom dome s rodičmi
20. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Dnes je tu mrtvo???? :frowning2:

ALEX toto je z diskusie neplodnosť u muža:

"
Dievcata, musim vam sem prispiet a povzbudit vas. Nedavno som sem prispievala s tym, ze nam nasli u manzela len asi 10ks spermii, odvtedy ubehli 3mesiace, uz sme boli prvy krat v CAR, kde manzelovi urobili dalsi spermiogram, nasli zhruba 100ks, este nemame presne vysledky, povedali nam, ze je to na IVF. Na druhy den odo dna, kedy nam robili testy z kvi mi z centra volali, ze som tehotna. Nechapala som, ved sme mali len 100kusov, ale je to tak, spravila som nasledne test a ukazali sa krasne dve ciarky. O tyzden mam ist na ultrazvuk. Obaja sme brali Macu, kyselinu listovu a manzel este zinkosel.

Takze dievcata, drzim vam velmi palce a vidite, ze zazraky sa deju!!!! "

Alex, držím palce :dizzy_face:
21. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan si zlatíčko, ďakujem za podporu. Ja verím, že nabudúce, už budú výsledky lepšie. Manželík má za sebou 1. nefajčiarsky deň, naozaj ho to strašne mrzí, tak dúfam, že aspoň toto ho prinúti s týmto zlozvykom skoncovať. Aj prvú tabletku Selezinu už spapal... Dúfam, že sa tie naše potvorky pozviechajú. Mne sa akosi nechce spať, tak idem niečo poštudovať tu
:wink:
22. feb 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
no vcera tu bolo ozaj mrtvo,co ste robkali?
bobjan,ako sa citis???

alex,ja poznam viacej takych pripadov,ako sem hodila bobjan,kym je zena zdrava,sanca je,aj ked nieje dobry spg.
22. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, zdarec :wink:

Ja som včera upratovala a tak... celkom pohodička, manža bol v práci, tak som si povysávala, utrela prah, poumývala,...
Cítim sa rovnako, nič sa nezmenilo...

A ty ako? Boli ste niekde, či domka? My máme ísť dnes na návštevu, ale musíme len cez moju vychádzku, takže to bude taká rýchlovka :wink:
22. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,uz som tu zase,chcem sa vas spytat ake mate skusenosti s lekarmi vo FC???
22. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam, ahoj:slight_smile: Lekár v FC je len jeden a je milý, vždy dobre naladený a ochotný ti všetko vysvetliť:slight_smile: Držím ti palce v rozhodovaní. Rozmýšľaš medzi GF a FC, však?
22. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to.chodim do GF a z poslednej skusenosti niesom velmi spokojna,mam tam ist na IUI,myslim ze pojdem,kedze lieky mam uz doma a potom prestupim k vam
22. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z toho ako som sa docitala je vo FC mily personal a aj sumy su tam priaznivejsie...
22. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam, určite neoľutuješ a hlavne ak nie si teraz spokojná. Veď je to slobodná voľba, tak si pekne vyber, kde ti bude lepšie a budeš tam spokojná :wink:
22. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan a ty si uz co vsetko podstupila ak sa smiem spytat?kolko sa uz snazite?
22. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam, personál je tam milý, sestričky aj pani embryologička, s ktorou som prišla do kontaktu. Akurát pri OPU bol ešte jeden dr.
Snažíme sa 5 rokov a mala som teraz 3.IVF, z toho jedno bolo v Olomouci s minimálnou stimuláciou.

Na laparke si ako dopadla? Všetko o.k.?
22. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej laparka dopadla dobre,vajickovody priechodne akurat som tam mala vela zrastov ktore odstanili...teraz by to uz malo byt ok
aky mate spermiogram?
22. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super. Verím, že sa vám zadarí aj prirodzene ak je to o.k. alebo najbližšie IUI.
Spg sme mali vždy super, akurát teraz v FC zistili, že sa spermie hýbu do boku a nie do predu...som zabudla ako sa to volá...
a vy?
22. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame ani dobry a ani zly...doktor povedal ze otehotniet sa s tym da...je to astenozoospermia...a ty si na tom ako?tebe nenasli nic?
22. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám len veľmi slabúčko priechodný jeden vajíčkovod, druhý vôbec, pár ložísk endometriozy.
22. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak tam je problem...drzim ti teda palce nech sa vam to tretie IVF uz podari...da sa vo FC dostat aj nejaky cennik?ake je to cetrum?
22. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam, veru tam je problém...ďakujem ti pekne, už mám celkom nervíky.... cenník vo FC nie je....ale tu sme to už myslím s tebou rozoberali, nie? Platí sa len za lieky, SPF, a zmrazenie. Je to rakúske car a skús si pozrieť ich stránku www.ferticent.com
22. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej rozoberali ste to so mnou...chcela som to len vediet pribliznejsie...lebo kazda to plati inak,ale viac ako 15tis to tusim nevyslo nikoho ako som sa docitala...vacsinou baby pisu ze doplacaju tak 3-6tis
22. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam, ja som teraz po ET a SPF je 109,54EUR, lieky som dala cca 100,-EUR. Inak som neplatila nič, lebo na zmrazenie nám nič nezostalo, ale to že stojí cca 6.000,- Sk
22. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok