Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. feb 2009

no babul veru,po mne o ziadnej dvojickovej neviem teda...bobjan,budes po mne?

babulka123
autor
20. feb 2009

a pegyy ved ta ma HCG aj na rozdavanie.. som zvedava..

petkaerdal
20. feb 2009

jaj bobjan,tebe je hej,tak nuda uz nebude...ja sa mozem akurat tak so psom rozpravat,aj ta kasle na mna,chrape tu 😖

no peggy uvidime,to moze byt aj jedno a aj dve...

bobjan
20. feb 2009

Petka, máte psa?

veam
20. feb 2009

vdaka baby za info

bobjan
20. feb 2009

neviem, či budem po tebe, to je teda vo hviezdach...teda v mojom bruchu...

bobjan
20. feb 2009

Dievčatá, na dnes končím. Dobrú noc a pekné sny, majte sa

papa

petkaerdal
20. feb 2009

ano mam Jessicu 😉

dnes uz koncis,rano tu budes o 7 😀
dobru nocku teda 😉

babulka123
autor
20. feb 2009

idem aj ja .. ideme kuknut nejaky filmisto.. cmuuuk

petkaerdal
20. feb 2009

tak som tu sama ostala,tak idem aj ja kukuckovat 😉
majte sa ,paaa

sylvusa
20. feb 2009

ahojte, ja som 23 km od Trnavy, pochádzam z malej dedinky, byvam v rodinnom dome s rodičmi

bobjan
21. feb 2009

Ahojte🙂

Dnes je tu mrtvo???? ☹

ALEX toto je z diskusie neplodnosť u muža:

"
Dievcata, musim vam sem prispiet a povzbudit vas. Nedavno som sem prispievala s tym, ze nam nasli u manzela len asi 10ks spermii, odvtedy ubehli 3mesiace, uz sme boli prvy krat v CAR, kde manzelovi urobili dalsi spermiogram, nasli zhruba 100ks, este nemame presne vysledky, povedali nam, ze je to na IVF. Na druhy den odo dna, kedy nam robili testy z kvi mi z centra volali, ze som tehotna. Nechapala som, ved sme mali len 100kusov, ale je to tak, spravila som nasledne test a ukazali sa krasne dve ciarky. O tyzden mam ist na ultrazvuk. Obaja sme brali Macu, kyselinu listovu a manzel este zinkosel.

Takze dievcata, drzim vam velmi palce a vidite, ze zazraky sa deju!!!! "

Alex, držím palce 😵

alex
22. feb 2009

Bobjan si zlatíčko, ďakujem za podporu. Ja verím, že nabudúce, už budú výsledky lepšie. Manželík má za sebou 1. nefajčiarsky deň, naozaj ho to strašne mrzí, tak dúfam, že aspoň toto ho prinúti s týmto zlozvykom skoncovať. Aj prvú tabletku Selezinu už spapal... Dúfam, že sa tie naše potvorky pozviechajú. Mne sa akosi nechce spať, tak idem niečo poštudovať tu
😉

petkaerdal
22. feb 2009

ahojte kocky 😉
no vcera tu bolo ozaj mrtvo,co ste robkali?
bobjan,ako sa citis???

alex,ja poznam viacej takych pripadov,ako sem hodila bobjan,kym je zena zdrava,sanca je,aj ked nieje dobry spg.

bobjan
22. feb 2009

Peti, zdarec 😉

Ja som včera upratovala a tak... celkom pohodička, manža bol v práci, tak som si povysávala, utrela prah, poumývala,...
Cítim sa rovnako, nič sa nezmenilo...

A ty ako? Boli ste niekde, či domka? My máme ísť dnes na návštevu, ale musíme len cez moju vychádzku, takže to bude taká rýchlovka 😉

veam
22. feb 2009

Caute babulky,uz som tu zase,chcem sa vas spytat ake mate skusenosti s lekarmi vo FC???

bobjan
22. feb 2009

Veam, ahoj🙂 Lekár v FC je len jeden a je milý, vždy dobre naladený a ochotný ti všetko vysvetliť🙂 Držím ti palce v rozhodovaní. Rozmýšľaš medzi GF a FC, však?

veam
22. feb 2009

No ved to.chodim do GF a z poslednej skusenosti niesom velmi spokojna,mam tam ist na IUI,myslim ze pojdem,kedze lieky mam uz doma a potom prestupim k vam

veam
22. feb 2009

A z toho ako som sa docitala je vo FC mily personal a aj sumy su tam priaznivejsie...

bobjan
22. feb 2009

Veam, určite neoľutuješ a hlavne ak nie si teraz spokojná. Veď je to slobodná voľba, tak si pekne vyber, kde ti bude lepšie a budeš tam spokojná 😉

veam
22. feb 2009

bobjan a ty si uz co vsetko podstupila ak sa smiem spytat?kolko sa uz snazite?

bobjan
22. feb 2009

Veam, personál je tam milý, sestričky aj pani embryologička, s ktorou som prišla do kontaktu. Akurát pri OPU bol ešte jeden dr.
Snažíme sa 5 rokov a mala som teraz 3.IVF, z toho jedno bolo v Olomouci s minimálnou stimuláciou.

Na laparke si ako dopadla? Všetko o.k.?

veam
22. feb 2009

hej laparka dopadla dobre,vajickovody priechodne akurat som tam mala vela zrastov ktore odstanili...teraz by to uz malo byt ok
aky mate spermiogram?

bobjan
22. feb 2009

tak to je super. Verím, že sa vám zadarí aj prirodzene ak je to o.k. alebo najbližšie IUI.
Spg sme mali vždy super, akurát teraz v FC zistili, že sa spermie hýbu do boku a nie do predu...som zabudla ako sa to volá...
a vy?

veam
22. feb 2009

my nemame ani dobry a ani zly...doktor povedal ze otehotniet sa s tym da...je to astenozoospermia...a ty si na tom ako?tebe nenasli nic?

bobjan
22. feb 2009

ja mám len veľmi slabúčko priechodný jeden vajíčkovod, druhý vôbec, pár ložísk endometriozy.

veam
22. feb 2009

aha,tak tam je problem...drzim ti teda palce nech sa vam to tretie IVF uz podari...da sa vo FC dostat aj nejaky cennik?ake je to cetrum?

bobjan
22. feb 2009

veam, veru tam je problém...ďakujem ti pekne, už mám celkom nervíky.... cenník vo FC nie je....ale tu sme to už myslím s tebou rozoberali, nie? Platí sa len za lieky, SPF, a zmrazenie. Je to rakúske car a skús si pozrieť ich stránku www.ferticent.com

veam
22. feb 2009

hej rozoberali ste to so mnou...chcela som to len vediet pribliznejsie...lebo kazda to plati inak,ale viac ako 15tis to tusim nevyslo nikoho ako som sa docitala...vacsinou baby pisu ze doplacaju tak 3-6tis

bobjan
22. feb 2009

veam, ja som teraz po ET a SPF je 109,54EUR, lieky som dala cca 100,-EUR. Inak som neplatila nič, lebo na zmrazenie nám nič nezostalo, ale to že stojí cca 6.000,- Sk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre