Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
8. jún 2009

peggy - jasne mojka, ze aj tebe budeme drzat paste, potom daj vediet ako ste aj s chrobacikom dopadli 🙂

peggyyy
8. jún 2009

vierka ďakujem ty dokedy budeš snž? prečo sa neprehodíš k tt? 😀

vierka
8. jún 2009

pegy - nemas za co, tebe zelam nech je vsetko v poriadku... aj ostatnym babenkam 😀
no ked som zistila ze som tehu to bol len nejaky 5 tt a to mi pripadalo strasne male cislo pri tych vasich... a v stredu ideme k dokimu pozriet srdiecko a hned ako pridem od lekara si to zmenim 😀

bittka13
8. jún 2009

lolka, vika, gregy - ze drzim na dnes z celej sily palce a cakame na spravy 😉 samozrejme dobre spravy 😀

peggyy - neboj to najhorsie mas uz asi za sebou 😉 , drz sa !

gilly
8. jún 2009

ahojte dievcence,
kde v BA je pohotovost pre dospelych? mam ist pichnut pregnyl dnes vecer a este som na pohotovosti nebola...ma niektora z vas skusenosti ako to funguje? dik

loginka
8. jún 2009

gilly, no ja viem, ze je v Ruzinove - napravo pred vstupom do polikliniky
ale pregnyl som si tam nepichala 😉

slniecko01
8. jún 2009

Gilly mne pregnyl aplikoval manžel. Ja som chodila do GF, tam davali aj taký papier, že som mohla ísť aj tam

gilly
8. jún 2009

no tak moj manzel by to teda nepichol ani nahodou...
a kedze je to vecer, tak CAR je uz zatvoreny...
no tak uvidim, snad mi to niekde pichnu ☹

slniecko01
8. jún 2009

Ja som ležala na posteli, v zuboch som mala vankúš. Ale celkom mu to išlo nič som necítila

gilly
8. jún 2009

tak blahozelam k odvaznemu manzelovi 😀

pahu
8. jún 2009

Ahojte 😀
Nepoznám Vás všetky, ale aj ja držím palce na tie testíky a ultrazvuky 😀
GREGY, VIKA!!! 😀

ina7
8. jún 2009

baby, poradte nieco od bolesti. v piatok som mala OPU, ale bolesti mam stale, hlavne ked mam plny mechur. kazda cesta na zachod je peklo. ibalgin 400 mam pocit ze vobec nefunguje. pijem dost, aj cikam kvoli hrozbe hyperstimulaku, ale keby som nemala pri tom take bolesti.

peggyyy
8. jún 2009

ahojte baby hlásim návrat z poradne, všetko ok, malinké rastie vyzerá to vraj na chlapca no ruku do ohňa by doktor za to nedal, takže až na 3D zistíme čo toje 6 dní budem brať čípky do pošvy kvoli kvasinkám, dúfam, že to potom zmizne

emka1
8. jún 2009

peggyy - blahozelam k uspesnej kontrole 😉 😉 , na 3D sono ides kedy ?

emka1
8. jún 2009

ina7 - akeho druhu mas bolesti ? mas nafuknute brusko ?

peggyyy
8. jún 2009

emka 3D má čaká 28.6. t.j. v nedeľu

emka1
8. jún 2009

peggyy - to mas este kopec casu, tak dovtedy si Tvoje babo rozmysli, ci bude chciet byt chlapcek alebo dievcatko 😀 😀

loginka
8. jún 2009

ahoj pahu,
ako sa mas? mas pekneho psika 🙂

peggy - parada 🙂

vierka
8. jún 2009

pegy - tak to je supeeeeer, ze je vsetko v poradecku, len tak dalej 😀 no hadam na tom 3D tomu tvojmu babatku poriadne pozru "pod suknu" aby sme teda boli vsetci na istom ze co cakas 😀

ina7
8. jún 2009

peggyyy, a uz mate mena vymyslene? super, ze je vsetko ok 🙂

emka1, nemam brucho nafuknute nejako extra, vaha nerastie, cikam dost - mam paniku z OHSS, takze na to davam pozor, aby som nezadrzovala tekutinu. toto je take vystrelovanie, brucho mam bolestive na dotyk, obmedzenu pohyblivost, niekedy ma ten krc uplne ochromi a cakam kym pominie. hovorim drahemu, ze to mam asi pripravu na porod. 😉 len keby z toho naozaj daco bolo.

kellynka7
8. jún 2009

caute, som tu nova a tiez chodim do ferticentu dnes som uz 8 den stimulacie, bola som na kontrole ze na lavej strane mam 4 folikuly na pravej 6 ale ze su este male.Chcem sa spytat ako dlho trva stimulacia

emka1
8. jún 2009

ina7 - kedy mas ET ? povedz dokimu, ze mas taketo problemy, nech sa na Teba pozrie a povie, co dalej, zatial pi, cikaj a vydrz 😉

ina7
8. jún 2009

ET mam v stredu. vraj treti den je najhorsi, tak dnes to este vydrzim a keby sa to do zajtra nezlepsilo, tak volam do ferti.

kellynka7, no podla toho ako ti budu rast folikuly. mne tiez rastli pomalsie, tak som pichala injekcie 10 dni a odber bol na 13DC vlastne.

emka1
8. jún 2009

kellynka7 - stimulka trva priiblizne 10-11 dni, potom mas den pauzu a na 13 den byva odber vajok, ale kazda kocka to ma inak, podla toho ako jej rastu a zreju foliky ... niektore maju odber uz na 11-12 den.

peggyyy
8. jún 2009

vierka malinké je hamblivé, celý čas sa mrvilo a keď šlo do tuhého tak sa to otočilo riťou a hotovo 😀
ina7 no máme už od začiatku ak by to bol chlapec tak po tatovi ?aťo a ak dievčatko tak Veronika, lebo na Veroniku som bola na KET

kellynka7
8. jún 2009

diky emka1 lebo som sa dako zlakla ked mi povedal ze su este male.V stredu idem zase na kontrolu tak sa uvidi

loginka
8. jún 2009

tak to ja potom budem mat Lauru 🙂 - celkom pekne 🙂

ina7
8. jún 2009

gregy, to je sranda - aj my mame vybraneho Mateja a Veroniku. len od toho Mateja sa asi odklonime, lebo ak by to vyšlo, tak by som mohol narodiť na svoje meniny a to mu nechceme spravit.

vierka
8. jún 2009

kellynka - kazda reagujeme inak, tak tebe rastu trochu pomalsie, nevadi, budu kvalitnejsie vajka, takze v pohode 😀

pegy - no to teda je, treba ist asi rovno hned na vec, kym si nestihne uvedomit na co sa pozerate 😀
no tak to su pekne mena... 😀

ja sa moc podla plodenia ani orientovat nemozem, kedze ani poriadne neviem kedy k tomu prislo 😅 😀

a nevieme nic o babach??? nemaju este vysledky?

ina7
8. jún 2009

napinaju nas. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre